výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava (20. 5. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 2:15.41 660.00
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:21.71 585.00
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 2:25.08 546.00
4 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 2:46.02 334.00
5 Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 2:47.29 323.00
6 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 2:50.66 294.00
7 Oldřich NovákOldřich Novák 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 2:50.85 292.00
8 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 15 2:52.33 280.00
9 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 2:55.54 254.00
10 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:56.90 243.00
11 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 16 3:03.33 196.00
12 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:13.66 129.00
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 2:39.38 396.00
2 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:47.68 320.00
3 Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:49.80 301.00
4 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:52.43 279.00
5 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 2:54.81 260.00
6 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:56.20 249.00
7 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 2:59.72 222.00
8 Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:59.87 221.00
9 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:05.88 178.00
10 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 3:09.18 157.00
11 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:26.69 64.00
12 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:27.82 59.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:41.24 378.00
2 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:53.68 269.00
3 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:57.00 242.00
4 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:57.86 236.00
5 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:00.20 218.00
6 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 3:01.70 207.00
7 Dominik LöfflerDominik Löffler 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:03.53 194.00
8 Robert VáňaRobert Váňa 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:09.06 157.00
9 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:14.22 126.00
10 Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:16.53 113.00
11 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:18.45 103.00
12 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 3:18.85 101.00
Celkem 12 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:40.37 387.00
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:45.35 340.00
3 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:01.06 212.00
4 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:05.11 183.00
5 Tomáš MalecTomáš Malec 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:06.64 173.00
6 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 3:11.38 143.00
7 Jan HolendaJan Holenda 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:16.73 112.00
8 Matyáš BarákMatyáš Barák 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:25.27 70.00
9 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:34.11 36.00
10 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:38.82 22.00
Celkem 10 závodníků
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 2:44.38 349.00
2 Matyáš JungrMatyáš Jungr 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:55.15 257.00
3 Tobias ChlubnaTobias Chlubna 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:06.60 173.00
4 Jan PekařJan Pekař 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 3:08.45 161.00
5 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:22.47 83.00
6= Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:30.67 48.00
6= 12 Kristián CelýKristián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:30.67 48.00
8 Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:33.67 38.00
9 Sebastián CelýSebastián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:43.84 11.00
10 Matěj BártlMatěj Bártl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:46.03 7.00
11 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:57.48 0.00
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 2:15.41 660.00
2 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:21.71 585.00
3 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 2:25.08 546.00
4 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 2:39.38 396.00
5 Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 2:40.37 387.00
6 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 12 2:41.24 378.00
7 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 2:44.38 349.00
8 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 2:45.35 340.00
9 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 2:46.02 334.00
10 Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11 2:47.29 323.00
11 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:47.68 320.00
12 Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 2:49.80 301.00
13 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 2:50.66 294.00
14 Oldřich NovákOldřich Novák 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 2:50.85 292.00
15 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 15 2:52.33 280.00
16 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 2:52.43 279.00
17 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 2:53.68 269.00
18 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 2:54.81 260.00
19 Matyáš JungrMatyáš Jungr 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 2:55.15 257.00
20 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 2:55.54 254.00
21 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:56.20 249.00
22 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:56.90 243.00
23 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 2:57.00 242.00
24 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:57.86 236.00
25 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 2:59.72 222.00
26 Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 2:59.87 221.00
27 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:00.20 218.00
28 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:01.06 212.00
29 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 3:01.70 207.00
30 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 16 3:03.33 196.00
31 Dominik LöfflerDominik Löffler 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:03.53 194.00
32 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 3:05.11 183.00
33 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:05.88 178.00
34 Tobias ChlubnaTobias Chlubna 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:06.60 173.00
35 Tomáš MalecTomáš Malec 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 3:06.64 173.00
36 Jan PekařJan Pekař 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 3:08.45 161.00
37 Robert VáňaRobert Váňa 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:09.06 157.00
38 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 12 3:09.18 157.00
39 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10 3:11.38 143.00
40 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:13.66 129.00
41 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:14.22 126.00
42 Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 3:16.53 113.00
43 Jan HolendaJan Holenda 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:16.73 112.00
44 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:18.45 103.00
45 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 3:18.85 101.00
46 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:22.47 83.00
47 Matyáš BarákMatyáš Barák 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:25.27 70.00
48 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 3:26.69 64.00
49 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:27.82 59.00
50 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:30.67 48.00
50 12 Kristián CelýKristián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:30.67 48.00
52 Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 3:33.67 38.00
53 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:34.11 36.00
54 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:38.82 22.00
55 Sebastián CelýSebastián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 3:43.84 11.00
56 Matěj BártlMatěj Bártl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:46.03 7.00
57 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:57.48 0.00

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:42.67 543.00
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 2:49.17 472.00
3 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 2:55.43 409.00
4 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:57.50 389.00
5 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:59.48 370.00
6 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 9 2:59.68 368.00
7 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:00.29 362.00
8 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:01.04 356.00
9 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:02.29 344.00
10 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:07.84 296.00
11 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:09.77 280.00
12 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 3:11.10 269.00
13 Laura SamkováLaura Samková 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 3:18.49 212.00
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:53.84 424.00
2 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 3:01.66 350.00
3 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:03.63 332.00
4 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:04.44 325.00
5 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:05.14 319.00
6 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:07.61 298.00
