3. kolo KPD mladšího žactva
Třebíč (24. 6. 2018)4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Křehlík, Manďák, Pospíchal, Pospíchal Křehlík, Manďák, Pospíchal, Pospíchal | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 36.15 | |||||||||||||||
2 | Dreisig, Musil, Salát, Kaválek Dreisig, Musil, Salát, Kaválek | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 36.20 | |||||||||||||||
3 | Šimek, Šimáček, Zápařka, Nousek Šimek, Šimáček, Zápařka, Nousek | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 37.13 | |||||||||||||||
4 | Budín, Outulný, Molík, Vodák Budín, Outulný, Molík, Vodák | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 37.82 | |||||||||||||||
5 | Ferda, Beroun, Skála, Hekrle Ferda, Beroun, Skála, Hekrle | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 38.01 | |||||||||||||||
6 | Pekař, Machotka, Machotka, Koucký Pekař, Machotka, Machotka, Koucký | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 38.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tuček, Kratochvíl, Svoboda, Mrákota Tuček, Kratochvíl, Svoboda, Mrákota | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 37.30 | |||||||||||||||
2 | Jungwirth, Rokos, Vojáček, Svoboda Jungwirth, Rokos, Vojáček, Svoboda | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 38.19 | |||||||||||||||
3 | Vomela, Loupal, Tvarůžek, Bártl Vomela, Loupal, Tvarůžek, Bártl | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 38.55 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Křehlík, Manďák, Pospíchal, Pospíchal Křehlík, Manďák, Pospíchal, Pospíchal | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 36.15 | |||||
2 | Dreisig, Musil, Salát, Kaválek Dreisig, Musil, Salát, Kaválek | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 36.20 | |||||
3 | Šimek, Šimáček, Zápařka, Nousek Šimek, Šimáček, Zápařka, Nousek | TJ Jiskra Humpolec | 7 | 37.13 | |||||
4 | Tuček, Kratochvíl, Svoboda, Mrákota Tuček, Kratochvíl, Svoboda, Mrákota | TJ Spartak Třebíč, spolek | 4 | 37.30 | |||||
5 | Budín, Outulný, Molík, Vodák Budín, Outulný, Molík, Vodák | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 37.82 | |||||
6 | Ferda, Beroun, Skála, Hekrle Ferda, Beroun, Skála, Hekrle | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 38.01 | |||||
7 | Jungwirth, Rokos, Vojáček, Svoboda Jungwirth, Rokos, Vojáček, Svoboda | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 38.19 | |||||
8 | Vomela, Loupal, Tvarůžek, Bártl Vomela, Loupal, Tvarůžek, Bártl | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 38.55 | |||||
9 | Pekař, Machotka, Machotka, Koucký Pekař, Machotka, Machotka, Koucký | TJ Slavoj BANES Pacov | 2 | 38.66 |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Balejová, Švandová, Bednářová, Pavlidu Balejová, Švandová, Bednářová, Pavlidu | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 34.14 | |||||||||||||||
2 | Sobotková, Machovcová, Chalupská, Waniová Sobotková, Machovcová, Chalupská, Waniová | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 35.62 | |||||||||||||||
3 | Zahrádková, Dobešová, Fialová, Štorková Zahrádková, Dobešová, Fialová, Štorková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 35.64 | |||||||||||||||
4 | Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 35.67 | |||||||||||||||
5 | Tondlová, Havlíková, Pavlíčková, Holíková Tondlová, Havlíková, Pavlíčková, Holíková | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 36.37 | |||||||||||||||
6 | Vaňková, Dolejšová, Bérešová, Kozojedová Vaňková, Dolejšová, Bérešová, Kozojedová | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 37.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sáblíková, Pokorná, Vavřinová, Vodičková Sáblíková, Pokorná, Vavřinová, Vodičková | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 35.20 | |||||||||||||||
2 | Navrátilová, Nováková, Pekárková, Řídká Navrátilová, Nováková, Pekárková, Řídká | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 35.65 | |||||||||||||||
3 | Bednářová, Dreisigová, Heřmánková, Šoukalová Bednářová, Dreisigová, Heřmánková, Šoukalová | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 37.39 | |||||||||||||||
4 | Ryšavá, Krištofová, Řezanková, Divišová Ryšavá, Krištofová, Řezanková, Divišová | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 37.51 | |||||||||||||||
5 | Staňková, Kučerová, Halvová, Staňková Staňková, Kučerová, Halvová, Staňková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 37.53 | |||||||||||||||
6 | Komárková, Pravečková, Kudrhaltová, Hánová Komárková, Pravečková, Kudrhaltová, Hánová | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 40.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Balejová, Švandová, Bednářová, Pavlidu Balejová, Švandová, Bednářová, Pavlidu | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 34.14 | |||||
2 | Sáblíková, Pokorná, Vavřinová, Vodičková Sáblíková, Pokorná, Vavřinová, Vodičková | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 35.20 | |||||
3 | Sobotková, Machovcová, Chalupská, Waniová Sobotková, Machovcová, Chalupská, Waniová | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 35.62 | |||||
4 | Zahrádková, Dobešová, Fialová, Štorková Zahrádková, Dobešová, Fialová, Štorková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 35.64 | |||||
5 | Navrátilová, Nováková, Pekárková, Řídká Navrátilová, Nováková, Pekárková, Řídká | TJ Spartak Třebíč, spolek | 6 | 35.65 | |||||
6 | Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí Hrodková, Dvořáková, Svobodová, Krejčí | TJ Jiskra Humpolec | 4 | 35.67 | |||||
7 | Tondlová, Havlíková, Pavlíčková, Holíková Tondlová, Havlíková, Pavlíčková, Holíková | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 36.37 | |||||
8 | Bednářová, Dreisigová, Heřmánková, Šoukalová Bednářová, Dreisigová, Heřmánková, Šoukalová | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 37.39 | |||||
9 | Ryšavá, Krištofová, Řezanková, Divišová Ryšavá, Krištofová, Řezanková, Divišová | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 37.51 | |||||
10 | Vaňková, Dolejšová, Bérešová, Kozojedová Vaňková, Dolejšová, Bérešová, Kozojedová | TJ Slavoj BANES Pacov | 7 | 37.53 | |||||
10 | Staňková, Kučerová, Halvová, Staňková Staňková, Kučerová, Halvová, Staňková | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2 | 37.53 | |||||
12 | Komárková, Pravečková, Kudrhaltová, Hánová Komárková, Pravečková, Kudrhaltová, Hánová | TJ Slavoj BANES Pacov | 4 | 40.51 |