výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský trojboj

Třebíč (13. 9. 2018)

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 26.38 0.0 249.00
2 Filip BerounFilip Beroun
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 22.60 0.0 197.00
3 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 22.22 0.0 191.00
4 Filip FerdaFilip Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 21.84 0.0 186.00
5 Matěj TučekMatěj Tuček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 19.91 0.0 160.00
6 Robert FerdaRobert Ferda
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 19.08 0.0 149.00
7 Matěj SkálaMatěj Skála
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18.71 0.0 144.00
8 Dominik ZásmětaDominik Zásměta
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 18.70 0.0 144.00
9 David DvořákDavid Dvořák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 18.25 0.0 138.00
10 David PasekaDavid Paseka
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 13.44 0.0 75.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 500g - Veteráni (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav SosnaVáclav Sosna
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
48 33.89 0.0 354.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 24.51 0.0 373.00
2 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 24.15 0.0 366.00
3 Petra PaločkováPetra Paločková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21.70 0.0 321.00
4 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 20.66 0.0 301.00
5 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 18.80 0.0 267.00
Celkem 5 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 13.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 36.25 0.0 596.00
2 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 30.12 0.0 479.00
3 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 29.12 0.0 460.00
4 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 20.16 0.0 292.00
5 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 19.76 0.0 284.00
6 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 18.84 0.0 267.00
7 Anna SyrováAnna Syrová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 17.15 0.0 236.00
8 Anna SklenářováAnna Sklenářová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 14.60 0.0 189.00
Celkem 8 závodníků