Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velikonoční hala

Jablonec nad Nisou (17. 3. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(so, 17.3.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.56 0.0
2 Petr MalýPetr Malý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
05 4.53 0.0
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.53 0.0
4 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.50 0.0
5 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.40 0.0
6 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 4.34 0.0
7 Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.31 0.0
8 Tomáš VrbaTomáš Vrba
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 4.27 0.0
9 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.05 0.0
10= Marek ČernýMarek Černý
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.02 0.0
10= Matyáš AntonMatyáš Anton
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 4.02 0.0
12= Aleš MoravecAleš Moravec
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 4.00 0.0
12= Jan JechJan Jech
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 4.00 0.0
14 Vojtěch KneblVojtěch Knebl
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 3.92 0.0
15 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.90 0.0
16 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 3.86 0.0
17 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 3.81 0.0
18= Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.77 0.0
18= Florián Pavel JindraFlorián Pavel Jindra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.77 0.0
20= Matěj BočekMatěj Boček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.75 0.0
20= Jan JarolímJan Jarolím
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.75 0.0
22 Radim HavlíčekRadim Havlíček
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
05 3.70 0.0
23 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.69 0.0
24 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.62 0.0
25 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.56 0.0
26 Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.53 0.0
27 Mauro OdložilíkMauro Odložilík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.44 0.0
28 Matouš MartinkaMatouš Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.41 0.0
29 Vojtěch MaxaVojtěch Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
06 3.33 0.0
30 Jan VitvarJan Vitvar
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 3.29 0.0
31 Ondřej BouchalOndřej Bouchal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
06 3.27 0.0
32= Martin SkálaMartin Skála
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.20 0.0
32= Jakub VlkJakub Vlk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.20 0.0
34 Marek ŠírMarek Šír
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.10 0.0
35= Matouš KřivánekMatouš Křivánek
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 3.00 0.0
35= Jakub KučeraJakub Kučera
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 3.00 0.0
37 Roman HobryyRoman Hobryy
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
06 2.90 0.0
38 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.92 0.0
Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 NM 0.0
Celkem 39 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 17.3.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan SeifertJan Seifert
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 3.80 0.0 174.00
2 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.60 0.0 145.00
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.52 0.0 133.00
4 Adam PabijanczykAdam Pabijanczyk
WLKS WroclawWLKS Wroclaw
09 3.43 0.0 121.00
5= Michal MartinkaMichal Martinka
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.30 0.0 103.00
5= Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.30 0.0 103.00
7 Štěpán MatějůŠtěpán Matějů
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 3.29 0.0 102.00
8 Samuel ŠulcSamuel Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.20 0.0 90.00
9 Petr PulíčekPetr Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.15 0.0 84.00
10 Jakub ŠritrJakub Šritr
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.13 0.0 81.00
11= Filip HanzalíkFilip Hanzalík
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.08 0.0 75.00
11= Marek LevínskýMarek Levínský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.08 0.0 75.00
11= Alfréd HlawatschkeAlfréd Hlawatschke
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
09 3.08 0.0 75.00
14 Tomáš PonertTomáš Ponert
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
09 3.07 0.0 74.00
15 Tomáš PfeiferTomáš Pfeifer
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.05 0.0 72.00
16 Mikuláš NebeskýMikuláš Nebeský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.04 0.0 70.00
17= Tomáš HabaTomáš Haba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.03 0.0 69.00
17= Lukáš BurdaLukáš Burda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 3.03 0.0 69.00
19 Matouš VeselýMatouš Veselý
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.02 0.0 68.00
20= Antonín MaxaAntonín Maxa
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 3.00 0.0 66.00
20= Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.00 0.0 66.00
22 Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 2.91 0.0 56.00
23= Jakub PopovičJakub Popovič
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2.90 0.0 54.00
23= Ondřej ŠtěrbaOndřej Štěrba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.90 0.0 54.00
25 Jan BělinaJan Bělina
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
09 2.85 0.0 49.00
26 Lukáš BalounLukáš Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
11 2.84 0.0 48.00
27 Michal MandíkMichal Mandík
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
10 2.83 0.0 47.00
28 Matěj HavelkaMatěj Havelka
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 2.82 0.0 46.00
29= Vojtěch KošekVojtěch Košek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2.79 0.0 43.00
29= Jakub PonertJakub Ponert
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 2.79 0.0 43.00
29= Zdeněk DoubravaZdeněk Doubrava
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.79 0.0 43.00
32 Jakub ChuticJakub Chutic
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.76 0.0 40.00
33 Lukáš KarpálekLukáš Karpálek
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
11 2.67 0.0 31.00
34 Adam CermanAdam Cerman
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.63 0.0 27.00
35 Jan KuncJan Kunc
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 2.62 0.0 26.00
36 Lukáš HakenLukáš Haken
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 2.50 0.0 16.00
37 Hubert SoukalHubert Soukal
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 2.48 0.0 15.00
38 Matěj BursaMatěj Bursa
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 2.40 0.0 9.00
39 Matěj ŠiftaMatěj Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
11 2.30 0.0 3.00
40 Jiří BubenJiří Buben
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.10 0.0 0.00
41 Jan ŠimůnekJan Šimůnek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 2.04 0.0 0.00
42 Jan PopovičJan Popovič
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 1.96 0.0 0.00
Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 DNS 0.0 0.00
Filip ŠtrébrFilip Štrébr
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 DNS 0.0 0.00
Ondřej ŠtejfaOndřej Štejfa
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 DNS 0.0 0.00
Sebastián VeselýSebastián Veselý
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 DNS 0.0 0.00
Celkem 46 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 17.3.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4.57 0.0 303.00
2 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.48 0.0 287.00
3 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 4.25 0.0 247.00
4 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 4.18 0.0 235.00
5 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.05 0.0 214.00
6 Ondřej VeličkaOndřej Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 4.01 0.0 207.00
7 Filip VomastekFilip Vomastek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.84 0.0 181.00
8 Daniel NovotnýDaniel Novotný
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.75 0.0 167.00
9= Richard HübnerRichard Hübner
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.73 0.0 164.00
9= Karel HavlíčekKarel Havlíček
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 3.73 0.0 164.00
11 Ota ŠubrOta Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.70 0.0 159.00
12= Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 3.67 0.0 155.00
12= Adam ŠturmaAdam Šturma
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 3.67 0.0 155.00
14 Dalibor MotejlekDalibor Motejlek
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.66 0.0 153.00
15 Vojtěch PexaVojtěch Pexa
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 3.65 0.0 152.00
16 Marek KošínMarek Košín
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
07 3.62 0.0 147.00
17 Matouš FlégrMatouš Flégr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.60 0.0 145.00
18 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.57 0.0 140.00
19 Jakub DušekJakub Dušek
FBC LiberecFBC Liberec
07 3.54 0.0 136.00
20 Jan SkokanJan Skokan
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
08 3.53 0.0 135.00
21 David ChristlDavid Christl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.52 0.0 133.00
22= Tobias Sebastia BustaTobias Sebastia Busta
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.50 0.0 130.00
22= Tomáš HoncůTomáš Honců
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.50 0.0 130.00
24 Michal BursaMichal Bursa
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.41 0.0 118.00
25 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.40 0.0 116.00
26 Kryštof MatěchaKryštof Matěcha
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.38 0.0 114.00
27= Martin PutíkMartin Putík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.32 0.0 106.00
27= František KřížFrantišek Kříž
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.32 0.0 106.00
29 Libor DušekLibor Dušek
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.30 0.0 103.00
30 Vítek MalíkVítek Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.29 0.0 102.00
31 Martin HorňanskýMartin Horňanský
