Vrhačský trojboj
Třebíč (13. 9. 2018)vrhačský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin BartošMartin Bartoš | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
1 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 2077 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský trojboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš OšmeraTomáš Ošmera | 00 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel MorongPavel Morong | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský trojboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel EliášSamuel Eliáš | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1587 | |||||||||||||||
2 | Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda | 04 | Atletika Jihlava z.s. | 1244 | |||||||||||||||
3 | Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1169 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VincencTomáš Vincenc | 04 | TJ Jiskra Humpolec | 1150 | |||||||||||||||
5 | Martin BurianMartin Burian | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1078 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KaválekTomáš Kaválek | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 1073 | |||||||||||||||
7 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1032 | |||||||||||||||
8 | Petr PekárekPetr Pekárek | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1030 | |||||||||||||||
9 | Filip NěmečekFilip Němeček | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 0786 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrhačský trojboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip FerdaFilip Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0691 | |||||||||||||||
2 | Filip BerounFilip Beroun | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0687 | |||||||||||||||
3 | David DvořákDavid Dvořák | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0650 | |||||||||||||||
4 | Tomáš SvobodaTomáš Svoboda | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0640 | |||||||||||||||
5 | Marek KratochvílMarek Kratochvíl | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0618 | |||||||||||||||
6 | Robert FerdaRobert Ferda | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0585 | |||||||||||||||
7 | Matěj TučekMatěj Tuček | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0568 | |||||||||||||||
8 | Dominik ZásmětaDominik Zásměta | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0557 | |||||||||||||||
9 | Matěj SkálaMatěj Skála | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0543 | |||||||||||||||
10 | David PasekaDavid Paseka | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0308 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrhačský trojboj - Veteráni |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SosnaVáclav Sosna | 48 | Atletika Písek, z.s. | 1591 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ČejkováDenisa Čejková | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1220 | |||||||||||||||
2 | Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1037 | |||||||||||||||
3 | Petra PaločkováPetra Paločková | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1022 | |||||||||||||||
4 | Romana PecinováRomana Pecinová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 1013 | |||||||||||||||
5 | Marie KuthanováMarie Kuthanová | 01 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0910 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrhačský trojboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠkarkováTereza Škarková | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 1630 | |||||||||||||||
2 | Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1330 | |||||||||||||||
3 | Tereza LiškováTereza Lišková | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1309 | |||||||||||||||
4 | Ester DvořákováEster Dvořáková | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0900 | |||||||||||||||
5 | Barbora KeliarováBarbora Keliarová | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0869 | |||||||||||||||
6 | Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0783 | |||||||||||||||
7 | Anna SyrováAnna Syrová | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0776 | |||||||||||||||
8 | Anna SklenářováAnna Sklenářová | 04 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0634 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrhačský trojboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrištofováLucie Krištofová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1065 | |||||||||||||||
2 | Denisa ZahrádkováDenisa Zahrádková | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1012 | |||||||||||||||
3 | Anna DobešováAnna Dobešová | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 1000 | |||||||||||||||
4 | Kateřina StaňkováKateřina Staňková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0948 | |||||||||||||||
5 | Tereza HalvováTereza Halvová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0810 | |||||||||||||||
6 | Ema ŘezníčkováEma Řezníčková | 05 | Atletika Jihlava z.s. | 0793 | |||||||||||||||
7 | Vendula StaňkováVendula Staňková | 06 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0608 | |||||||||||||||
8 | Kristýna BudínováKristýna Budínová | 05 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 0584 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |