výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP staršího a mladšího žactva

Třebíč (2. 9. 2018)

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 2.9.2018 - 12:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik VlasákPatrik Vlasák 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 32.52
2 Lukáš BulíčekLukáš Bulíček 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 33.87
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 2.9.2018 - 12:45) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 31.24
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 32.76
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 32.79
4 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 33.94
5 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 38.50
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 2.9.2018 - 12:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 34.07
2 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 36.02
3 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 38.42
Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 31.24
2 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 32.76
3 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 32.79
4 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 33.94
5 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 34.07
6 Sára ŘíhováSára Říhová 04 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 36.02
7 Monika KrátkáMonika Krátká 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 38.42
8 Natálie MalcováNatálie Malcová 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 38.50
Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 DNF