výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Jihlava (20. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik LöfflerDominik Löffler 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.70 148.00
2 Matyáš BarákMatyáš Barák 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.92 126.00
3 Robert VáňaRobert Váňa 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.39 86.00
4 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.54 74.00
5 12 Kristián CelýKristián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.64 15.00
Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.00 227.00
2 Oldřich NovákOldřich Novák 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.44 175.00
3 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.59 71.00
4 Jan PekařJan Pekař 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.93 48.00
5 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 14.41 24.00
6 Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.44 0.00
7 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.28 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.20 504.00
2 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.41 178.00
3 Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.52 166.00
4 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 13.38 86.00
5 Matyáš JungrMatyáš Jungr 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.04 42.00
6 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.33 27.00
7 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 14.52 19.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 11.21 336.00
2 Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 11.65 273.00
3 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.44 175.00
4 Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.58 160.00
5 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.88 130.00
6 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.98 121.00
7 Tobias ChlubnaTobias Chlubna 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.53 75.00
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 11.96 232.00
2 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.25 197.00
3 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.26 196.00
4 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.01 118.00
5 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.13 107.00
6 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.72 62.00
7 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.87 8.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.24 331.00
2 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.74 260.00
3 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.37 183.00
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.47 172.00
5 Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 13.55 73.00
6 Jan HolendaJan Holenda 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 14.19 34.00
7 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 15.28 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 11.49 295.00
2 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.30 191.00
3 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.80 138.00
4 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.51 76.00
5 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.55 73.00
6 Tomáš MalecTomáš Malec 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 14.56 18.00
7 Sebastián CelýSebastián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.64 0.00
8 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.87 0.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.25 197.00
2 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.42 177.00
3 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 13.54 74.00
4 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 13.56 73.00
5 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 13.56 73.00
6 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 13.93 48.00
7 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 14.17 35.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 10.20 504.00
2 Filip NousekFilip Nousek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 11.21 336.00
3 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.24 331.00
4 Jakub KouckýJakub Koucký 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 11.49 295.00
5 Tomáš MrkvičkaTomáš Mrkvička 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 11.65 273.00
6 Jan KřehlíkJan Křehlík 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.74 260.00
7 Daniel DočkalDaniel Dočkal 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 5 11.96 232.00
8 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 05 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 12.00 227.00
9 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.25 197.00
9 Dominik ManďákDominik Manďák 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.25 197.00
11 Michal SvobodaMichal Svoboda 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.26 196.00
12 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.30 191.00
13 Petr SalátPetr Salát 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 12.37 183.00
14 Jan MachotkaJan Machotka 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.41 178.00
15 Ondřej MusilOndřej Musil 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.42 177.00
16 Oldřich NovákOldřich Novák 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.44 175.00
16 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.44 175.00
18 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.47 172.00
19 Jáchym JungwirthJáchym Jungwirth 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.52 166.00
20 Štěpán LudmilaŠtěpán Ludmila 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.58 160.00
21 Dominik LöfflerDominik Löffler 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.70 148.00
22 Vilém VostalVilém Vostal 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.80 138.00
23 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.88 130.00
24 Matyáš BarákMatyáš Barák 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.92 126.00
25 Jan PodrábskýJan Podrábský 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 12.98 121.00
26 Petr PospíchalPetr Pospíchal 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.01 118.00
27 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.13 107.00
28 Filip ZápařkaFilip Zápařka 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 8 13.38 86.00
29 Robert VáňaRobert Váňa 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.39 86.00
30 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.51 76.00
31 Tobias ChlubnaTobias Chlubna 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.53 75.00
32 Jan KopeckýJan Kopecký 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.54 74.00
32 Filip HolendaFilip Holenda 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 13.54 74.00
34 Matěj KučkovskýMatěj Kučkovský 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 13.55 73.00
34 Vít ČečákVít Čečák 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.55 73.00
36 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 13.56 73.00
36 Oliver HarveyOliver Harvey 07 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 13.56 73.00
38 Jan KršekJan Kršek 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 13.59 71.00
39 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.72 62.00
40 Jan PekařJan Pekař 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.93 48.00
40 Marek ŠimáčekMarek Šimáček 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 7 13.93 48.00
42 Matyáš JungrMatyáš Jungr 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 14.04 42.00
43 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 14.17 35.00
44 Jan HolendaJan Holenda 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 14.19 34.00
45 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.33 27.00
46 Vítek VrběckýVítek Vrběcký 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 14.41 24.00
47 Ondřej ŠurychOndřej Šurych 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 14.52 19.00
48 Tomáš MalecTomáš Malec 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 14.56 18.00
49 12 Kristián CelýKristián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.64 15.00
