1. kolo KPD mladšího žactva
Jihlava (20. 5. 2018)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KouckýJakub Koucký | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 09.43 | 216.00 | |||||||||||||
2 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.71 | 166.00 | |||||||||||||
3 | Daniel HekrleDaniel Hekrle | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.95 | 128.00 | |||||||||||||
4 | Robert VáňaRobert Váňa | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 10.62 | 46.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš BarákMatyáš Barák | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.95 | 19.00 | |||||||||||||
6 | Sebastián CelýSebastián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 11.05 | 13.00 | |||||||||||||
7 | Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 11.15 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 08.85 | 338.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.55 | 194.00 | |||||||||||||
3 | Jan KopeckýJan Kopecký | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.87 | 140.00 | |||||||||||||
4 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 10.11 | 105.00 | |||||||||||||
5 | Daniel CahaDaniel Caha | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 10.26 | 85.00 | |||||||||||||
6 | Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 10.30 | 80.00 | |||||||||||||
7 | Matěj BártlMatěj Bártl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 10.46 | 62.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 08.86 | 336.00 | |||||||||||||
2 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 09.20 | 261.00 | |||||||||||||
3 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.03 | 116.00 | |||||||||||||
4 | Vilém VostalVilém Vostal | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 10.19 | 94.00 | |||||||||||||
5 | Tobias ChlubnaTobias Chlubna | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.46 | 62.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš MalecTomáš Malec | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 10.47 | 61.00 | |||||||||||||
7 | Jan PekařJan Pekař | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 10.90 | 23.00 | |||||||||||||
8 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 11.29 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.09 | 285.00 | |||||||||||||
2 | Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 09.43 | 216.00 | |||||||||||||
3 | Filip HolendaFilip Holenda | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.45 | 212.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš JungrMatyáš Jungr | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 10.01 | 119.00 | |||||||||||||
5 | Vít ČečákVít Čečák | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.28 | 83.00 | |||||||||||||
6 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 10.42 | 66.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oldřich NovákOldřich Novák | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.84 | 340.00 | |||||||||||||
2 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 09.29 | 243.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej MusilOndřej Musil | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.43 | 216.00 | |||||||||||||
4 | Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 09.50 | 203.00 | |||||||||||||
5 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.55 | 194.00 | |||||||||||||
6 | Ondřej ŠurychOndřej Šurych | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 10.91 | 22.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 08.26 | 487.00 | |||||||||||||
2 | Jan KřehlíkJan Křehlík | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 08.90 | 327.00 | |||||||||||||
3 | Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.20 | 261.00 | |||||||||||||
4 | Marek ŠimáčekMarek Šimáček | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 09.72 | 164.00 | |||||||||||||
5 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.85 | 143.00 | |||||||||||||
6 | Jan HolendaJan Holenda | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 09.94 | 129.00 | |||||||||||||
7 | Vítek VrběckýVítek Vrběcký | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 10.20 | 93.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 09.00 | 304.00 | |||||||||||||
2 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 09.07 | 289.00 | |||||||||||||
3 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 09.37 | 227.00 | |||||||||||||
4 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.58 | 188.00 | |||||||||||||
5 | Jan KršekJan Kršek | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.00 | 120.00 | |||||||||||||
6 | 12 | Kristián CelýKristián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.01 | 119.00 | ||||||||||||
7 | Petr PospíchalPetr Pospíchal | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 10.02 | 117.00 | |||||||||||||
8 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 10.19 | 94.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 08.75 | 362.00 | |||||||||||||
2 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 08.79 | 352.00 | |||||||||||||
3 | Petr SalátPetr Salát | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.26 | 249.00 | |||||||||||||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.60 | 185.00 | |||||||||||||
5 | Dominik LöfflerDominik Löffler | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.63 | 180.00 | |||||||||||||
6 | Filip MolíkFilip Molík | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 09.94 | 129.00 | |||||||||||||
7 | Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 10.01 | 119.00 | |||||||||||||
8 | Tomáš KřivánekTomáš Křivánek | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.98 | 17.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 08.26 | 487.00 | |||
2 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 08.75 | 362.00 | |||
3 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 08.79 | 352.00 | |||
4 | Oldřich NovákOldřich Novák | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 08.84 | 340.00 | |||
5 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 08.85 | 338.00 | |||
6 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 08.86 | 336.00 | |||
7 | Jan KřehlíkJan Křehlík | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 08.90 | 327.00 | |||
8 | Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 09.00 | 304.00 | |||
9 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 09.07 | 289.00 | |||
10 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.09 | 285.00 | |||
11 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 09.20 | 261.00 | |||
11 | Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.20 | 261.00 | |||
13 | Petr SalátPetr Salát | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.26 | 249.00 | |||
14 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 09.29 | 243.00 | |||
15 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 09.37 | 227.00 | |||
16 | Jakub KouckýJakub Koucký | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 09.43 | 216.00 | |||
16 | Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 09.43 | 216.00 | |||
16 | Ondřej MusilOndřej Musil | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.43 | 216.00 | |||
19 | Filip HolendaFilip Holenda | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 09.45 | 212.00 | |||
20 | Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 09.50 | 203.00 | |||
21 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.55 | 194.00 | |||
21 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.55 | 194.00 | |||
23 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.58 | 188.00 | |||
24 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.60 | 185.00 | |||
25 | Dominik LöfflerDominik Löffler | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.63 | 180.00 | |||
26 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.71 | 166.00 | |||
27 | Marek ŠimáčekMarek Šimáček | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 09.72 | 164.00 | |||
28 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.85 | 143.00 | |||
29 | Jan KopeckýJan Kopecký | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 09.87 | 140.00 | |||
30 | Jan HolendaJan Holenda | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 09.94 | 129.00 | |||
30 | Filip MolíkFilip Molík | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 09.94 | 129.00 | |||
32 | Daniel HekrleDaniel Hekrle | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.95 | 128.00 | |||
33 | Jan KršekJan Kršek | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.00 | 120.00 | |||
34 | Matyáš JungrMatyáš Jungr | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 10.01 | 119.00 | |||
34 | 12 | Kristián CelýKristián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.01 | 119.00 | ||
34 | Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 10.01 | 119.00 | |||
37 | Petr PospíchalPetr Pospíchal | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 10.02 | 117.00 | |||
38 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.03 | 116.00 | |||
39 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 10.11 | 105.00 | |||
40 | Vilém VostalVilém Vostal | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 10.19 | 94.00 | |||
40 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 10.19 | 94.00 | |||
42 | Vítek VrběckýVítek Vrběcký | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 10.20 | 93.00 | |||
43 | Daniel CahaDaniel Caha | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 10.26 | 85.00 | |||
44 | Vít ČečákVít Čečák | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.28 | 83.00 | |||
45 | Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 10.30 | 80.00 | |||
46 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 10.42 | 66.00 | |||
47 | Matěj BártlMatěj Bártl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 10.46 | 62.00 | |||
47 | Tobias ChlubnaTobias Chlubna | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.46 | 62.00 | |||
49 | Tomáš MalecTomáš Malec | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 10.47 | 61.00 | |||
50 | Robert VáňaRobert Váňa | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 10.62 | 46.00 | |||
51 | Jan PekařJan Pekař | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 10.90 | 23.00 | |||
52 | Ondřej ŠurychOndřej Šurych | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 10.91 | 22.00 | |||
53 | Matyáš BarákMatyáš Barák | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.95 | 19.00 | |||
54 | Tomáš KřivánekTomáš Křivánek | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.98 | 17.00 | |||
55 | Sebastián CelýSebastián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 11.05 | 13.00 | |||
56 | Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 11.15 | 8.00 | |||
57 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 11.29 | 3.00 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HalvováTereza Halvová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.85 | 367.00 | |||||||||||||
2 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.15 | 306.00 | |||||||||||||
3 | Maya PisarovičováMaya Pisarovičová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 10.40 | 259.00 | |||||||||||||
4 | Karolína HladíkováKarolína Hladíková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 10.54 | 235.00 | |||||||||||||
5 | Ema ŘezníčkováEma Řezníčková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 13.23 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta PokornáAneta Pokorná | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.13 | 533.00 | |||||||||||||
2 | Sára WaniováSára Waniová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.62 | 417.00 | |||||||||||||
3 | Eliška DostálováEliška Dostálová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.67 | 406.00 | |||||||||||||
4 | Ema PekařováEma Pekařová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.74 | 391.00 | |||||||||||||
5 | Anna DoleželováAnna Doleželová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 10.14 | 308.00 | |||||||||||||
6 | Nikola HomolováNikola Homolová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 10.31 | 276.00 | |||||||||||||
7 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 10.51 | 240.00 | |||||||||||||
8 | Anna NekovářováAnna Nekovářová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.92 | 173.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 08.33 | 749.00 | |||||||||||||
2 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 09.53 | 438.00 | |||||||||||||
3 | Simona PtáčkováSimona Ptáčková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 09.59 | 424.00 | |||||||||||||
4 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.76 | 386.00 | |||||||||||||
5 | Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.05 | 326.00 | |||||||||||||
6 | Karolína SůvováKarolína Sůvová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 10.30 | 278.00 | |||||||||||||
7 | Anna BatouškováAnna Batoušková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.48 | 245.00 | |||||||||||||
8 | Tereza TenklováTereza Tenklová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 10.87 | 181.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.00 | 566.00 | |||||||||||||
2 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 09.12 | 536.00 | |||||||||||||
3 | Julie ChalupskáJulie Chalupská | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
4 | Natálie KoubováNatálie Koubová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.40 | 468.00 | |||||||||||||
5 | Adriana KružíkováAdriana Kružíková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.58 | 426.00 | |||||||||||||
6 | Veronika ŠvandováVeronika Švandová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 09.82 | 374.00 | |||||||||||||
7 | Tereza BérešováTereza Bérešová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 09.93 | 350.00 | |||||||||||||
8 | Marie HamzováMarie Hamzová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 10.44 | 252.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 09.05 | 553.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.38 | 472.00 | |||||||||||||
3 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 09.64 | 413.00 | |||||||||||||
4 | Karolína ZimováKarolína Zimová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.67 | 406.00 | |||||||||||||
5 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 09.75 | 389.00 | |||||||||||||
6 | Tereza KomínováTereza Komínová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 09.81 | 376.00 | |||||||||||||
7 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 10.64 | 218.00 | |||||||||||||
8 | Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.68 | 211.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SzkanderováNikola Szkanderová | 06 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 08.89 | 595.00 | |||||||||||||
2 | Nela FialováNela Fialová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.02 | 561.00 | |||||||||||||
3 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.27 | 499.00 | |||||||||||||
4 | Adriana DvořákováAdriana Dvořáková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.55 | 433.00 | |||||||||||||
5 | Žaneta DivišováŽaneta Divišová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.67 | 406.00 | |||||||||||||
6 | Natálie DolejšováNatálie Dolejšová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.96 | 344.00 | |||||||||||||
7 | Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 10.04 | 328.00 | |||||||||||||
8 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 10.09 | 318.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KrejčíLenka Krejčí | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.07 | 548.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna BudínováKristýna Budínová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.50 | 444.00 | |||||||||||||
3 | Anna ŠlechtováAnna Šlechtová | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 09.67 | 406.00 | |||||||||||||
4 | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 10.05 | 326.00 | |||||||||||||
5 | Aneta HánováAneta Hánová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.06 | 324.00 | |||||||||||||
6 | Adéla HorákovskáAdéla Horákovská | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 10.07 | 322.00 | |||||||||||||
7 | Pavla KružíkováPavla Kružíková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 7 | 10.86 | 182.00 | |||||||||||||
8 | Kateřina KounkováKateřina Kounková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 11.02 | 158.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -3.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola BednářováNikola Bednářová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 09.19 | 518.00 | |||||||||||||
2 | Anna DobešováAnna Dobešová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.20 | 516.00 | |||||||||||||
3 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.25 | 504.00 | |||||||||||||
4 | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.34 | 482.00 | |||||||||||||
5 | Karolína HrodkováKarolína Hrodková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.47 | 451.00 | |||||||||||||
6 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 09.52 | 440.00 | |||||||||||||
7 | Klára NekovářováKlára Nekovářová | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.83 | 371.00 | |||||||||||||
8 | Monika RyšaváMonika Ryšavá | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 10.12 | 312.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 09 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta ValentováAgáta Valentová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.52 | 440.00 | |||||||||||||
2 | Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.60 | 422.00 | |||||||||||||
3 | Karolína BalejováKarolína Balejová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 09.79 | 380.00 | |||||||||||||
4 | Linda DoležalováLinda Doležalová | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 10.25 | 287.00 | |||||||||||||
5 | Sára BřeznováSára Březnová | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 5 | 10.33 | 272.00 | |||||||||||||
6 | Valentina KomárkováValentina Komárková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 10.41 | 258.00 | |||||||||||||
7 | Natálie BučkováNatálie Bučková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.64 | 218.00 | |||||||||||||
8 | Laura SamkováLaura Samková | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 11.12 | 144.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 09.28 | 496.00 | |||||||||||||
2 | Gabriela HutrováGabriela Hutrová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 09.41 | 465.00 | |||||||||||||
3 | Karolína SlámováKarolína Slámová | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 09.86 | 365.00 | |||||||||||||
4 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.88 | 361.00 | |||||||||||||
5 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 2 | 09.92 | 353.00 | |||||||||||||
6 | Lucie KozojedováLucie Kozojedová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 09.98 | 340.00 | |||||||||||||
7 | Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 09.99 | 338.00 | |||||||||||||
8 | Barbora BednářováBarbora Bednářová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.34 | 270.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 08.33 | 749.00 | |||
2 | Nikola SzkanderováNikola Szkanderová | 06 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 08.89 | 595.00 | |||
3 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.00 | 566.00 | |||
4 | Nela FialováNela Fialová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.02 | 561.00 | |||
5 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 09.05 | 553.00 | |||
6 | Lenka KrejčíLenka Krejčí | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 09.07 | 548.00 | |||
7 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 09.12 | 536.00 | |||
8 | Aneta PokornáAneta Pokorná | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.13 | 533.00 | |||
9 | Julie ChalupskáJulie Chalupská | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.17 | 523.00 | |||
10 | Nikola BednářováNikola Bednářová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 09.19 | 518.00 | |||
11 | Anna DobešováAnna Dobešová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.20 | 516.00 | |||
12 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.25 | 504.00 | |||
13 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.27 | 499.00 | |||
14 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 09.28 | 496.00 | |||
15 | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.34 | 482.00 | |||
16 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.38 | 472.00 | |||
17 | Natálie KoubováNatálie Koubová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 09.40 | 468.00 | |||
18 | Gabriela HutrováGabriela Hutrová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 09.41 | 465.00 | |||
19 | Karolína HrodkováKarolína Hrodková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.47 | 451.00 | |||
20 | Kristýna BudínováKristýna Budínová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 09.50 | 444.00 | |||
21 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 09.52 | 440.00 | |||
21 | Agáta ValentováAgáta Valentová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.52 | 440.00 | |||
23 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 09.53 | 438.00 | |||
24 | Adriana DvořákováAdriana Dvořáková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 09.55 | 433.00 | |||
25 | Adriana KružíkováAdriana Kružíková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.58 | 426.00 | |||
26 | Simona PtáčkováSimona Ptáčková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 09.59 | 424.00 | |||
27 | Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 09.60 | 422.00 | |||
28 | Sára WaniováSára Waniová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 09.62 | 417.00 | |||
29 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 09.64 | 413.00 | |||
30 | Eliška DostálováEliška Dostálová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.67 | 406.00 | |||
30 | Karolína ZimováKarolína Zimová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 09.67 | 406.00 | |||
30 | Žaneta DivišováŽaneta Divišová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 09.67 | 406.00 | |||
30 | Anna ŠlechtováAnna Šlechtová | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 09.67 | 406.00 | |||
34 | Ema PekařováEma Pekařová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 09.74 | 391.00 | |||
35 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 09.75 | 389.00 | |||
36 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 09.76 | 386.00 | |||
37 | Karolína BalejováKarolína Balejová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 09.79 | 380.00 | |||
38 | Tereza KomínováTereza Komínová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 09.81 | 376.00 | |||
39 | Veronika ŠvandováVeronika Švandová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 09.82 | 374.00 | |||
40 | Klára NekovářováKlára Nekovářová | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.83 | 371.00 | |||
41 | Tereza HalvováTereza Halvová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 09.85 | 367.00 | |||
42 | Karolína SlámováKarolína Slámová | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1 | 09.86 | 365.00 | |||
43 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 09.88 | 361.00 | |||
44 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 2 | 09.92 | 353.00 | |||
45 | Tereza BérešováTereza Bérešová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 09.93 | 350.00 | |||
46 | Natálie DolejšováNatálie Dolejšová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 09.96 | 344.00 | |||
47 | Lucie KozojedováLucie Kozojedová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 09.98 | 340.00 | |||
48 | Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 09.99 | 338.00 | |||
49 | Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 10.04 | 328.00 | |||
50 | Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.05 | 326.00 | |||
50 | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 10.05 | 326.00 | |||
52 | Aneta HánováAneta Hánová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 10.06 | 324.00 | |||
53 | Adéla HorákovskáAdéla Horákovská | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 3 | 10.07 | 322.00 | |||
54 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 10.09 | 318.00 | |||
55 | Monika RyšaváMonika Ryšavá | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 10.12 | 312.00 | |||
56 | Anna DoleželováAnna Doleželová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 10.14 | 308.00 | |||
57 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.15 | 306.00 | |||
58 | Linda DoležalováLinda Doležalová | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 6 | 10.25 | 287.00 | |||
59 | Karolína SůvováKarolína Sůvová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 10.30 | 278.00 | |||
60 | Nikola HomolováNikola Homolová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 10.31 | 276.00 | |||
61 | Sára BřeznováSára Březnová | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 5 | 10.33 | 272.00 | |||
62 | Barbora BednářováBarbora Bednářová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.34 | 270.00 | |||
63 | Maya PisarovičováMaya Pisarovičová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 10.40 | 259.00 | |||
64 | Valentina KomárkováValentina Komárková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 10.41 | 258.00 | |||
65 | Marie HamzováMarie Hamzová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 10.44 | 252.00 | |||
66 | Anna BatouškováAnna Batoušková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 10.48 | 245.00 | |||
67 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 10.51 | 240.00 | |||
68 | Karolína HladíkováKarolína Hladíková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 10.54 | 235.00 | |||
69 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 10.64 | 218.00 | |||
69 | Natálie BučkováNatálie Bučková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 10.64 | 218.00 | |||
71 | Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.68 | 211.00 | |||
72 | Pavla KružíkováPavla Kružíková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 7 | 10.86 | 182.00 | |||
73 | Tereza TenklováTereza Tenklová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 10.87 | 181.00 | |||
74 | Anna NekovářováAnna Nekovářová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 10.92 | 173.00 | |||
75 | Kateřina KounkováKateřina Kounková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 11.02 | 158.00 | |||
76 | Laura SamkováLaura Samková | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 11.12 | 144.00 | |||
77 | Ema ŘezníčkováEma Řezníčková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 13.23 | 0.00 |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 2:15.41 | 660.00 | |||||||||||||
2 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:21.71 | 585.00 | |||||||||||||
3 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 2:25.08 | 546.00 | |||||||||||||
4 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10 | 2:46.02 | 334.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11 | 2:47.29 | 323.00 | |||||||||||||
6 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 12 | 2:50.66 | 294.00 | |||||||||||||
7 | Oldřich NovákOldřich Novák | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 13 | 2:50.85 | 292.00 | |||||||||||||
8 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 15 | 2:52.33 | 280.00 | |||||||||||||
9 | Jakub KouckýJakub Koucký | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 2:55.54 | 254.00 | |||||||||||||
10 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 2:56.90 | 243.00 | |||||||||||||
11 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 16 | 3:03.33 | 196.00 | |||||||||||||
12 | Jan KřehlíkJan Křehlík | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 9 | 3:13.66 | 129.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 2:39.38 | 396.00 | |||||||||||||
2 | Petr SalátPetr Salát | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 2:47.68 | 320.00 | |||||||||||||
3 | Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 2:49.80 | 301.00 | |||||||||||||
4 | Filip HolendaFilip Holenda | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 2:52.43 | 279.00 | |||||||||||||
5 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 2:54.81 | 260.00 | |||||||||||||
6 | Jan KopeckýJan Kopecký | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:56.20 | 249.00 | |||||||||||||
7 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10 | 2:59.72 | 222.00 | |||||||||||||
8 | Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 2:59.87 | 221.00 | |||||||||||||
9 | Ondřej MusilOndřej Musil | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 3:05.88 | 178.00 | |||||||||||||
10 | Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 12 | 3:09.18 | 157.00 | |||||||||||||
11 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 3:26.69 | 64.00 | |||||||||||||
12 | Daniel HekrleDaniel Hekrle | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 3:27.82 | 59.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém VostalVilém Vostal | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12 | 2:41.24 | 378.00 | |||||||||||||
2 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:53.68 | 269.00 | |||||||||||||
3 | Daniel CahaDaniel Caha | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:57.00 | 242.00 | |||||||||||||
4 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 2:57.86 | 236.00 | |||||||||||||
5 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 3:00.20 | 218.00 | |||||||||||||
6 | Marek ŠimáčekMarek Šimáček | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 3:01.70 | 207.00 | |||||||||||||
7 | Dominik LöfflerDominik Löffler | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:03.53 | 194.00 | |||||||||||||
8 | Robert VáňaRobert Váňa | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 3:09.06 | 157.00 | |||||||||||||
9 | Petr PospíchalPetr Pospíchal | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 9 | 3:14.22 | 126.00 | |||||||||||||
10 | Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 3:16.53 | 113.00 | |||||||||||||
11 | Jan KršekJan Kršek | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:18.45 | 103.00 | |||||||||||||
12 | Filip MolíkFilip Molík | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 3:18.85 | 101.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 9 | 2:40.37 | 387.00 | |||||||||||||
2 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 2:45.35 | 340.00 | |||||||||||||
3 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 3:01.06 | 212.00 | |||||||||||||
