výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Třebíč (12. 5. 2018)

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 54.43 7.00
2 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 57.45 5.00
3 Vojtěch KalinaVojtěch Kalina 90 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 58.51 4.00
MS Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 51.18
Filip VomelaFilip Vomela 97 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:34) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Štěpán LenikusŠtěpán Lenikus 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 DNS
Celkem 1 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:38) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš SoučekMatyáš Souček 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 56.35 7.00
2 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 57.15 5.00
3 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 57.88 4.00
4 Petr SmolíkPetr Smolík 02 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 5 60.71 3.00
5 Petr MolíkPetr Molík 01 Sportovní klub Bystřice n.P.Sportovní klub Bystřice n.P. 7 66.48 2.00
Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 60.84 7.00
2 Tereza KrbicováTereza Krbicová 97 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 66.26 5.00
Celkem 2 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Renata ProcházkováRenata Procházková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 60.08
2 Lucie PeňázováLucie Peňázová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 70.17 7.00
3 Barbora BílkováBarbora Bílková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 74.68 5.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 61.17 7.00
2 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 62.92 4.00
3 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 65.20
4 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 67.12
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 68.03
6 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 71.34
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 62.59 5.00
2 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 64.24 2.00
3 Nikol MaškováNikol Mašková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 66.43
4 Eliška MalouškováEliška Maloušková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 70.67
MS Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 62.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 63.38 3.00
2 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 66.15
3 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 67.72
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 69.48
5 Rebecca BudínováRebecca Budínová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 73.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 61.17 7.00
2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 62.59 5.00
3 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 62.70
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 62.92 4.00
5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 63.38 3.00
6 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 64.24 2.00
7 Ludmila RoháčkováLudmila Roháčková 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 65.20
8 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 66.15
9 Nikol MaškováNikol Mašková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 66.43
10 Eliška FixováEliška Fixová 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 67.12
11 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 67.72
12 Tereza JonášováTereza Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 68.03
13 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 69.48
14 Eliška MalouškováEliška Maloušková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 70.67
15 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 71.34
16 Rebecca BudínováRebecca Budínová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 73.46