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.25 0.0 96.00
32 Vítek SovtanVítek Sovtan
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.22 0.0 93.00
33 Karel LejsekKarel Lejsek
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.20 0.0 90.00
34 Adam UlvrAdam Ulvr
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.16 0.0 85.00
35 Aleš MarxAleš Marx
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.15 0.0 84.00
36 Jan LubasJan Lubas
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.14 0.0 83.00
37= Matěj GabkoMatěj Gabko
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 3.10 0.0 78.00
37= Matěj ŠenkMatěj Šenk
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.10 0.0 78.00
37= Pavel UčenýPavel Učený
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 3.10 0.0 78.00
40 Radek ŠťastnýRadek Šťastný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.08 0.0 75.00
41 Jan BuriánJan Burián
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2.95 0.0 60.00
42 Viktor FišeraViktor Fišera
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 2.94 0.0 59.00
43 Josef BervicJosef Bervic
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 2.93 0.0 58.00
44 Ondřej Jakub ZhorelaOndřej Jakub Zhorela
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.85 0.0 49.00
45 Vojtěch PetrVojtěch Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 2.80 0.0 44.00
46 Kryštof PešatKryštof Pešat
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.75 0.0 39.00
47 Marek GušlbauerMarek Gušlbauer
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 2.70 0.0 34.00
48 Van Nhan PhamVan Nhan Pham
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2.52 0.0 18.00
49 Michal OuředníčekMichal Ouředníček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2.49 0.0 16.00
50 Jakub TarnoczyJakub Tarnoczy
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 2.33 0.0 5.00
Oliver ŠenkOliver Šenk
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 DNS 0.0 0.00
Jan BernatJan Bernat
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 DNS 0.0 0.00
Daniel MichalíkDaniel Michalík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 DNS 0.0 0.00
Vojtěch KošekVojtěch Košek
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 NM 0.0 0.00
Petr PulíčekPetr Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 NM 0.0 0.00
Matouš ŠťastnýMatouš Šťastný
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 NM 0.0 0.00
Celkem 56 závodníků

skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 17.3.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3.67 0.0 235.00
2 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3.45 0.0 190.00
3 Emilie HornováEmilie Hornová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.37 0.0 174.00
4 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3.32 0.0 165.00
5 Stella MarečkováStella Marečková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
10 3.27 0.0 155.00
6 Nikola PechatáNikola Pechatá
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.25 0.0 151.00
7 Nela GlosováNela Glosová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 3.20 0.0 142.00
8 Nicol CarmineNicol Carmine
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
09 3.18 0.0 139.00
9 Natálie BártováNatálie Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 3.10 0.0 124.00
10 Zuzana VeseláZuzana Veselá
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 3.08 0.0 121.00
11 Nela GrygárkováNela Grygárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 3.07 0.0 119.00
12 Linda VávrováLinda Vávrová
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
10 3.05 0.0 116.00
13 Magdalena FixováMagdalena Fixová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 3.03 0.0 112.00
14 Sofie KotilováSofie Kotilová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
09 3.02 0.0 110.00
15 Anežka KroupováAnežka Kroupová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 2.97 0.0 102.00
16 Vilma ČermákováVilma Čermáková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 2.96 0.0 100.00
17 Františka LandováFrantiška Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.90 0.0 91.00
18 Adéla SádeckáAdéla Sádecká
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.90 0.0 91.00
19 Laura HübnerováLaura Hübnerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
09 2.86 0.0 84.00
20 Viktorie KrajíčkováViktorie Krajíčková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2.85 0.0 83.00
21 Gabriela ČepelákováGabriela Čepeláková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 2.84 0.0 81.00
22= Eliška KomanickáEliška Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2.80 0.0 75.00
22= Lucie VebrováLucie Vebrová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 2.80 0.0 75.00
24 Terezie ZichováTerezie Zichová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 2.75 0.0 67.00
25= Kateřina BeránkováKateřina Beránková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 2.73 0.0 65.00
25= Karolína AghováKarolína Aghová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
09 2.73 0.0 65.00
27 Anna FichtnerováAnna Fichtnerová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 2.72 0.0 63.00