4 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 3:05.11 | 183.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš MalecTomáš Malec | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 3:06.64 | 173.00 | |||||||||||||
6 | Vítek VrběckýVítek Vrběcký | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10 | 3:11.38 | 143.00 | |||||||||||||
7 | Jan HolendaJan Holenda | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:16.73 | 112.00 | |||||||||||||
8 | Matyáš BarákMatyáš Barák | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 3:25.27 | 70.00 | |||||||||||||
9 | Vít ČečákVít Čečák | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 3:34.11 | 36.00 | |||||||||||||
10 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 3:38.82 | 22.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 2:44.38 | 349.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš JungrMatyáš Jungr | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:55.15 | 257.00 | |||||||||||||
3 | Tobias ChlubnaTobias Chlubna | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 3:06.60 | 173.00 | |||||||||||||
4 | Jan PekařJan Pekař | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10 | 3:08.45 | 161.00 | |||||||||||||
5 | Tomáš KřivánekTomáš Křivánek | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 3:22.47 | 83.00 | |||||||||||||
6= | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 3:30.67 | 48.00 | |||||||||||||
6= | 12 | Kristián CelýKristián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 3:30.67 | 48.00 | ||||||||||||
8 | Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 3:33.67 | 38.00 | |||||||||||||
9 | Sebastián CelýSebastián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 3:43.84 | 11.00 | |||||||||||||
10 | Matěj BártlMatěj Bártl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 3:46.03 | 7.00 | |||||||||||||
11 | Ondřej ŠurychOndřej Šurych | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11 | 3:57.48 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 2:15.41 | 660.00 | |||
2 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:21.71 | 585.00 | |||
3 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 2:25.08 | 546.00 | |||
4 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 2:39.38 | 396.00 | |||
5 | Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 9 | 2:40.37 | 387.00 | |||
6 | Vilém VostalVilém Vostal | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 12 | 2:41.24 | 378.00 | |||
7 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 2:44.38 | 349.00 | |||
8 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 2:45.35 | 340.00 | |||
9 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10 | 2:46.02 | 334.00 | |||
10 | Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11 | 2:47.29 | 323.00 | |||
11 | Petr SalátPetr Salát | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 2:47.68 | 320.00 | |||
12 | Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 2:49.80 | 301.00 | |||
13 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 12 | 2:50.66 | 294.00 | |||
14 | Oldřich NovákOldřich Novák | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 13 | 2:50.85 | 292.00 | |||
15 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 15 | 2:52.33 | 280.00 | |||
16 | Filip HolendaFilip Holenda | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 2:52.43 | 279.00 | |||
17 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 2:53.68 | 269.00 | |||
18 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 2:54.81 | 260.00 | |||
19 | Matyáš JungrMatyáš Jungr | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 2:55.15 | 257.00 | |||
20 | Jakub KouckýJakub Koucký | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 2:55.54 | 254.00 | |||
21 | Jan KopeckýJan Kopecký | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:56.20 | 249.00 | |||
22 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 2:56.90 | 243.00 | |||
23 | Daniel CahaDaniel Caha | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 2:57.00 | 242.00 | |||
24 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 2:57.86 | 236.00 | |||
25 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10 | 2:59.72 | 222.00 | |||
26 | Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 2:59.87 | 221.00 | |||
27 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 3:00.20 | 218.00 | |||
28 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 3:01.06 | 212.00 | |||
29 | Marek ŠimáčekMarek Šimáček | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 3:01.70 | 207.00 | |||
30 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 16 | 3:03.33 | 196.00 | |||
31 | Dominik LöfflerDominik Löffler | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:03.53 | 194.00 | |||
32 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 3:05.11 | 183.00 | |||
33 | Ondřej MusilOndřej Musil | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 3:05.88 | 178.00 | |||
34 | Tobias ChlubnaTobias Chlubna | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 3:06.60 | 173.00 | |||
35 | Tomáš MalecTomáš Malec | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 3:06.64 | 173.00 | |||
36 | Jan PekařJan Pekař | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10 | 3:08.45 | 161.00 | |||
37 | Robert VáňaRobert Váňa | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 3:09.06 | 157.00 | |||
38 | Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 12 | 3:09.18 | 157.00 | |||
39 | Vítek VrběckýVítek Vrběcký | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10 | 3:11.38 | 143.00 | |||
40 | Jan KřehlíkJan Křehlík | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 9 | 3:13.66 | 129.00 | |||
41 | Petr PospíchalPetr Pospíchal | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 9 | 3:14.22 | 126.00 | |||
42 | Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 3:16.53 | 113.00 | |||
43 | Jan HolendaJan Holenda | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:16.73 | 112.00 | |||
44 | Jan KršekJan Kršek | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:18.45 | 103.00 | |||
45 | Filip MolíkFilip Molík | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 3:18.85 | 101.00 | |||
46 | Tomáš KřivánekTomáš Křivánek | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 3:22.47 | 83.00 | |||
47 | Matyáš BarákMatyáš Barák | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 3:25.27 | 70.00 | |||
48 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 3:26.69 | 64.00 | |||
49 | Daniel HekrleDaniel Hekrle | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 3:27.82 | 59.00 | |||
50 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 3:30.67 | 48.00 | |||
50 | 12 | Kristián CelýKristián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 3:30.67 | 48.00 | ||
52 | Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 3:33.67 | 38.00 | |||
53 | Vít ČečákVít Čečák | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 3:34.11 | 36.00 | |||
54 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 3:38.82 | 22.00 | |||
55 | Sebastián CelýSebastián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 3:43.84 | 11.00 | |||
56 | Matěj BártlMatěj Bártl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 3:46.03 | 7.00 | |||
57 | Ondřej ŠurychOndřej Šurych | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11 | 3:57.48 | 0.00 |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:42.67 | 543.00 | |||||||||||||
2 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13 | 2:49.17 | 472.00 | |||||||||||||
3 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 2:55.43 | 409.00 | |||||||||||||
4 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 2:57.50 | 389.00 | |||||||||||||
5 | Nikola SzkanderováNikola Szkanderová | 06 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 8 | 2:59.48 | 370.00 | |||||||||||||
6 | Anna ŠlechtováAnna Šlechtová | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 9 | 2:59.68 | 368.00 | |||||||||||||
7 | Anna DobešováAnna Dobešová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 3:00.29 | 362.00 | |||||||||||||
8 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:01.04 | 356.00 | |||||||||||||
9 | Nela FialováNela Fialová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 3:02.29 | 344.00 | |||||||||||||
10 | Agáta ValentováAgáta Valentová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10 | 3:07.84 | 296.00 | |||||||||||||
11 | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 12 | 3:09.77 | 280.00 | |||||||||||||
12 | Lenka KrejčíLenka Krejčí | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 3:11.10 | 269.00 | |||||||||||||
13 | Laura SamkováLaura Samková | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 3:18.49 | 212.00 | |||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie ChalupskáJulie Chalupská | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:53.84 | 424.00 | |||||||||||||
2 | Karolína HrodkováKarolína Hrodková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 3:01.66 | 350.00 | |||||||||||||
3 | Aneta PokornáAneta Pokorná | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 3:03.63 | 332.00 | |||||||||||||
4 | Adriana KružíkováAdriana Kružíková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 3:04.44 | 325.00 | |||||||||||||
5 | Gabriela HutrováGabriela Hutrová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 3:05.14 | 319.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 3:07.61 | 298.00 | |||||||||||||
7 | Tereza KomínováTereza Komínová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 3:08.41 | 291.00 | |||||||||||||
8 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 3:11.13 | 269.00 | |||||||||||||
9 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 3:15.15 | 237.00 | |||||||||||||
10 | Sára WaniováSára Waniová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 3:20.58 | 198.00 | |||||||||||||
11 | Karolína SlámováKarolína Slámová | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9 | 3:25.38 | 166.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:52.40 | 439.00 | |||||||||||||
2 | Eliška DostálováEliška Dostálová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:57.39 | 390.00 | |||||||||||||
3 | Veronika ŠvandováVeronika Švandová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 9 | 3:02.45 | 343.00 | |||||||||||||
4 | Žaneta DivišováŽaneta Divišová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 3:08.20 | 293.00 | |||||||||||||
5 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 3:10.50 | 274.00 | |||||||||||||
6 | Karolína ZimováKarolína Zimová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11 | 3:10.55 | 273.00 | |||||||||||||
7 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 3:13.22 | 252.00 | |||||||||||||
8 | Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 3:14.32 | 244.00 | |||||||||||||
9 | Simona PtáčkováSimona Ptáčková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 3:16.69 | 226.00 | |||||||||||||
10 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 10 | 3:18.50 | 212.00 | |||||||||||||
11 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:24.82 | 169.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla HorákovskáAdéla Horákovská | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 2:47.44 | 491.00 | |||||||||||||
2 | Anna DoleželováAnna Doleželová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 2:53.64 | 426.00 | |||||||||||||
3 | Tereza BérešováTereza Bérešová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 2:58.45 | 380.00 | |||||||||||||
4 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 9 | 3:00.60 | 360.00 | |||||||||||||
5 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 3:06.05 | 311.00 | |||||||||||||
6 | Monika RyšaváMonika Ryšavá | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11 | 3:06.89 | 304.00 | |||||||||||||
7 | Tereza HalvováTereza Halvová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 3:07.51 | 299.00 | |||||||||||||
8 | Natálie DolejšováNatálie Dolejšová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 3:07.54 | 298.00 | |||||||||||||
9 | Ema PekařováEma Pekařová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 10 | 3:09.17 | 285.00 | |||||||||||||
10 | Adriana DvořákováAdriana Dvořáková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 3:14.74 | 240.00 | |||||||||||||
11 | Lucie KozojedováLucie Kozojedová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 3:41.29 | 78.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína BalejováKarolína Balejová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 2:51.58 | 447.00 | |||||||||||||
2 | Nikola BednářováNikola Bednářová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:54.03 | 423.00 | |||||||||||||
3 | Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 2:59.84 | 367.00 | |||||||||||||
4 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 3:03.08 | 337.00 | |||||||||||||
5 | Linda DoležalováLinda Doležalová | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 3:09.93 | 278.00 | |||||||||||||
6 | Sára BřeznováSára Březnová | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 3 | 3:10.30 | 275.00 | |||||||||||||
7 | Kristýna BudínováKristýna Budínová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 3:17.32 | 221.00 | |||||||||||||
8 | Klára NekovářováKlára Nekovářová | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 3:19.31 | 207.00 | |||||||||||||
9 | Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10 | 3:22.73 | 183.00 | |||||||||||||
10 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:23.70 | 176.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie HamzováMarie Hamzová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 2:54.42 | 419.00 | |||||||||||||
2 | Natálie BučkováNatálie Bučková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 2:56.39 | 399.00 | |||||||||||||
3 | Aneta HánováAneta Hánová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:01.83 | 348.00 | |||||||||||||
4 | Barbora BednářováBarbora Bednářová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 3:03.71 | 331.00 | |||||||||||||
5 | Natálie KoubováNatálie Koubová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:04.23 | 327.00 | |||||||||||||
6 | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 9 | 3:07.48 | 299.00 | |||||||||||||
7 | Maya PisarovičováMaya Pisarovičová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 3:13.59 | 249.00 | |||||||||||||
8 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 3:24.12 | 174.00 | |||||||||||||
9 | Nikola HomolováNikola Homolová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 3:25.34 | 166.00 | |||||||||||||
10 | Karolína SůvováKarolína Sůvová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10 | 3:46.09 | 58.00 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 10 | DNS | |||||||||||||||
1 | Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 3:12.90 | 255.00 | |||||||||||||
2 | Karolína HladíkováKarolína Hladíková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 3:17.76 | 218.00 | |||||||||||||
3 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 9 | 3:20.08 | 201.00 | |||||||||||||
4 | Tereza TenklováTereza Tenklová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11 | 3:20.77 | 196.00 | |||||||||||||
5 | Kateřina KounkováKateřina Kounková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 3:21.25 | 193.00 | |||||||||||||
6 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 3:26.14 | 161.00 | |||||||||||||
7 | Valentina KomárkováValentina Komárková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 3:29.05 | 143.00 | |||||||||||||
