výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala

Jablonec nad Nisou (17. 3. 2018)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.3.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:18.52
2 Jakub ZajíčekJakub Zajíček 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 2:19.70
3 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 5 2:21.38
4 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:24.66
5 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 2:25.75
6 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 6 2:26.15
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 17.3.2018 - 14:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:33.69
2 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:34.19
3 Teodor BrckoTeodor Brcko 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:37.46
4 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:51.82
5 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 3:05.67
Vilém SvrčekVilém Svrček 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Jakub SixtaJakub Sixta 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.3.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 2:40.33
2 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:47.14
3 Zuzana KovářováZuzana Kovářová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 2:55.17
4 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 3:01.44
5 Berenika Alžbět MajtykováBerenika Alžbět Majtyková 04 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 8 3:42.60
6 Klára HelebrantováKlára Helebrantová 03 TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek 7 4:22.79
Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 17.3.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika JakouběováMonika Jakouběová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:39.99
2 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 2:42.47
3 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 2:43.95
4 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:47.50
5 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:53.61
6 Tereza PeckováTereza Pecková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 2:57.22
7 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:58.29
8 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 3:01.17
9 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10 3:01.52
10 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 9 3:14.85
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 17.3.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 2:51.67
2 Vendula ExnarováVendula Exnarová 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 2:55.19
3 Nela PokornáNela Pokorná 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 2:57.97
4 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 2:58.60
5 Eliška KazdováEliška Kazdová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 2:58.90
6 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 3:06.68
7 Lucie PokornáLucie Pokorná 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 3:11.98
Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 DNS
Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10 DNS
Marie ŠimkováMarie Šimková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 DNS
Celkem 10 závodníků