28 Andrea KošínováAndrea Košínová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
09 2.71 0.0 62.00
29= Tereza SochorováTereza Sochorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.70 0.0 60.00
29= Sára VýdováSára Výdová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2.70 0.0 60.00
29= Tereza ChladilováTereza Chladilová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
09 2.70 0.0 60.00
32= Sofie ŠinkmajerováSofie Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
11 2.66 0.0 55.00
32= Pavlína MorávkováPavlína Morávková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
10 2.66 0.0 55.00
34 Tereza JarolímováTereza Jarolímová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 2.64 0.0 52.00
35 Františka NěmcováFrantiška Němcová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 2.62 0.0 49.00
36 Klára JečnáKlára Ječná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
11 2.60 0.0 46.00
37 Lucie ŠpátováLucie Špátová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 2.50 0.0 34.00
38 Veronika BervicováVeronika Bervicová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
11 2.48 0.0 31.00
39 Anna PoekováAnna Poeková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.46 0.0 29.00
40= Ema OlejníčkováEma Olejníčková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 2.45 0.0 28.00
40= Tereza HakennováTereza Hakennová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 2.45 0.0 28.00
42 Martina ŠtrinclováMartina Štrinclová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
09 2.42 0.0 25.00
43= Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
11 2.40 0.0 22.00
43= Linda JečnáLinda Ječná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 2.40 0.0 22.00
45 Františka TopičováFrantiška Topičová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2.35 0.0 17.00
46 Kamila ZemanováKamila Zemanová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.30 0.0 12.00
47 Kateřina BurešováKateřina Burešová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.29 0.0 11.00
48 Zuzana ValešováZuzana Valešová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
09 2.28 0.0 11.00
49 Alžběta KuncováAlžběta Kuncová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
10 2.18 0.0 3.00
50= Zuzana UrbanováZuzana Urbanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 2.17 0.0 2.00
50= Aneta KrubertováAneta Krubertová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
09 2.17 0.0 2.00
52 Eliška ProcházkováEliška Procházková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
10 2.16 0.0 2.00
53 Martina BlažejovskáMartina Blažejovská
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
11 2.10 0.0 0.00
54= Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
09 2.09 0.0 0.00
54= Anna KratochvílováAnna Kratochvílová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
10 2.09 0.0 0.00
56 Adéla VeseláAdéla Veselá
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 2.06 0.0 0.00
57 Anna PexováAnna Pexová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
10 2.00 0.0 0.00
58 Dorota BeranováDorota Beranová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
11 1.98 0.0 0.00
59 Eliška HorníkováEliška Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
10 1.92 0.0 0.00
Stella TrmatováStella Trmatová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
10 DNS 0.0 0.00
Adéla JahodováAdéla Jahodová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
10 NM 0.0 0.00
Nela AnorlováNela Anorlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
11 NM 0.0 0.00
Celkem 62 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 17.3.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 4.37 0.0 396.00
2 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 4.18 0.0 350.00
3 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3.91 0.0 287.00
4 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.90 0.0 285.00
5 Karla BobkováKarla Bobková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.89 0.0 283.00
6 Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.88 0.0 281.00
7 Lena PajeckaLena Pajecka
WLKS WroclawWLKS Wroclaw
07 3.88 0.0 281.00
8 Michaela KopalováMichaela Kopalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.86 0.0 276.00
9 Anna FixováAnna Fixová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.76 0.0 254.00
10 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.75 0.0 252.00
11 Nikola HavlováNikola Havlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.71 0.0 244.00
12 Aneta RajmováAneta Rajmová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.61 0.0 223.00
13= Klára NálevkováKlára Nálevková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.60 0.0 220.00
13= Nela ŠinkmajerováNela Šinkmajerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
08 3.60 0.0 220.00
15 Adriana DavidováAdriana Davidová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.57 0.0 214.00
16 Lucie JarošováLucie Jarošová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.55 0.0 210.00
17 Barbora ZikováBarbora Ziková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.52 0.0 204.00
18 Justýna VrabcováJustýna Vrabcová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3.49 0.0 198.00
19= Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.43 0.0 186.00
19= Pavla RichterováPavla Richterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 3.43 0.0 186.00
21 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 3.41 0.0 182.00
22 Barbora ŽilkováBarbora Žilková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.40 0.0 180.00
23 Viktorie KlozováViktorie Klozová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.39 0.0 178.00
24 Leona VoldánováLeona Voldánová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
08 3.36 0.0 172.00
25 Melissa FululiMelissa Fululi
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
07 3.32 0.0 165.00
26 Natálie MarkováNatálie Marková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.29 0.0 159.00
27= Hana TaušováHana Taušová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.28 0.0 157.00
27= Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.28 0.0 157.00
29= Anna HruškováAnna Hrušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.27 0.0 155.00
29= Kristýna KleinováKristýna Kleinová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
07 3.27 0.0 155.00
31 Helena RaisováHelena Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.26 0.0 153.00
32= Anna KazdováAnna Kazdová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.25 0.0 151.00
32= Nela PodzimkováNela Podzimková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3.25 0.0 151.00
34= Klára KvačkováKlára Kvačková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3.23 0.0 148.00
34= Eliška NimrichterováEliška Nimrichterová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.23 0.0 148.00
34= Natálie ZedníkováNatálie Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.23 0.0 148.00
37 Justýna KašparováJustýna Kašparová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.21 0.0 144.00
38= Adéla BondorováAdéla Bondorová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
08 3.20 0.0 142.00
38= Helena HavlíčkováHelena Havlíčková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 3.20 0.0 142.00
38= Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
07 3.20 0.0 142.00
41= Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 3.19 0.0 140.00
41= Dominika Vlasta KindlováDominika Vlasta Kindlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3.19 0.0 140.00
41= Klára VaňátkováKlára Vaňátková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.19 0.0 140.00
44 Rozárie ProcházkováRozárie Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 3.17 0.0 137.00
45= Lucie HoudováLucie Houdová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.16 0.0 135.00
45= Barbora JirušováBarbora Jirušová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 3.16 0.0 135.00
47 Tereza LapáčkováTereza Lapáčková
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
08 3.15 0.0 133.00
48 Tereza GecseováTereza Gecseová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3.14 0.0 131.00
49 Markéta KomanickáMarkéta Komanická
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3.13 0.0 130.00
50 Tereza ŠimonováTereza Šimonová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3.09 0.0 122.00
51 Tereza KřepelováTereza Křepelová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3.05 0.0 116.00
52 Tereza UrbanováTereza Urbanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
07 3.03 0.0 112.00
53 Simona FojtováSimona Fojtová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.02 0.0 110.00
54= Natálie RaisováNatálie Raisová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
08 3.00 0.0 107.00
54= Tereza ZvěřinováTereza Zvěřinová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 3.00 0.0 107.00
56 Adéla TomáškováAdéla Tomášková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2.99 0.0 105.00
57 Justýna KučerováJustýna Kučerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.98 0.0 104.00
58= Veronika MaškováVeronika Mašková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.93 0.0 95.00
58= Agáta AndrlováAgáta Andrlová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
08 2.93 0.0 95.00
60 Aneta LenčéšováAneta Lenčéšová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
08 2.92 0.0 94.00
61 Klára ZedníkováKlára Zedníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
08 2.91 0.0 92.00
62 Elen ŠléglováElen Šléglová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
08 2.86 0.0 84.00
63 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
08 2.80 0.0 75.00
64 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
07 2.79 0.0 73.00
65 Barbora HomerováBarbora Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 2.72 0.0 63.00
66 Karolína BaracováKarolína Baracová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
08 2.68 0.0 57.00
67 Nikola VulterýnováNikola Vulterýnová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
07 2.67 0.0 56.00
68 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 2.28 0.0 11.00
69 Barbora BotkováBarbora Botková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 1.90 0.0 0.00
Nella ReissNella Reiss
TJ Slovan Frýdlant, spolekTJ Slovan Frýdlant, spolek
07 DNS 0.0 0.00
Johana PilařováJohana Pilařová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
08 DNS 0.0 0.00
Celkem 71 závodníků