8 | Anna NekovářováAnna Nekovářová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 3:35.63 | 106.00 | |||||||||||||
9 | Pavla KružíkováPavla Kružíková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 5 | 3:37.33 | 97.00 | |||||||||||||
10 | Anna BatouškováAnna Batoušková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 3:38.30 | 92.00 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:42.67 | 543.00 | |||
2 | Adéla HorákovskáAdéla Horákovská | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 2:47.44 | 491.00 | |||
3 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 13 | 2:49.17 | 472.00 | |||
4 | Karolína BalejováKarolína Balejová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 2:51.58 | 447.00 | |||
5 | Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:52.40 | 439.00 | |||
6 | Anna DoleželováAnna Doleželová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 2:53.64 | 426.00 | |||
7 | Julie ChalupskáJulie Chalupská | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:53.84 | 424.00 | |||
8 | Nikola BednářováNikola Bednářová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:54.03 | 423.00 | |||
9 | Marie HamzováMarie Hamzová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 2:54.42 | 419.00 | |||
10 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 2:55.43 | 409.00 | |||
11 | Natálie BučkováNatálie Bučková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 2:56.39 | 399.00 | |||
12 | Eliška DostálováEliška Dostálová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:57.39 | 390.00 | |||
13 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 2:57.50 | 389.00 | |||
14 | Tereza BérešováTereza Bérešová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 2:58.45 | 380.00 | |||
15 | Nikola SzkanderováNikola Szkanderová | 06 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 8 | 2:59.48 | 370.00 | |||
16 | Anna ŠlechtováAnna Šlechtová | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 9 | 2:59.68 | 368.00 | |||
17 | Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 9 | 2:59.84 | 367.00 | |||
18 | Anna DobešováAnna Dobešová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 3:00.29 | 362.00 | |||
19 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 9 | 3:00.60 | 360.00 | |||
20 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:01.04 | 356.00 | |||
21 | Karolína HrodkováKarolína Hrodková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 3:01.66 | 350.00 | |||
22 | Aneta HánováAneta Hánová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 3:01.83 | 348.00 | |||
23 | Nela FialováNela Fialová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 3:02.29 | 344.00 | |||
24 | Veronika ŠvandováVeronika Švandová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 9 | 3:02.45 | 343.00 | |||
25 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 3:03.08 | 337.00 | |||
26 | Aneta PokornáAneta Pokorná | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 3:03.63 | 332.00 | |||
27 | Barbora BednářováBarbora Bednářová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 3:03.71 | 331.00 | |||
28 | Natálie KoubováNatálie Koubová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:04.23 | 327.00 | |||
29 | Adriana KružíkováAdriana Kružíková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 3:04.44 | 325.00 | |||
30 | Gabriela HutrováGabriela Hutrová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 3:05.14 | 319.00 | |||
31 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 3:06.05 | 311.00 | |||
32 | Monika RyšaváMonika Ryšavá | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11 | 3:06.89 | 304.00 | |||
33 | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 9 | 3:07.48 | 299.00 | |||
34 | Tereza HalvováTereza Halvová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 3:07.51 | 299.00 | |||
35 | Natálie DolejšováNatálie Dolejšová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 3:07.54 | 298.00 | |||
36 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 3:07.61 | 298.00 | |||
37 | Agáta ValentováAgáta Valentová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 10 | 3:07.84 | 296.00 | |||
38 | Žaneta DivišováŽaneta Divišová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 3:08.20 | 293.00 | |||
39 | Tereza KomínováTereza Komínová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 3:08.41 | 291.00 | |||
40 | Ema PekařováEma Pekařová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 10 | 3:09.17 | 285.00 | |||
41 | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 12 | 3:09.77 | 280.00 | |||
42 | Linda DoležalováLinda Doležalová | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 5 | 3:09.93 | 278.00 | |||
43 | Sára BřeznováSára Březnová | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 3 | 3:10.30 | 275.00 | |||
44 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 3:10.50 | 274.00 | |||
45 | Karolína ZimováKarolína Zimová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 11 | 3:10.55 | 273.00 | |||
46 | Lenka KrejčíLenka Krejčí | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 3:11.10 | 269.00 | |||
47 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 3:11.13 | 269.00 | |||
48 | Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 3:12.90 | 255.00 | |||
49 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 3:13.22 | 252.00 | |||
50 | Maya PisarovičováMaya Pisarovičová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 3:13.59 | 249.00 | |||
51 | Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 3:14.32 | 244.00 | |||
52 | Adriana DvořákováAdriana Dvořáková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 3:14.74 | 240.00 | |||
53 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 3:15.15 | 237.00 | |||
54 | Simona PtáčkováSimona Ptáčková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 3:16.69 | 226.00 | |||
55 | Kristýna BudínováKristýna Budínová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 3:17.32 | 221.00 | |||
56 | Karolína HladíkováKarolína Hladíková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 3:17.76 | 218.00 | |||
57 | Laura SamkováLaura Samková | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 3:18.49 | 212.00 | |||
58 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 10 | 3:18.50 | 212.00 | |||
59 | Klára NekovářováKlára Nekovářová | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 3:19.31 | 207.00 | |||
60 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 9 | 3:20.08 | 201.00 | |||
61 | Sára WaniováSára Waniová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 11 | 3:20.58 | 198.00 | |||
62 | Tereza TenklováTereza Tenklová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11 | 3:20.77 | 196.00 | |||
63 | Kateřina KounkováKateřina Kounková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 3:21.25 | 193.00 | |||
64 | Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10 | 3:22.73 | 183.00 | |||
65 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:23.70 | 176.00 | |||
66 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 3:24.12 | 174.00 | |||
67 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 3:24.82 | 169.00 | |||
68 | Nikola HomolováNikola Homolová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 3:25.34 | 166.00 | |||
69 | Karolína SlámováKarolína Slámová | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9 | 3:25.38 | 166.00 | |||
70 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 3:26.14 | 161.00 | |||
71 | Valentina KomárkováValentina Komárková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 3:29.05 | 143.00 | |||
72 | Anna NekovářováAnna Nekovářová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 3:35.63 | 106.00 | |||
73 | Pavla KružíkováPavla Kružíková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 5 | 3:37.33 | 97.00 | |||
74 | Anna BatouškováAnna Batoušková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 3:38.30 | 92.00 | |||
75 | Lucie KozojedováLucie Kozojedová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 3:41.29 | 78.00 | |||
76 | Karolína SůvováKarolína Sůvová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10 | 3:46.09 | 58.00 | |||
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 10 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Dominik LöfflerDominik Löffler | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 12.70 | 148.00 | |||||||||||||
2 | Matyáš BarákMatyáš Barák | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 12.92 | 126.00 | |||||||||||||
3 | Robert VáňaRobert Váňa | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.39 | 86.00 | |||||||||||||
4 | Jan KopeckýJan Kopecký | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 13.54 | 74.00 | |||||||||||||
5 | 12 | Kristián CelýKristián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 14.64 | 15.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 12.00 | 227.00 | |||||||||||||
2 | Oldřich NovákOldřich Novák | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 12.44 | 175.00 | |||||||||||||
3 | Jan KršekJan Kršek | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 13.59 | 71.00 | |||||||||||||
4 | Jan PekařJan Pekař | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 13.93 | 48.00 | |||||||||||||
5 | Vítek VrběckýVítek Vrběcký | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 14.41 | 24.00 | |||||||||||||
6 | Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 15.44 | 0.00 | |||||||||||||
7 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 19.28 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 10.20 | 504.00 | |||||||||||||
2 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 12.41 | 178.00 | |||||||||||||
3 | Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 12.52 | 166.00 | |||||||||||||
4 | Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 13.38 | 86.00 | |||||||||||||
5 | Matyáš JungrMatyáš Jungr | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 14.04 | 42.00 | |||||||||||||
6 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 14.33 | 27.00 | |||||||||||||
7 | Ondřej ŠurychOndřej Šurych | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 14.52 | 19.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 11.21 | 336.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 11.65 | 273.00 | |||||||||||||
3 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 12.44 | 175.00 | |||||||||||||
4 | Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 12.58 | 160.00 | |||||||||||||
5 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 12.88 | 130.00 | |||||||||||||
6 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 12.98 | 121.00 | |||||||||||||
7 | Tobias ChlubnaTobias Chlubna | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 13.53 | 75.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 11.96 | 232.00 | |||||||||||||
2 | Daniel HekrleDaniel Hekrle | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 12.25 | 197.00 | |||||||||||||
3 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 12.26 | 196.00 | |||||||||||||
4 | Petr PospíchalPetr Pospíchal | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 13.01 | 118.00 | |||||||||||||
5 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 13.13 | 107.00 | |||||||||||||
6 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.72 | 62.00 | |||||||||||||
7 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 14.87 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 11.24 | 331.00 | |||||||||||||
2 | Jan KřehlíkJan Křehlík | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 11.74 | 260.00 | |||||||||||||
3 | Petr SalátPetr Salát | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 12.37 | 183.00 | |||||||||||||
4 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 12.47 | 172.00 | |||||||||||||
5 | Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 13.55 | 73.00 | |||||||||||||
6 | Jan HolendaJan Holenda | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 14.19 | 34.00 | |||||||||||||
7 | Tomáš KřivánekTomáš Křivánek | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 15.28 | 1.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KouckýJakub Koucký | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 11.49 | 295.00 | |||||||||||||
2 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 12.30 | 191.00 | |||||||||||||
3 | Vilém VostalVilém Vostal | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 12.80 | 138.00 | |||||||||||||
4 | Daniel CahaDaniel Caha | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.51 | 76.00 | |||||||||||||
5 | Vít ČečákVít Čečák | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 13.55 | 73.00 | |||||||||||||
6 | Tomáš MalecTomáš Malec | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 14.56 | 18.00 | |||||||||||||
7 | Sebastián CelýSebastián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 15.64 | 0.00 | |||||||||||||
8 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 17.87 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 08 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 12.25 | 197.00 | |||||||||||||
2 | Ondřej MusilOndřej Musil | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 12.42 | 177.00 | |||||||||||||
3 | Filip HolendaFilip Holenda | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 13.54 | 74.00 | |||||||||||||
4 | Filip MolíkFilip Molík | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 13.56 | 73.00 | |||||||||||||
5 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 13.56 | 73.00 | |||||||||||||
6 | Marek ŠimáčekMarek Šimáček | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 13.93 | 48.00 | |||||||||||||
7 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 14.17 | 35.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 10.20 | 504.00 | |||
2 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 11.21 | 336.00 | |||
3 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 11.24 | 331.00 | |||
4 | Jakub KouckýJakub Koucký | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 11.49 | 295.00 | |||
5 | Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2 | 11.65 | 273.00 | |||
6 | Jan KřehlíkJan Křehlík | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 11.74 | 260.00 | |||
7 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 5 | 11.96 | 232.00 | |||
8 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 12.00 | 227.00 | |||
9 | Daniel HekrleDaniel Hekrle | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 12.25 | 197.00 | |||
9 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 12.25 | 197.00 | |||
11 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 12.26 | 196.00 | |||
12 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 12.30 | 191.00 | |||
13 | Petr SalátPetr Salát | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 12.37 | 183.00 | |||
14 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 12.41 | 178.00 | |||
15 | Ondřej MusilOndřej Musil | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 12.42 | 177.00 | |||
16 | Oldřich NovákOldřich Novák | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 12.44 | 175.00 | |||
16 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 12.44 | 175.00 | |||
18 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 12.47 | 172.00 | |||
19 | Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 12.52 | 166.00 | |||
20 | Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 12.58 | 160.00 | |||
21 | Dominik LöfflerDominik Löffler | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 12.70 | 148.00 | |||
