výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP staršího a mladšího žactva

Třebíč (2. 9. 2018)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.85 Body
1 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 7 1.67
2 Tomáš NovákTomáš Novák
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 4 1.61
3= Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 2 1.58
3= Daniel TesařDaniel Tesař
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 3 1.58
5 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 6 1.55
6 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 5 1.55
7 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1 1.45
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.48 Body
1 David PasekaDavid Paseka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 4 1.33
2 Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 3 1.30
3 Jan KopeckýJan Kopecký
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 2 1.30
4 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 1 1.10
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68 Body
1 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 8 1.47
2 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 7 1.44
3 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 6 1.44
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 1.38
5 Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 2 1.35
6 Kateřina JaklováKateřina Jaklová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 3 1.35
7 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4 1.35
Denisa ProkešováDenisa Prokešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 1 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.051.101.151.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.62 Body
1 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 10 1.50
2 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 8 1.41
3 Renata LáníkováRenata Láníková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 9 1.32
4 Tereza BérešováTereza Bérešová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 5 1.29
5 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 2 1.15
6= Ema ŘezníčkováEma Řezníčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 6 1.10
6= Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 3 1.10
6= Klára PospíšilováKlára Pospíšilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 4 1.10
Natálie BučkováNatálie Bučková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
07 1 NM
Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 7 NM
Celkem 10 závodníků