výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP staršího a mladšího žactva

Třebíč (2. 9. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 10:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.26
2 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.62
3 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.60
MS Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 10.65
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 10:20) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.15
2 David PasekaDavid Paseka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.76
3 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.16
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 10.65
2 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.26
3 Daniel HekrleDaniel Hekrle 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 12.62
4 Daniel CahaDaniel Caha 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.15
5 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.60
6 David PasekaDavid Paseka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 13.76
7 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 14.16

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.36
2 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.60
3 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 10.98
4 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.65
5 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.22
MS Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.44
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 10:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.50
2 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.61
3 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 12.70
4 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 12.89
5 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.95
MS Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 12.64
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 10.36
2 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.44
3 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 10.60
4 Pavla VaňkováPavla Vaňková 05 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 10.98
5 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.65
6 Karolína SáblíkováKarolína Sáblíková 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 12.22
7 Sára WaniováSára Waniová 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 12.50
8 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová 06 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 12.61
9 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 4 12.64
10 Anna ŠlechtováAnna Šlechtová 05 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 12.70
11 Viktorie PittnerováViktorie Pittnerová 07 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 12.89
12 Klára PospíšilováKlára Pospíšilová 06 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.95