22 | Vilém VostalVilém Vostal | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 12.80 | 138.00 | |||
23 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 12.88 | 130.00 | |||
24 | Matyáš BarákMatyáš Barák | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 12.92 | 126.00 | |||
25 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 12.98 | 121.00 | |||
26 | Petr PospíchalPetr Pospíchal | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 13.01 | 118.00 | |||
27 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 13.13 | 107.00 | |||
28 | Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 13.38 | 86.00 | |||
29 | Robert VáňaRobert Váňa | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.39 | 86.00 | |||
30 | Daniel CahaDaniel Caha | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.51 | 76.00 | |||
31 | Tobias ChlubnaTobias Chlubna | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 13.53 | 75.00 | |||
32 | Jan KopeckýJan Kopecký | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 13.54 | 74.00 | |||
32 | Filip HolendaFilip Holenda | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 13.54 | 74.00 | |||
34 | Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 13.55 | 73.00 | |||
34 | Vít ČečákVít Čečák | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 13.55 | 73.00 | |||
36 | Filip MolíkFilip Molík | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 6 | 13.56 | 73.00 | |||
36 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 13.56 | 73.00 | |||
38 | Jan KršekJan Kršek | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 13.59 | 71.00 | |||
39 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.72 | 62.00 | |||
40 | Jan PekařJan Pekař | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 3 | 13.93 | 48.00 | |||
40 | Marek ŠimáčekMarek Šimáček | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 13.93 | 48.00 | |||
42 | Matyáš JungrMatyáš Jungr | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 14.04 | 42.00 | |||
43 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 14.17 | 35.00 | |||
44 | Jan HolendaJan Holenda | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 14.19 | 34.00 | |||
45 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 14.33 | 27.00 | |||
46 | Vítek VrběckýVítek Vrběcký | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1 | 14.41 | 24.00 | |||
47 | Ondřej ŠurychOndřej Šurych | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 14.52 | 19.00 | |||
48 | Tomáš MalecTomáš Malec | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 14.56 | 18.00 | |||
49 | 12 | Kristián CelýKristián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 14.64 | 15.00 | ||
50 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 14.87 | 8.00 | |||
51 | Tomáš KřivánekTomáš Křivánek | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 15.28 | 1.00 | |||
52 | Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 15.44 | 0.00 | |||
53 | Sebastián CelýSebastián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 15.64 | 0.00 | |||
54 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 17.87 | 0.00 | |||
55 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 19.28 | 0.00 | |||
Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
Ml. žákyně 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Aneta PokornáAneta Pokorná | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 12.70 | 291.00 | |||||||||||||
2 | Eliška DostálováEliška Dostálová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 12.92 | 264.00 | |||||||||||||
3= | Monika RyšaváMonika Ryšavá | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.39 | 211.00 | |||||||||||||
3= | Maya PisarovičováMaya Pisarovičová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.39 | 211.00 | |||||||||||||
5 | Anna NekovářováAnna Nekovářová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 14.64 | 96.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ml. žákyně 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 11.39 | 474.00 | |||||||||||||
2 | Nela FialováNela Fialová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 11.40 | 473.00 | |||||||||||||
3 | Tereza KomínováTereza Komínová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 12.04 | 378.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 12.16 | 362.00 | |||||||||||||
5 | Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 13.45 | 204.00 | |||||||||||||
6 | Tereza TenklováTereza Tenklová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 8 | 13.94 | 156.00 | |||||||||||||
7 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 14.55 | 103.00 | |||||||||||||
8 | Anna BatouškováAnna Batoušková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 14.66 | 95.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta ValentováAgáta Valentová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1 | 11.28 | 491.00 | |||||||||||||
2 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 11.33 | 484.00 | |||||||||||||
3 | Adriana KružíkováAdriana Kružíková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 12.00 | 384.00 | |||||||||||||
4 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 12.01 | 382.00 | |||||||||||||
5 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 12.13 | 366.00 | |||||||||||||
6 | Ema PekařováEma Pekařová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.01 | 254.00 | |||||||||||||
7 | Valentina KomárkováValentina Komárková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 15.63 | 35.00 | |||||||||||||
8 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 18.72 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 10.42 | 636.00 | |||||||||||||
2 | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 11.26 | 495.00 | |||||||||||||
3 | Anna DobešováAnna Dobešová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 11.38 | 476.00 | |||||||||||||
4 | Marie HamzováMarie Hamzová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 13.05 | 249.00 | |||||||||||||
5 | Veronika ŠvandováVeronika Švandová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 7 | 13.55 | 194.00 | |||||||||||||
6 | Nikola HomolováNikola Homolová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 14.07 | 144.00 | |||||||||||||
7 | Klára NekovářováKlára Nekovářová | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.41 | 114.00 | |||||||||||||
8 | Natálie KoubováNatálie Koubová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 16.37 | 8.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 11.91 | 397.00 | |||||||||||||
2 | Sára WaniováSára Waniová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 12.19 | 357.00 | |||||||||||||
3 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 12.62 | 301.00 | |||||||||||||
4 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 12.93 | 263.00 | |||||||||||||
5 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 13.30 | 221.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna BudínováKristýna Budínová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 13.45 | 204.00 | |||||||||||||
7 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 13.77 | 172.00 | |||||||||||||
8 | Karolína SůvováKarolína Sůvová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 14.16 | 136.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ZimováKarolína Zimová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 8 | 12.34 | 337.00 | |||||||||||||
2 | Julie ChalupskáJulie Chalupská | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 12.46 | 321.00 | |||||||||||||
3 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 3 | 13.37 | 213.00 | |||||||||||||
4 | Tereza BérešováTereza Bérešová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 13.45 | 204.00 | |||||||||||||
5 | Simona PtáčkováSimona Ptáčková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 7 | 13.57 | 192.00 | |||||||||||||
6 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 13.87 | 162.00 | |||||||||||||
7 | Karolína HladíkováKarolína Hladíková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5 | 14.87 | 80.00 | |||||||||||||
8 | Kateřina KounkováKateřina Kounková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 15.28 | 54.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola SzkanderováNikola Szkanderová | 06 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 8 | 12.01 | 382.00 | |||||||||||||
2 | Karolína HrodkováKarolína Hrodková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 12.15 | 363.00 | |||||||||||||
3 | Tereza HalvováTereza Halvová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 12.81 | 277.00 | |||||||||||||
4 | Gabriela HutrováGabriela Hutrová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 13.10 | 243.00 | |||||||||||||
5 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 13.84 | 165.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 14.28 | 125.00 | |||||||||||||
7 | Pavla KružíkováPavla Kružíková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 7 | 14.89 | 78.00 | |||||||||||||
8 | Nikola BednářováNikola Bednářová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 4 | 15.51 | 41.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 08 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ŠlechtováAnna Šlechtová | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 8 | 12.56 | 309.00 | |||||||||||||
2 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 13.10 | 243.00 | |||||||||||||
3 | Natálie DolejšováNatálie Dolejšová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 6 | 13.20 | 232.00 | |||||||||||||
4 | Sára BřeznováSára Březnová | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 3 | 13.24 | 227.00 | |||||||||||||
5 | Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 13.62 | 187.00 | |||||||||||||
6 | Barbora BednářováBarbora Bednářová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 13.84 | 165.00 | |||||||||||||
7 | Laura SamkováLaura Samková | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 14.63 | 97.00 | |||||||||||||
8 | Adriana DvořákováAdriana Dvořáková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 14.80 | 85.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 09 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta DivišováŽaneta Divišová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 5 | 12.77 | 282.00 | |||||||||||||
2 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 12.82 | 276.00 | |||||||||||||
3 | Anna DoleželováAnna Doleželová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 12.95 | 261.00 | |||||||||||||
4 | Adéla HorákovskáAdéla Horákovská | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 7 | 13.15 | 237.00 | |||||||||||||
5 | Lucie KozojedováLucie Kozojedová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1 | 13.23 | 228.00 | |||||||||||||
6 | Linda DoležalováLinda Doležalová | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3 | 13.84 | 165.00 | |||||||||||||
7 | Aneta HánováAneta Hánová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 14.07 | 144.00 | |||||||||||||
8 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 14.12 | 139.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Ml. žákyně 10 (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SlámováKarolína Slámová | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 6 | 12.38 | 332.00 | |||||||||||||
2 | Lenka KrejčíLenka Krejčí | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 1 | 12.40 | 329.00 | |||||||||||||
3 | Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 12.51 | 315.00 | |||||||||||||
4 | Karolína BalejováKarolína Balejová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 13.70 | 179.00 | |||||||||||||
5 | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 13.88 | 161.00 | |||||||||||||
6 | Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 13.92 | 157.00 | |||||||||||||
7 | Natálie BučkováNatálie Bučková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 14.17 | 135.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4.38 | 0.0 | 269.00 | ||||||||||||||
2 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 4.32 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
3 |
Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4.26 | 0.0 | 249.00 | ||||||||||||||
4 |
Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.96 | 0.0 | 199.00 | ||||||||||||||
5 |
Oldřich NovákOldřich Novák
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 3.92 | 0.0 | 193.00 | ||||||||||||||
6 |
Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.90 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
7 |
Petr SalátPetr Salát
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.86 | 0.0 | 184.00 | ||||||||||||||
8 |
Jan KřehlíkJan Křehlík
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.85 | 0.0 | 182.00 | ||||||||||||||
9 |
Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 3.81 | 0.0 | 176.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 3.57 | 0.0 | 140.00 | ||||||||||||||
11 |
Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.43 | 0.0 | 121.00 | ||||||||||||||
12 | 12 |
Kristián CelýKristián Celý
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.40 | 0.0 | 116.00 | |||||||||||||
13 |
Matyáš BarákMatyáš Barák
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 3.30 | 0.0 | 103.00 | ||||||||||||||
14 |
Tomáš MalecTomáš Malec
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 3.29 | 0.0 | 102.00 | ||||||||||||||
15 |
Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 3.28 | 0.0 | 100.00 | ||||||||||||||
16 |
Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké Meziříčí |
07 | 3.26 | 0.0 | 98.00 | ||||||||||||||
17 |
Matyáš JungrMatyáš Jungr
Atletika Jihlava z.s. |
08 | 3.21 | 0.0 | 91.00 | ||||||||||||||
18 |
Sebastián CelýSebastián Celý
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.14 | 0.0 | 83.00 | ||||||||||||||
19 |
Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.10 | 0.0 | 78.00 | ||||||||||||||
20 |
Dominik LöfflerDominik Löffler
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.09 | 0.0 | 76.00 | ||||||||||||||
21 |
Robert VáňaRobert Váňa
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.06 | 0.0 | 73.00 | ||||||||||||||
22 |
Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.03 | 0.0 | 69.00 | ||||||||||||||
23 |
Tobias ChlubnaTobias Chlubna
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 2.93 | 0.0 | 58.00 | ||||||||||||||
24 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 2.71 | 0.0 | 35.00 | ||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Finále B (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej BudínOndřej Budín
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 4.60 | 0.0 | 308.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 4.26 | 0.0 | 249.00 | ||||||||||||||
3 |
Filip NousekFilip Nousek
TJ Jiskra Humpolec |
05 | 4.26 | 0.0 | 249.00 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 4.10 | 0.0 | 222.00 | ||||||||||||||
5 |
Ondřej ŠimekOndřej Šimek
TJ Jiskra Humpolec |
05 | 3.98 | 0.0 | 203.00 | ||||||||||||||
6 |
Daniel DočkalDaniel Dočkal
TJ Jiskra Humpolec |
05 | 3.90 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
7 |
Radek HavelkaRadek Havelka
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 3.89 | 0.0 | 188.00 | ||||||||||||||
8 |
Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.83 | 0.0 | 179.00 | ||||||||||||||
9 |
Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.80 | 0.0 | 174.00 | ||||||||||||||
10 |
Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.78 | 0.0 | 171.00 | ||||||||||||||
11 |
Vilém VostalVilém Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.76 | 0.0 | 168.00 | ||||||||||||||
12 |
Filip MolíkFilip Molík
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 3.71 | 0.0 | 161.00 | ||||||||||||||
13 |
Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
05 | 3.70 | 0.0 | 159.00 | ||||||||||||||
14 |
Filip HolendaFilip Holenda
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 3.67 | 0.0 | 155.00 | ||||||||||||||
15 |
Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.67 | 0.0 | 155.00 | ||||||||||||||
16 |
David DvořákDavid Dvořák
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.66 | 0.0 | 153.00 | ||||||||||||||
17 |
Daniel HekrleDaniel Hekrle
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.64 | 0.0 | 150.00 | ||||||||||||||
18 |
Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 3.62 | 0.0 | 147.00 | ||||||||||||||
19 |
Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 3.61 | 0.0 | 146.00 | ||||||||||||||
20 |
Filip FerdaFilip Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.51 | 0.0 | 132.00 | ||||||||||||||
21 |
Jan KršekJan Kršek
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 3.50 | 0.0 | 130.00 | ||||||||||||||
22 |
Daniel CahaDaniel Caha
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.48 | 0.0 | 127.00 | ||||||||||||||
23 |
Marek ŠimáčekMarek Šimáček
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 3.41 | 0.0 | 118.00 | ||||||||||||||
24 |
Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.40 | 0.0 | 116.00 | ||||||||||||||
25 |
Robert FerdaRobert Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.38 | 0.0 | 114.00 | ||||||||||||||
26 |
Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 3.36 | 0.0 | 111.00 | ||||||||||||||
27 |
Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.34 | 0.0 | 108.00 | ||||||||||||||
28 |
Jan HolendaJan Holenda
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.32 | 0.0 | 106.00 | ||||||||||||||
29 |
Jan PekařJan Pekař
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.21 | 0.0 | 91.00 | ||||||||||||||
30 |
Vítek VrběckýVítek Vrběcký
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
06 | 3.20 | 0.0 | 90.00 | ||||||||||||||
31 |
Matěj BártlMatěj Bártl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.13 | 0.0 | 81.00 | ||||||||||||||
32 |
Tomáš KřivánekTomáš Křivánek
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 2.94 | 0.0 | 59.00 | ||||||||||||||
33 |
Ondřej ŠurychOndřej Šurych
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 2.28 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolína BalejováKarolína Balejová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | DNS | 4,36 +1.3 | 0.0 | 0.0 | 4,36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |||||||||
1 |
Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 4.36 +1.3 m/s | 4,36 +1.3 | 0.0 | 0.0 | 4,36 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 393.00 | ||||||||
2 |
Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 4.22 +1.1 m/s | 4,22 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 4,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 359.00 | ||||||||
3 |
Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
05 | 4.17 +0.0 m/s | 4,17 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 4,17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 347.00 | ||||||||
4 |
Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 4.12 -0.9 m/s | 4,12 -0.9 | 0.0 | 0.0 | 4,12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 336.00 | ||||||||
5 |
Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
06 | 4.07 +0.6 m/s | 4,07 +0.6 | 0.0 | 0.0 | 4,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 324.00 | ||||||||
6 |
Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 4.06 +0.1 m/s | 4,06 +0.1 | 0.0 | 0.0 | 4,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 322.00 | ||||||||
7 |
Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 3.94 +1.9 m/s | 3,94 +1.9 | 0.0 | 0.0 | 3,94 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 294.00 | ||||||||
8 |
Jana CoufalováJana Coufalová
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 3.90 +2.4 m/s | 3.66 -1.2 m/s | 3,90 +2.4 | 3,66 -1.2 | 0.0 | 3,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 285.00 | |||||||
9 |
Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.90 +0.0 m/s | 3,90 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 285.00 | ||||||||
10 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.87 +2.0 m/s | 3,87 +2.0 | 0.0 | 0.0 | 3,87 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 279.00 | ||||||||
11= |
Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
05 | 3.74 +0.8 m/s | 3,74 +1.7 | 0.0 | 0.0 | 3,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 250.00 | ||||||||
11= |
Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.74 +1.7 m/s | 3,74 +0.8 | 0.0 | 0.0 | 3,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 250.00 | ||||||||
13 |
Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 3.73 +1.6 m/s | 3,73 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 3,73 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 248.00 | ||||||||
14= |
Adriana DvořákováAdriana Dvořáková
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 3.71 +0.0 m/s | 3,71 -0.9 | 0.0 | 0.0 | 3,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 244.00 | ||||||||
14= |
Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.71 -0.9 m/s | 3,71 +0.1 | 0.0 | 0.0 | 3,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 244.00 | ||||||||
14= |
Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.71 +0.1 m/s | 3,71 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 244.00 | ||||||||
17 |
Eliška DostálováEliška Dostálová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.69 -1.0 m/s | 3,69 -1.0 | 0.0 | 0.0 | 3,69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 239.00 | ||||||||
18 |
Linda DoležalováLinda Doležalová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
06 | 3.68 +0.8 m/s | 3,68 +0.8 | 0.0 | 0.0 | 3,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 237.00 | ||||||||
19 |
Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.66 -0.3 m/s | 3,66 -0.3 | 0.0 | 0.0 | 3,66 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 233.00 | ||||||||
20 |
Natálie TondlováNatálie Tondlová
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 3.64 +1.2 m/s | 3,64 +1.2 | 0.0 | 0.0 | 3,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 229.00 | ||||||||
21 |
Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 3.58 +0.4 m/s | 3,58 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 3,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 216.00 | ||||||||
22 |
Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 3.56 -1.4 m/s | 3,56 -1.4 | 0.0 | 0.0 | 3,56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 212.00 | ||||||||
23 |
Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 3.54 -1.3 m/s | 3,54 -1.3 | 0.0 | 0.0 | 3,54 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 208.00 | ||||||||
24 |
Simona PtáčkováSimona Ptáčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.53 +1.1 m/s | 3,53 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 3,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 206.00 | ||||||||
25 |
Michaela BajcarováMichaela Bajcarová
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 3.51 +0.0 m/s | 3,51 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,51 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 202.00 | ||||||||
26= |
Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 3.49 -2.2 m/s | 3,49 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | ||||||||
26= |
Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 3.49 +0.0 m/s | 3,49 -2.2 | 0.0 | 0.0 | 3,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | ||||||||
28= |
Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 3.48 -2.1 m/s | 3,48 -2.1 | 0.0 | 0.0 | 3,48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | ||||||||
28= |
Adéla HorákovskáAdéla Horákovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
05 | 3.48 +0.8 m/s | 3,48 +0.8 | 0.0 | 0.0 | 3,48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | ||||||||
30 |
Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.37 -0.3 m/s | 3,37 -0.3 | 0.0 | 0.0 | 3,37 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 174.00 | ||||||||
31 |
Petra PodhorskáPetra Podhorská
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.31 -0.1 m/s | 3,31 -0.1 | 0.0 | 0.0 | 3,31 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 163.00 | ||||||||
32 |
Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 3.29 +0.0 m/s | 3,29 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 159.00 | ||||||||
33 |
Tereza HalvováTereza Halvová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 3.26 -0.1 m/s | 3,26 -0.1 | 0.0 | 0.0 | 3,26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 153.00 | ||||||||
34 |
Marie HamzováMarie Hamzová
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 3.21 -1.4 m/s | 3,21 -1.4 | 0.0 | 0.0 | 3,21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 144.00 | ||||||||
35 |
Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 3.07 +1.8 m/s | 3,07 +1.8 | 0.0 | 0.0 | 3,07 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 119.00 | ||||||||
36 |
Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.06 -2.8 m/s | 3,06 -2.8 | 0.0 | 0.0 | 3,06 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 117.00 | ||||||||
37 |
Valentina KomárkováValentina Komárková
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 3.05 -0.3 m/s | 3,05 -0.3 | 0.0 | 0.0 | 3,05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 116.00 | ||||||||
38 |
Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 3.04 +1.3 m/s | 3,04 +1.3 | 0.0 | 0.0 | 3,04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 114.00 | ||||||||
39 |
Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 2.97 +0.6 m/s | 2,97 +0.6 | 0.0 | 0.0 | 2,97 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 102.00 | ||||||||
40 |
Laura SamkováLaura Samková
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 2.71 +1.1 m/s | 2,71 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 2,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 62.00 | ||||||||
41 |
Tereza TenklováTereza Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 2.70 +0.0 m/s | 2,70 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 2,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 60.00 | ||||||||
42 |
Anna NekovářováAnna Nekovářová
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 2.50 -1.5 m/s | 2,50 -1.5 | 0.0 | 0.0 | 2,50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 34.00 | ||||||||
43 |
Kristýna BudínováKristýna Budínová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 2.41 -2.2 m/s | 2,41 -2.2 | 0.0 | 0.0 | 2,41 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 23.00 | ||||||||
Celkem 44 závodníků |
Finále B (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s. |
05 | DNS | 4,29 +1.8 | 0.0 | 0.0 | 4,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |||||||||
1 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4.29 +1.8 m/s | 4,29 +1.8 | 0.0 | 0.0 | 4,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 376.00 | ||||||||
2 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 4.26 +0.6 m/s | 4,26 +0.6 | 0.0 | 0.0 | 4,26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 369.00 | ||||||||
3 |
Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 4.25 -0.9 m/s | 4,25 -0.9 | 0.0 | 0.0 | 4,25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 367.00 | ||||||||
4 |
Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4.10 +1.2 m/s | 4,10 +1.2 | 0.0 | 0.0 | 4,10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 331.00 | ||||||||
5 |
Nikola BednářováNikola Bednářová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 4.02 +2.3 m/s | 3.79 +0.5 m/s | 4,02 +2.3 | 3,79 +0.5 | 0.0 | 4,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 312.00 | |||||||
6 |
Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 4.02 +0.0 m/s | 4,02 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 4,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 312.00 | ||||||||
7= |
Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.96 +2.0 m/s | 3,96 -2.0 | 0.0 | 0.0 | 3,96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 299.00 | ||||||||
7= |
Karolína BalejováKarolína Balejová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.96 -2.0 m/s | 3,96 +2.0 | 0.0 | 0.0 | 3,96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 299.00 | ||||||||
9= |
Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 3.84 +0.0 m/s | 3,84 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 272.00 | ||||||||
9= |
Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s. |
08 | 3.84 +0.0 m/s | 3,84 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 272.00 | ||||||||
11 |
Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 3.82 +0.0 m/s | 3,82 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 267.00 | ||||||||
12 |
Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.76 +1.0 m/s | 3,76 +1.0 | 0.0 | 0.0 | 3,76 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 254.00 | ||||||||
13 |
Kateřina KinclováKateřina Kinclová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 3.75 +1.7 m/s | 3,75 +1.7 | 0.0 | 0.0 | 3,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 252.00 | ||||||||
14= |
Tereza KomínováTereza Komínová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.68 +1.1 m/s | 3,68 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 3,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 237.00 | ||||||||
14= |
Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.68 +0.0 m/s | 3,68 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 3,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 237.00 | ||||||||
16 |
Julie ChalupskáJulie Chalupská
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 3.65 +0.6 m/s | 3,65 +0.6 | 0.0 | 0.0 | 3,65 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 231.00 | ||||||||
17 |
Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.62 +1.1 m/s | 3,62 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 3,62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 225.00 | ||||||||
18 |
Anna DoleželováAnna Doleželová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 3.59 +1.5 m/s | 3,59 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 3,59 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 218.00 | ||||||||
19 |
Natálie KoubováNatálie Koubová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 3.57 +1.7 m/s | 3,57 +1.7 | 0.0 | 0.0 | 3,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 214.00 | ||||||||
20 |
Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 3.56 +1.9 m/s | 3,56 +1.9 | 0.0 | 0.0 | 3,56 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 212.00 | ||||||||
21 |
Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 3.55 +0.9 m/s | 3,55 +0.9 | 0.0 | 0.0 | 3,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 210.00 | ||||||||
22 |
Sára BřeznováSára Březnová
Atletika Okříšky, z.s. |
07 | 3.53 +0.9 m/s | 3,53 +0.9 | 0.0 | 0.0 | 3,53 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 206.00 | ||||||||
23 |
Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.49 +1.2 m/s | 3,49 +1.2 | 0.0 | 0.0 | 3,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 198.00 | ||||||||