7 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:08.41 291.00
8 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:11.13 269.00
9 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 3:15.15 237.00
10 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:20.58 198.00
11 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 3:25.38 166.00
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:52.40 439.00
2 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:57.39 390.00
3 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:02.45 343.00
4 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:08.20 293.00
5 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:10.50 274.00
6 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:10.55 273.00
7 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:13.22 252.00
8 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:14.32 244.00
9 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:16.69 226.00
10 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:18.50 212.00
11 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:24.82 169.00
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:47.44 491.00
2 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:53.64 426.00
3 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:58.45 380.00
4 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 9 3:00.60 360.00
5 Jana CoufalováJana Coufalová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:06.05 311.00
6 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:06.89 304.00
7 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:07.51 299.00
8 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:07.54 298.00
9 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:09.17 285.00
10 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 3:14.74 240.00
11 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:41.29 78.00
Celkem 11 závodníků
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:51.58 447.00
2 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:54.03 423.00
3 Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 2:59.84 367.00
4 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:03.08 337.00
5 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 3:09.93 278.00
6 Sára BřeznováSára Březnová 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 3:10.30 275.00
7 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:17.32 221.00
8 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:19.31 207.00
9 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:22.73 183.00
10 Kateřina KinclováKateřina Kinclová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:23.70 176.00
Celkem 10 závodníků
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie HamzováMarie Hamzová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:54.42 419.00
2 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:56.39 399.00
3 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:01.83 348.00
4 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:03.71 331.00
5 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:04.23 327.00
6 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:07.48 299.00
7 Maya PisarovičováMaya Pisarovičová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:13.59 249.00
8 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 3:24.12 174.00
9 Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:25.34 166.00
10 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 3:46.09 58.00
Celkem 10 závodníků
Běh 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:12.90 255.00
2 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:17.76 218.00
3 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:20.08 201.00
4 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:20.77 196.00
5 Kateřina KounkováKateřina Kounková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:21.25 193.00
6 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:26.14 161.00
7 Valentina KomárkováValentina Komárková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:29.05 143.00
8 Anna NekovářováAnna Nekovářová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:35.63 106.00
9 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 5 3:37.33 97.00
10 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:38.30 92.00
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:42.67 543.00
2 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:47.44 491.00
3 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 13 2:49.17 472.00
4 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 2:51.58 447.00
5 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:52.40 439.00
6 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:53.64 426.00
7 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:53.84 424.00
8 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:54.03 423.00
9 Marie HamzováMarie Hamzová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 2:54.42 419.00
10 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 2:55.43 409.00
11 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:56.39 399.00
12 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:57.39 390.00
13 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 2:57.50 389.00
14 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 2:58.45 380.00
15 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:59.48 370.00
16 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 9 2:59.68 368.00
17 Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 9 2:59.84 367.00
18 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 3:00.29 362.00
19 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 9 3:00.60 360.00
20 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:01.04 356.00
21 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 3:01.66 350.00
22 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:01.83 348.00
23 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:02.29 344.00
24 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 9 3:02.45 343.00
25 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 3:03.08 337.00
26 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:03.63 332.00
27 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:03.71 331.00
28 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:04.23 327.00
29 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:04.44 325.00
30 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 3:05.14 319.00
31 Jana CoufalováJana Coufalová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 3:06.05 311.00
32 Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:06.89 304.00
33 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 9 3:07.48 299.00
34 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:07.51 299.00
35 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:07.54 298.00
36 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 3:07.61 298.00
37 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 10 3:07.84 296.00
38 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 3:08.20 293.00
39 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 3:08.41 291.00
40 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 3:09.17 285.00
41 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 12 3:09.77 280.00
42 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 3:09.93 278.00
43 Sára BřeznováSára Březnová 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 3:10.30 275.00
44 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 3:10.50 274.00
45 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 11 3:10.55 273.00
46 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3 3:11.10 269.00
47 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 3:11.13 269.00
48 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 3:12.90 255.00
49 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 3:13.22 252.00
50 Maya PisarovičováMaya Pisarovičová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:13.59 249.00
51 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 3:14.32 244.00
52 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 3:14.74 240.00
53 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 10 3:15.15 237.00
54 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 3:16.69 226.00
55 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 3:17.32 221.00
56 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 3:17.76 218.00
57 Laura SamkováLaura Samková 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 3:18.49 212.00
58 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 3:18.50 212.00
59 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:19.31 207.00
60 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 9 3:20.08 201.00
61 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 11 3:20.58 198.00
62 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11 3:20.77 196.00
63 Kateřina KounkováKateřina Kounková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 3:21.25 193.00
64 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10 3:22.73 183.00
65 Kateřina KinclováKateřina Kinclová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:23.70 176.00
66 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 3:24.12 174.00
67 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 3:24.82 169.00
68 Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 3:25.34 166.00
69 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 3:25.38 166.00
70 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:26.14 161.00
71 Valentina KomárkováValentina Komárková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 3:29.05 143.00
72 Anna NekovářováAnna Nekovářová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 3:35.63 106.00
73 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 5 3:37.33 97.00
74 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 3:38.30 92.00
75 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 3:41.29 78.00
76 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 3:46.09 58.00
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 10 DNS