50 Vojtěch MachotkaVojtěch Machotka 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.87 8.00
51 Tomáš KřivánekTomáš Křivánek 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 15.28 1.00
52 Richard Otakar BerndtRichard Otakar Berndt 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 15.44 0.00
53 Sebastián CelýSebastián Celý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 15.64 0.00
54 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 17.87 0.00
55 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 19.28 0.00
Matěj Karel VojáčekMatěj Karel Vojáček 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PokornáAneta Pokorná 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 12.70 291.00
2 Eliška DostálováEliška Dostálová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.92 264.00
3= Monika RyšaváMonika Ryšavá 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.39 211.00
3= Maya PisarovičováMaya Pisarovičová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.39 211.00
5 Anna NekovářováAnna Nekovářová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 14.64 96.00
Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 11.39 474.00
2 Nela FialováNela Fialová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.40 473.00
3 Tereza KomínováTereza Komínová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.04 378.00
4 Kristýna KučerováKristýna Kučerová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.16 362.00
5 Michaela HeřmánkováMichaela Heřmánková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 13.45 204.00
6 Tereza TenklováTereza Tenklová 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.94 156.00
7 Barbora PravečkováBarbora Pravečková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.55 103.00
8 Anna BatouškováAnna Batoušková 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.66 95.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 03 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta ValentováAgáta Valentová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 11.28 491.00
2 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 11.33 484.00
3 Adriana KružíkováAdriana Kružíková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.00 384.00
4 Julie MachovcováJulie Machovcová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.01 382.00
5 Klára VavřinováKlára Vavřinová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.13 366.00
6 Ema PekařováEma Pekařová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 13.01 254.00
7 Valentina KomárkováValentina Komárková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 15.63 35.00
8 Petra PodhorskáPetra Podhorská 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 18.72 0.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 04 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 10.42 636.00
2 Magdalena VodičkováMagdalena Vodičková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 11.26 495.00
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.38 476.00
4 Marie HamzováMarie Hamzová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.05 249.00
5 Veronika ŠvandováVeronika Švandová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 13.55 194.00
6 Nikola HomolováNikola Homolová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 14.07 144.00
7 Klára NekovářováKlára Nekovářová 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.41 114.00
8 Natálie KoubováNatálie Koubová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 16.37 8.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 05 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana HarveyDana Harvey 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 11.91 397.00
2 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.19 357.00
3 Renata LáníkováRenata Láníková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 12.62 301.00
4 Kateřina KinclováKateřina Kinclová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.93 263.00
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 13.30 221.00
6 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.45 204.00
7 Emma DreisigováEmma Dreisigová 08 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.77 172.00
8 Karolína SůvováKarolína Sůvová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 14.16 136.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 06 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ZimováKarolína Zimová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.34 337.00
2 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.46 321.00
3 Anna KučeríkováAnna Kučeríková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 13.37 213.00
4 Tereza BérešováTereza Bérešová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 13.45 204.00
5 Simona PtáčkováSimona Ptáčková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 13.57 192.00
6 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 13.87 162.00
7 Karolína HladíkováKarolína Hladíková 08 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 14.87 80.00
8 Kateřina KounkováKateřina Kounková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 15.28 54.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 07 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SzkanderováNikola Szkanderová 06 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 12.01 382.00
2 Karolína HrodkováKarolína Hrodková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 6 12.15 363.00
3 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 12.81 277.00
4 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.10 243.00
5 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 13.84 165.00
6 Kristýna PodhorskáKristýna Podhorská 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 14.28 125.00
7 Pavla KružíkováPavla Kružíková 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 7 14.89 78.00
8 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 15.51 41.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 08 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 8 12.56 309.00
2 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 13.10 243.00
3 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 13.20 232.00
4 Sára BřeznováSára Březnová 07 Atletika Okříšky, z.s.Atletika Okříšky, z.s. 3 13.24 227.00
5 Alžběta SuchánkováAlžběta Suchánková 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 13.62 187.00
6 Barbora BednářováBarbora Bednářová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.84 165.00
7 Laura SamkováLaura Samková 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 14.63 97.00
8 Adriana DvořákováAdriana Dvořáková 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2 14.80 85.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 09 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta DivišováŽaneta Divišová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.77 282.00
2 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 12.82 276.00
3 Anna DoleželováAnna Doleželová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 12.95 261.00
4 Adéla HorákovskáAdéla Horákovská 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 13.15 237.00
5 Lucie KozojedováLucie Kozojedová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 13.23 228.00
6 Linda DoležalováLinda Doležalová 06 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 13.84 165.00
7 Aneta HánováAneta Hánová 07 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 14.07 144.00
8 Jana CoufalováJana Coufalová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 14.12 139.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 10 (ne, 20.5.2018 - 20:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SlámováKarolína Slámová 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 12.38 332.00
2 Lenka KrejčíLenka Krejčí 06 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1 12.40 329.00
3 Aneta ŠoukalováAneta Šoukalová 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 12.51 315.00
4 Karolína BalejováKarolína Balejová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.70 179.00
5 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.88 161.00
6 Michaela ŘezánkováMichaela Řezánková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.92 157.00
7 Natálie BučkováNatálie Bučková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 14.17 135.00
Celkem 7 závodníků