24 |
Maya PisarovičováMaya Pisarovičová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 3.48 +2.2 m/s | 3.40 -2.4 m/s | 3,48 +2.2 | 3,40 -2.4 | 0.0 | 3,48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | |||||||
25 |
Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s. |
07 | 3.48 +0.8 m/s | 3,48 +0.8 | 0.0 | 0.0 | 3,48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 196.00 | ||||||||
26 |
Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 3.46 -2.0 m/s | 3,46 -2.0 | 0.0 | 0.0 | 3,46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 192.00 | ||||||||
27 |
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 3.45 -1.5 m/s | 3,45 -1.5 | 0.0 | 0.0 | 3,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 190.00 | ||||||||
28 |
Anna BatouškováAnna Batoušková
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 3.25 +1.5 m/s | 3,25 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 3,25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 151.00 | ||||||||
29 |
Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 3.22 -0.1 m/s | 3,22 -0.1 | 0.0 | 0.0 | 3,22 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 146.00 | ||||||||
30 |
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 3.21 -0.5 m/s | 3,21 -0.5 | 0.0 | 0.0 | 3,21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 144.00 | ||||||||
31 |
Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 3.16 -0.6 m/s | 3,16 -0.6 | 0.0 | 0.0 | 3,16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 135.00 | ||||||||
32 |
Pavla KružíkováPavla Kružíková
Atletika Okříšky, z.s. |
07 | 2.75 -0.3 m/s | 2,75 -0.3 | 0.0 | 0.0 | 2,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 67.00 | ||||||||
33 |
Kateřina KounkováKateřina Kounková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 2.70 -0.8 m/s | 2,70 -0.8 | 0.0 | 0.0 | 2,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 60.00 | ||||||||
Celkem 34 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 44.13 | 0.0 | 258.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 42.57 | 0.0 | 245.00 | ||||||||||||||
3 |
Oldřich NovákOldřich Novák
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 41.96 | 0.0 | 240.00 | ||||||||||||||
4 |
Jan KřehlíkJan Křehlík
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 40.08 | 0.0 | 225.00 | ||||||||||||||
5 |
Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 39.08 | 0.0 | 217.00 | ||||||||||||||
6 |
Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 37.18 | 0.0 | 201.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 37.04 | 0.0 | 200.00 | ||||||||||||||
8 |
Václav VorálekVáclav Vorálek
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 34.66 | 0.0 | 181.00 | ||||||||||||||
9 |
Sebastián CelýSebastián Celý
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 34.26 | 0.0 | 177.00 | ||||||||||||||
10 |
Robert VáňaRobert Váňa
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 34.25 | 0.0 | 177.00 | ||||||||||||||
11 |
Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 34.16 | 0.0 | 177.00 | ||||||||||||||
12 |
Tomáš MalecTomáš Malec
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 33.93 | 0.0 | 175.00 | ||||||||||||||
13 |
Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 31.58 | 0.0 | 156.00 | ||||||||||||||
14 |
Petr SalátPetr Salát
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 28.74 | 0.0 | 133.00 | ||||||||||||||
15 |
Matyáš JungrMatyáš Jungr
Atletika Jihlava z.s. |
08 | 28.47 | 0.0 | 131.00 | ||||||||||||||
16 |
Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 27.82 | 0.0 | 126.00 | ||||||||||||||
17 |
Matyáš BarákMatyáš Barák
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 25.90 | 0.0 | 111.00 | ||||||||||||||
18 |
Vojtěch ČernýVojtěch Černý
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 25.74 | 0.0 | 110.00 | ||||||||||||||
19 |
Dominik LöfflerDominik Löffler
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 25.16 | 0.0 | 106.00 | ||||||||||||||
20 | 12 |
Kristián CelýKristián Celý
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 21.16 | 0.0 | 75.00 | |||||||||||||
21 |
Tobias ChlubnaTobias Chlubna
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 20.98 | 0.0 | 74.00 | ||||||||||||||
22 |
Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 20.78 | 0.0 | 72.00 | ||||||||||||||
23 |
Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké Meziříčí |
07 | 20.61 | 0.0 | 71.00 | ||||||||||||||
24 |
Petr PospíchalPetr Pospíchal
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 18.52 | 0.0 | 56.00 | ||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
Finále B (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David DvořákDavid Dvořák
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 48.76 | 0.0 | 297.00 | ||||||||||||||
2 |
Jakub KouckýJakub Koucký
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 44.31 | 0.0 | 260.00 | ||||||||||||||
3 |
Robert FerdaRobert Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 42.06 | 0.0 | 241.00 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 41.04 | 0.0 | 233.00 | ||||||||||||||
5 |
Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
05 | 40.76 | 0.0 | 230.00 | ||||||||||||||
6 |
Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 38.81 | 0.0 | 214.00 | ||||||||||||||
7 |
Ondřej ŠimekOndřej Šimek
TJ Jiskra Humpolec |
05 | 38.47 | 0.0 | 212.00 | ||||||||||||||
8 |
Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 35.91 | 0.0 | 191.00 | ||||||||||||||
9 |
Ondřej BudínOndřej Budín
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 35.76 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
10 |
Daniel CahaDaniel Caha
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 35.36 | 0.0 | 186.00 | ||||||||||||||
11 |
Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 33.78 | 0.0 | 174.00 | ||||||||||||||
12 |
Filip NousekFilip Nousek
TJ Jiskra Humpolec |
05 | 33.52 | 0.0 | 171.00 | ||||||||||||||
13 |
Daniel HekrleDaniel Hekrle
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 32.47 | 0.0 | 163.00 | ||||||||||||||
14 |
Marek ŠimáčekMarek Šimáček
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 32.22 | 0.0 | 161.00 | ||||||||||||||
15 |
Filip HolendaFilip Holenda
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 31.45 | 0.0 | 155.00 | ||||||||||||||
16 |
Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 30.76 | 0.0 | 149.00 | ||||||||||||||
17 |
Daniel DočkalDaniel Dočkal
TJ Jiskra Humpolec |
05 | 30.32 | 0.0 | 146.00 | ||||||||||||||
18 |
Vít ČečákVít Čečák
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 29.27 | 0.0 | 138.00 | ||||||||||||||
19 |
Filip FerdaFilip Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 28.99 | 0.0 | 135.00 | ||||||||||||||
20 |
Vítek VrběckýVítek Vrběcký
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
06 | 28.95 | 0.0 | 135.00 | ||||||||||||||
21 |
Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 28.68 | 0.0 | 133.00 | ||||||||||||||
22 |
Jan PekařJan Pekař
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 27.53 | 0.0 | 124.00 | ||||||||||||||
23 |
Jan HolendaJan Holenda
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 26.41 | 0.0 | 115.00 | ||||||||||||||
24 |
Tomáš KřivánekTomáš Křivánek
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 26.26 | 0.0 | 114.00 | ||||||||||||||
25 |
Filip ZápařkaFilip Zápařka
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 25.98 | 0.0 | 112.00 | ||||||||||||||
26 |
Filip MolíkFilip Molík
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 24.13 | 0.0 | 98.00 | ||||||||||||||
27 |
Jan MachotkaJan Machotka
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 24.09 | 0.0 | 97.00 | ||||||||||||||
28 |
Radek HavelkaRadek Havelka
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 22.50 | 0.0 | 85.00 | ||||||||||||||
29 |
Jan KršekJan Kršek
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 20.65 | 0.0 | 71.00 | ||||||||||||||
30 |
Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 19.86 | 0.0 | 66.00 | ||||||||||||||
31 |
Vilém VostalVilém Vostal
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 19.68 | 0.0 | 64.00 | ||||||||||||||
32 |
Matěj BártlMatěj Bártl
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 18.81 | 0.0 | 58.00 | ||||||||||||||
33 |
Ondřej ŠurychOndřej Šurych
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 18.61 | 0.0 | 56.00 | ||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona PtáčkováSimona Ptáčková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 47.95 | 0.0 | 454.00 | ||||||||||||||
2 |
Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 39.46 | 0.0 | 349.00 | ||||||||||||||
3 |
Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 34.67 | 0.0 | 291.00 | ||||||||||||||
4 |
Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 34.51 | 0.0 | 289.00 | ||||||||||||||
5 |
Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 34.00 | 0.0 | 283.00 | ||||||||||||||
6 |
Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 33.74 | 0.0 | 280.00 | ||||||||||||||
7 |
Klára NekovářováKlára Nekovářová
TJ Slavoj BANES Pacov |
05 | 31.56 | 0.0 | 254.00 | ||||||||||||||
8 |
Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 31.43 | 0.0 | 252.00 | ||||||||||||||
9 |
Adriana DvořákováAdriana Dvořáková
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 28.67 | 0.0 | 220.00 | ||||||||||||||
10 |
Karolína SůvováKarolína Sůvová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 27.97 | 0.0 | 211.00 | ||||||||||||||
11 |
Lenka KrejčíLenka Krejčí
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 27.44 | 0.0 | 205.00 | ||||||||||||||
12 |
Marie HamzováMarie Hamzová
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 27.41 | 0.0 | 205.00 | ||||||||||||||
13 |
Žaneta DivišováŽaneta Divišová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 26.93 | 0.0 | 199.00 | ||||||||||||||
14 |
Nikola SzkanderováNikola Szkanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
06 | 26.86 | 0.0 | 198.00 | ||||||||||||||
15 |
Karolína HrodkováKarolína Hrodková
TJ Jiskra Humpolec |
06 | 26.81 | 0.0 | 198.00 | ||||||||||||||
16 |
Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 26.13 | 0.0 | 190.00 | ||||||||||||||
17 |
Anna ŠlechtováAnna Šlechtová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
05 | 25.36 | 0.0 | 181.00 | ||||||||||||||
18 |
Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 24.56 | 0.0 | 172.00 | ||||||||||||||
19 |
Adéla HorákovskáAdéla Horákovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
05 | 24.06 | 0.0 | 166.00 | ||||||||||||||
20 |
Karolína ZimováKarolína Zimová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 23.68 | 0.0 | 162.00 | ||||||||||||||
21 |
Natálie TondlováNatálie Tondlová
TJ Znojmo, z.s. |
05 | 23.27 | 0.0 | 157.00 | ||||||||||||||
22 |
Karolína SlámováKarolína Slámová
TJ Nové Město na Moravě z.s. |
05 | 22.77 | 0.0 | 152.00 | ||||||||||||||
23 |
Tereza TenklováTereza Tenklová
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 22.70 | 0.0 | 151.00 | ||||||||||||||
24 |
Anna NekovářováAnna Nekovářová
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 22.49 | 0.0 | 148.00 | ||||||||||||||
25 |
Karolína HladíkováKarolína Hladíková
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 21.70 | 0.0 | 140.00 | ||||||||||||||
26 |
Jana CoufalováJana Coufalová
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 21.60 | 0.0 | 138.00 | ||||||||||||||
27 |
Michaela BajcarováMichaela Bajcarová
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 21.47 | 0.0 | 137.00 | ||||||||||||||
28 |
Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 20.97 | 0.0 | 131.00 | ||||||||||||||
29 |
Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES Pacov |
06 | 20.09 | 0.0 | 122.00 | ||||||||||||||
30 |
Adriana KružíkováAdriana Kružíková
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 20.07 | 0.0 | 121.00 | ||||||||||||||
31 |
Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 19.48 | 0.0 | 115.00 | ||||||||||||||
32 |
Tereza HalvováTereza Halvová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 19.22 | 0.0 | 112.00 | ||||||||||||||
33 |
Barbora PravečkováBarbora Pravečková
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 18.85 | 0.0 | 108.00 | ||||||||||||||
34 |
Eliška DostálováEliška Dostálová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 18.61 | 0.0 | 105.00 | ||||||||||||||
35 |
Linda DoležalováLinda Doležalová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
06 | 18.45 | 0.0 | 103.00 | ||||||||||||||
36 |
Laura SamkováLaura Samková
TJ Znojmo, z.s. |
06 | 18.24 | 0.0 | 101.00 | ||||||||||||||
37 |
Monika RyšaváMonika Ryšavá
TJ Spartak Třebíč, spolek |
06 | 16.79 | 0.0 | 85.00 | ||||||||||||||
38 |
Aneta HánováAneta Hánová
TJ Slavoj BANES Pacov |
07 | 16.34 | 0.0 | 81.00 | ||||||||||||||
39 |
Barbora BudínováBarbora Budínová
TJ Znojmo, z.s. |
07 | 15.81 | 0.0 | 75.00 | ||||||||||||||
40 |
Kristýna BudínováKristýna Budínová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 15.72 | 0.0 | 74.00 | ||||||||||||||
41 |
Kristýna KučerováKristýna Kučerová
TJ Spartak Třebíč, spolek |
05 | 14.85 | 0.0 | 65.00 | ||||||||||||||
42 |
Petra PodhorskáPetra Podhorská
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 14.29 | 0.0 | 59.00 | ||||||||||||||
43 |
Valentina KomárkováValentina Komárková
TJ Slavoj BANES Pacov |
08 | 13.89 | 0.0 | 55.00 | ||||||||||||||
Celkem 43 závodníků |
Finále B (ne, 20.5.2018 - 20:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s. |
05 | DNS | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
1 |
Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 38.86 | 0.0 | 341.00 | ||||||||||||||
2 |
Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 36.04 | 0.0 | 307.00 | ||||||||||||||
3 |
Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 33.05 | 0.0 | 271.00 | ||||||||||||||
4 |
Klára VavřinováKlára Vavřinová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 33.02 | 0.0 | 271.00 | ||||||||||||||
5 |
Kateřina SobotkováKateřina Sobotková
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 31.99 | 0.0 | 259.00 | ||||||||||||||
6 |
Julie MachovcováJulie Machovcová
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 31.72 | 0.0 | 256.00 | ||||||||||||||
7 |
Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 31.44 | 0.0 | 252.00 | ||||||||||||||
8 |
Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 29.94 | 0.0 | 234.00 | ||||||||||||||
9 |
Tereza KomínováTereza Komínová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 29.27 | 0.0 | 227.00 | ||||||||||||||
10 |
Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 28.40 | 0.0 | 216.00 | ||||||||||||||
11 |
Anna DoleželováAnna Doleželová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 26.66 | 0.0 | 196.00 | ||||||||||||||
12 |
Anna KučeríkováAnna Kučeríková
Atletika Okříšky, z.s. |
07 | 26.25 | 0.0 | 191.00 | ||||||||||||||
13 |
Sára BřeznováSára Březnová
Atletika Okříšky, z.s. |
07 | 25.72 | 0.0 | 185.00 | ||||||||||||||
14 |
Aneta PokornáAneta Pokorná
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 25.54 | 0.0 | 183.00 | ||||||||||||||
15 |
Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 25.39 | 0.0 | 181.00 | ||||||||||||||
16 |
Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 25.28 | 0.0 | 180.00 | ||||||||||||||
17 |
Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 24.63 | 0.0 | 173.00 | ||||||||||||||
18 |
Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 24.43 | 0.0 | 170.00 | ||||||||||||||
19 |
