výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vrhačský trojboj

Třebíč (13. 9. 2018)
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2077
Martin BartošMartin Bartoš 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 00 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek DNF
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1587
2 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1244
3 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1169
4 Tomáš VincencTomáš Vincenc 04 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 1150
5 Martin BurianMartin Burian 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1078
6 Tomáš KaválekTomáš Kaválek 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1073
7 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1032
8 Petr PekárekPetr Pekárek 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1030
9 Filip NěmečekFilip Němeček 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0786
Celkem 9 závodníků
Vrhačský trojboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Filip FerdaFilip Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0691
2 Filip BerounFilip Beroun 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0687
3 David DvořákDavid Dvořák 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0650
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0640
5 Marek KratochvílMarek Kratochvíl 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0618
6 Robert FerdaRobert Ferda 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0585
7 Matěj TučekMatěj Tuček 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0568
8 Dominik ZásmětaDominik Zásměta 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0557
9 Matěj SkálaMatěj Skála 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0543
10 David PasekaDavid Paseka 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0308
Celkem 10 závodníků
Vrhačský trojboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav SosnaVáclav Sosna 48 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1591
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Denisa ČejkováDenisa Čejková 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1220
2 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1037
3 Petra PaločkováPetra Paločková 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1022
4 Romana PecinováRomana Pecinová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1013
5 Marie KuthanováMarie Kuthanová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0910
Celkem 5 závodníků
Vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza ŠkarkováTereza Škarková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1630
2 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1330
3 Tereza LiškováTereza Lišková 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1309
4 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0900
5 Barbora KeliarováBarbora Keliarová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0869
6 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0783
7 Anna SyrováAnna Syrová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0776
8 Anna SklenářováAnna Sklenářová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0634
Celkem 8 závodníků
Vrhačský trojboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KrištofováLucie Krištofová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1065
2 Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1012
3 Anna DobešováAnna Dobešová 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1000
4 Kateřina StaňkováKateřina Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0948
5 Tereza HalvováTereza Halvová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0810
6 Ema ŘezníčkováEma Řezníčková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 0793
7 Vendula StaňkováVendula Staňková 06 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0608
8 Kristýna BudínováKristýna Budínová 05 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 0584
Celkem 8 závodníků