Natálie KoubováNatálie Koubová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 23.68 | 0.0 | 162.00 | ||||||||||||||
20 |
Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
06 | 23.52 | 0.0 | 160.00 | ||||||||||||||
21 |
Karolína BalejováKarolína Balejová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 22.81 | 0.0 | 152.00 | ||||||||||||||
22 |
Julie ChalupskáJulie Chalupská
Atletika Jihlava z.s. |
05 | 22.10 | 0.0 | 144.00 | ||||||||||||||
23 |
Emma DreisigováEmma Dreisigová
Atletika Jihlava z.s. |
08 | 21.52 | 0.0 | 137.00 | ||||||||||||||
24 |
Anna BatouškováAnna Batoušková
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 20.51 | 0.0 | 126.00 | ||||||||||||||
25 |
Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 20.43 | 0.0 | 125.00 | ||||||||||||||
26 |
Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 20.13 | 0.0 | 122.00 | ||||||||||||||
27 |
Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s. |
06 | 19.79 | 0.0 | 118.00 | ||||||||||||||
28 |
Maya PisarovičováMaya Pisarovičová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 19.70 | 0.0 | 117.00 | ||||||||||||||
29 |
Nikola BednářováNikola Bednářová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
05 | 18.87 | 0.0 | 108.00 | ||||||||||||||
30 |
Kateřina KinclováKateřina Kinclová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 18.15 | 0.0 | 100.00 | ||||||||||||||
31 |
Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 16.86 | 0.0 | 86.00 | ||||||||||||||
32 |
Kateřina KounkováKateřina Kounková
Atletika Jihlava z.s. |
07 | 16.00 | 0.0 | 77.00 | ||||||||||||||
33 |
Pavla KružíkováPavla Kružíková
Atletika Okříšky, z.s. |
07 | 15.74 | 0.0 | 74.00 | ||||||||||||||
Celkem 34 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček | 06 | Atletika Jihlava z.s. | DNF | ||||||||||||||||
1 | Ondřej BudínOndřej Budín | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1976 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1942 | |||||||||||||||
3 | Filip NousekFilip Nousek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 1412 | |||||||||||||||
4 | Daniel DočkalDaniel Dočkal | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 1399 | |||||||||||||||
5 | Dominik ManďákDominik Manďák | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1369 | |||||||||||||||
6 | Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1289 | |||||||||||||||
7 | Jakub KouckýJakub Koucký | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1274 | |||||||||||||||
8 | Oldřich NovákOldřich Novák | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1240 | |||||||||||||||
9 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1130 | |||||||||||||||
10 | Jan KřehlíkJan Křehlík | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1123 | |||||||||||||||
11 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1116 | |||||||||||||||
12 | Jan PodrábskýJan Podrábský | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1073 | |||||||||||||||
13 | Petr SalátPetr Salát | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1069 | |||||||||||||||
14 | Ondřej ŠimekOndřej Šimek | 05 | TJ Jiskra Humpolec | 1065 | |||||||||||||||
15 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1043 | |||||||||||||||
16 | Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1023 | |||||||||||||||
17 | Radek HavelkaRadek Havelka | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 0996 | |||||||||||||||
18 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0981 | |||||||||||||||
19 | Ondřej MusilOndřej Musil | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0971 | |||||||||||||||
20 | Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0925 | |||||||||||||||
21 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0913 | |||||||||||||||
22 | Filip HolendaFilip Holenda | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0875 | |||||||||||||||
23 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0871 | |||||||||||||||
24 | Jan MachotkaJan Machotka | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0851 | |||||||||||||||
25 | Jan KopeckýJan Kopecký | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 0848 | |||||||||||||||
26 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0846 | |||||||||||||||
27 | Vilém VostalVilém Vostal | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0842 | |||||||||||||||
28 | Daniel CahaDaniel Caha | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0716 | |||||||||||||||
29 | Filip ZápařkaFilip Zápařka | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 0704 | |||||||||||||||
30 | Dominik LöfflerDominik Löffler | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0704 | |||||||||||||||
31 | Marek ŠimáčekMarek Šimáček | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 0698 | |||||||||||||||
32 | Daniel HekrleDaniel Hekrle | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0697 | |||||||||||||||
33 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0665 | |||||||||||||||
34 | Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 0585 | |||||||||||||||
35 | Filip MolíkFilip Molík | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 0562 | |||||||||||||||
36 | Robert VáňaRobert Váňa | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0539 | |||||||||||||||
37 | Tomáš MalecTomáš Malec | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0529 | |||||||||||||||
38 | Petr PospíchalPetr Pospíchal | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0517 | |||||||||||||||
39 | Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0507 | |||||||||||||||
40 | Jan HolendaJan Holenda | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0496 | |||||||||||||||
41 | Jan KršekJan Kršek | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0495 | |||||||||||||||
42 | Oliver HarveyOliver Harvey | 07 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0491 | |||||||||||||||
43 | Vítek VrběckýVítek Vrběcký | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 0485 | |||||||||||||||
44 | Jan PekařJan Pekař | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0447 | |||||||||||||||
45 | Tobias ChlubnaTobias Chlubna | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0442 | |||||||||||||||
46 | Vít ČečákVít Čečák | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0438 | |||||||||||||||
47 | Matyáš BarákMatyáš Barák | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 0429 | |||||||||||||||
48 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0410 | |||||||||||||||
49 | Kristián CelýKristián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0373 | |||||||||||||||
50 | Sebastián CelýSebastián Celý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0284 | |||||||||||||||
51 | Tomáš KřivánekTomáš Křivánek | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0274 | |||||||||||||||
52 | Matěj BártlMatěj Bártl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0208 | |||||||||||||||
53 | Vojtěch ČernýVojtěch Černý | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0196 | |||||||||||||||
54 | Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0187 | |||||||||||||||
55 | Ondřej ŠurychOndřej Šurych | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0099 | |||||||||||||||
MS | Matyáš JungrMatyáš Jungr | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 0640 | |||||||||||||||
Celkem 57 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Sára PavliduSára Pavlidu | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2339 | |||||||||||||||
2 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2302 | |||||||||||||||
3 | Nela FialováNela Fialová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2026 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SobotkováKateřina Sobotková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 2009 | |||||||||||||||
5 | Julie MachovcováJulie Machovcová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1989 | |||||||||||||||
6 | Anna DobešováAnna Dobešová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1928 | |||||||||||||||
7 | Klára VavřinováKlára Vavřinová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1914 | |||||||||||||||
8 | Nikola SzkanderováNikola Szkanderová | 06 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1869 | |||||||||||||||
9 | Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1750 | |||||||||||||||
10 | Agáta ValentováAgáta Valentová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1735 | |||||||||||||||
11 | Lenka KrejčíLenka Krejčí | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 1687 | |||||||||||||||
12 | Karolína HrodkováKarolína Hrodková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 1656 | |||||||||||||||
13 | Julie ChalupskáJulie Chalupská | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1643 | |||||||||||||||
14 | Gabriela HutrováGabriela Hutrová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1592 | |||||||||||||||
15 | Aneta PokornáAneta Pokorná | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1576 | |||||||||||||||
16 | Adriana KružíkováAdriana Kružíková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1541 | |||||||||||||||
17 | Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1530 | |||||||||||||||
18 | Dana HarveyDana Harvey | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1518 | |||||||||||||||
19 | Anna ŠlechtováAnna Šlechtová | 05 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1514 | |||||||||||||||
20 | Tereza KomínováTereza Komínová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1509 | |||||||||||||||
21 | Simona PtáčkováSimona Ptáčková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1502 | |||||||||||||||
22 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 1482 | |||||||||||||||
23 | Renata LáníkováRenata Láníková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1466 | |||||||||||||||
24 | Karolína BalejováKarolína Balejová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1457 | |||||||||||||||
25 | Sára WaniováSára Waniová | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 1455 | |||||||||||||||
26 | Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1453 | |||||||||||||||
27 | Kristýna KučerováKristýna Kučerová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1447 | |||||||||||||||
28 | Žaneta DivišováŽaneta Divišová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1424 | |||||||||||||||
29 | Tereza BérešováTereza Bérešová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1423 | |||||||||||||||
30 | Adéla HorákovskáAdéla Horákovská | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1412 | |||||||||||||||
31 | Anna DoleželováAnna Doleželová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1409 | |||||||||||||||
32 | Eliška DostálováEliška Dostálová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1404 | |||||||||||||||
33 | Nikola BednářováNikola Bednářová | 05 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1402 | |||||||||||||||
34 | Veronika ŠvandováVeronika Švandová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1375 | |||||||||||||||
35 | Karolína SlámováKarolína Slámová | 05 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 1362 | |||||||||||||||
36 | Emma DreisigováEmma Dreisigová | 08 | Atletika Jihlava z.s. | 1356 | |||||||||||||||
37 | Karolína ZimováKarolína Zimová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1352 | |||||||||||||||
38 | Anna KučeríkováAnna Kučeríková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 1313 | |||||||||||||||
39 | Michaela BajcarováMichaela Bajcarová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 1296 | |||||||||||||||
40 | Natálie DolejšováNatálie Dolejšová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1276 | |||||||||||||||
41 | Marie HamzováMarie Hamzová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 1269 | |||||||||||||||
42 | Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1264 | |||||||||||||||
43 | Ema PekařováEma Pekařová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1246 | |||||||||||||||
44 | Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1242 | |||||||||||||||
45 | Jana CoufalováJana Coufalová | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 1234 | |||||||||||||||
46 | Adriana DvořákováAdriana Dvořáková | 06 | TJ Jiskra Humpolec | 1222 | |||||||||||||||
47 | Tereza HalvováTereza Halvová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1208 | |||||||||||||||
48 | Natálie KoubováNatálie Koubová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1179 | |||||||||||||||
49 | Natálie TondlováNatálie Tondlová | 05 | TJ Znojmo, z.s. | 1173 | |||||||||||||||
50 | Sára BřeznováSára Březnová | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 1165 | |||||||||||||||
51 | Barbora BednářováBarbora Bednářová | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1161 | |||||||||||||||
52 | Monika RyšaváMonika Ryšavá | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1145 | |||||||||||||||
53 | Klára NekovářováKlára Nekovářová | 05 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1142 | |||||||||||||||
54 | Kateřina KinclováKateřina Kinclová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1097 | |||||||||||||||
55 | Linda DoležalováLinda Doležalová | 06 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 1070 | |||||||||||||||
56 | Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1068 | |||||||||||||||
57 | Aneta HánováAneta Hánová | 07 | TJ Slavoj BANES Pacov | 1056 | |||||||||||||||
58 | Maya PisarovičováMaya Pisarovičová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1032 | |||||||||||||||
59 | Natálie BučkováNatálie Bučková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1020 | |||||||||||||||
60 | Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 1016 | |||||||||||||||
61 | Lucie KozojedováLucie Kozojedová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0984 | |||||||||||||||
62 | Kristýna BudínováKristýna Budínová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0966 | |||||||||||||||
63 | Nikola HomolováNikola Homolová | 06 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 0901 | |||||||||||||||
64 | Karolína SůvováKarolína Sůvová | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0881 | |||||||||||||||
65 | Barbora BudínováBarbora Budínová | 07 | TJ Znojmo, z.s. | 0846 | |||||||||||||||
66 | Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská | 06 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0841 | |||||||||||||||
67 | Karolína HladíkováKarolína Hladíková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0790 | |||||||||||||||
68 | Tereza TenklováTereza Tenklová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0744 | |||||||||||||||
69 | Barbora PravečkováBarbora Pravečková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0732 | |||||||||||||||
70 | Anna BatouškováAnna Batoušková | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 0709 | |||||||||||||||
71 | Petra PodhorskáPetra Podhorská | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0623 | |||||||||||||||
72 | Laura SamkováLaura Samková | 06 | TJ Znojmo, z.s. | 0616 | |||||||||||||||
73 | Valentina KomárkováValentina Komárková | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0607 | |||||||||||||||
74 | Anna NekovářováAnna Nekovářová | 08 | TJ Slavoj BANES Pacov | 0557 | |||||||||||||||
75 | Kateřina KounkováKateřina Kounková | 07 | Atletika Jihlava z.s. | 0542 | |||||||||||||||
76 | Pavla KružíkováPavla Kružíková | 07 | Atletika Okříšky, z.s. | 0498 | |||||||||||||||
Celkem 77 závodníků |