Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň

Pacov (8. 9. 2018)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ŠvecJan Švec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
99 2 5.76 +1.7 m/s 5.76  +1.70.00.05.760.00.00.0 11.00
2 Šimon KovářŠimon Kovář
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 1 5.64 +2.9 m/s 5.60 +1.4 m/s 5.64  +2.95.60  +1.40.05.640.00.00.0 9.00
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 3 5.83 +2.8 m/s 5.51 +1.6 m/s 5.83  +2.85.51  +1.60.05.830.00.00.0 11.00
2 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 1 5.64 +3.5 m/s 5.64  +3.50.00.05.640.00.00.0 9.00
Ondřej MachátOndřej Machát
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam DobrovolnýAdam Dobrovolný
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 11 5.24 +2.3 m/s 5.10 +1.9 m/s 5.24  +2.35.10  +1.90.05.240.00.00.0 11.00
2 Daniel TesařDaniel Tesař
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
03 13 5.18 +2.1 m/s 4.74 +1.9 m/s 5.18  +2.14.74  +1.90.05.180.00.00.0 9.00
3 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 12 5.13 +2.0 m/s 5.13  +2.00.00.05.130.00.00.0 8.00
4 Filip IranFilip Iran
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 10 5.07 +2.9 m/s 4.98 +1.7 m/s 5.07  +2.94.98  +1.70.05.070.00.00.0 7.00
5 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5 5.07 +1.3 m/s 5.07  +1.30.00.05.070.00.00.0 6.00
6 Tomáš KaválekTomáš Kaválek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 9 5.06 +3.0 m/s 4.97 +1.4 m/s 5.06  +3.04.97  +1.40.05.060.00.00.0 5.00
7 Tomáš KružíkTomáš Kružík
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 6 4.79 +2.2 m/s 4.60 +1.4 m/s 4.79  +2.24.60  +1.40.04.790.00.00.0 4.00
8 Daniel ŠtanclDaniel Štancl
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 7 4.42 +3.1 m/s 4.29 +1.3 m/s 4.42  +3.14.29  +1.30.04.420.00.00.0 3.00
9 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4 4.27 +1.9 m/s 4.27  +1.90.00.04.270.00.00.0 2.00
10 Radek MusilRadek Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 3 4.10 +1.6 m/s 4.10  +1.60.00.04.100.00.00.0 1.00
11 Roman FreibauerRoman Freibauer
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 2 4.04 +2.5 m/s 4.02 +1.4 m/s 4.04  +2.54.02  +1.40.04.040.00.00.0
12 Ondřej MusilOndřej Musil
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 1 3.82 +3.0 m/s 3.82  +3.00.00.03.820.00.00.0
Šimon KneslíkŠimon Kneslík
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 4 4.70 +0.0 m/s 4.70  +0.00.00.04.700.00.00.0 11.00
2 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 2 4.62 +0.8 m/s 4.62  +0.80.00.04.620.00.00.0 9.00
3 Barbora SlivkováBarbora Slivková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1 4.04 +0.6 m/s 4.04  +0.60.00.04.040.00.00.0 8.00
Markéta MičkováMarkéta Mičková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 5 4.95 +2.5 m/s 4.66 +1.8 m/s 4.95  +2.54.66  +1.80.04.950.00.00.0 11.00
2 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 3 4.52 +2.6 m/s 4.51 +0.0 m/s 4.52  +2.64.51  +0.00.04.520.00.00.0 9.00
3 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 6 4.37 -1.5 m/s 4.37  -1.50.00.04.370.00.00.0 8.00
4 Tereza ZemanováTereza Zemanová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 4 4.31 +2.9 m/s 4.20 +0.0 m/s 4.31  +2.94.20  +0.00.04.310.00.00.0 7.00
5 Monika TrojanováMonika Trojanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 7 4.26 +2.0 m/s 4.26  +2.00.00.04.260.00.00.0 6.00
6 Lucie NedělkováLucie Nedělková
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
02 1 4.08 +2.7 m/s 4.04 +0.0 m/s 4.08  +2.74.04  +0.00.04.080.00.00.0 5.00
7 Kateřina VaňkováKateřina Vaňková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
01 2 3.97 +1.1 m/s 3.97  +1.10.00.03.970.00.00.0 4.00
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 8.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 39 5.14 +0.9 m/s 5.14  +0.90.00.05.140.00.00.0 11.00
2 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 38 4.80 +0.9 m/s 4.80  +0.90.00.04.800.00.00.0 9.00
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 37 4.76 +1.9 m/s 4.76  +1.90.00.04.760.00.00.0 8.00
4 Tereza JeřábkováTereza Jeřábková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 36 4.70 +1.8 m/s 4.70  +1.80.00.04.700.00.00.0 7.00
5 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 34 4.58 +2.0 m/s 4.58  +2.04.120.04.580.00.00.0 6.00
6 Sára PavliduSára Pavlidu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 35 4.52 +1.2 m/s 4.52  +1.20.00.04.520.00.00.0 5.00
7 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 28 4.34 +1.4 m/s 4.34  +1.40.00.04.340.00.00.0 4.00
8 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 32 4.32 +1.3 m/s 4.32  +1.30.00.04.320.00.00.0 3.00
9 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
03 30 4.24 +1.4 m/s 4.24  +1.40.00.04.240.00.00.0 2.00
10 Marie NovotnáMarie Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 24 4.18 +1.8 m/s 4.18  +1.80.00.04.180.00.00.0 1.00
11 Anna MaláAnna Malá
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 33 4.15 +1.6 m/s 4.15  +1.64.120.04.150.00.00.0
12 Zuzana KopicováZuzana Kopicová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
04 1 4.15 +0.5 m/s 4.15  +0.54.01  +1.30.04.150.00.00.0
13 Gabriela HekrlováGabriela Hekrlová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 23 4.14 +1.4 m/s 4.14  +1.40.00.04.140.00.00.0
14 Gabriela HutrováGabriela Hutrová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 21 4.12 +1.3 m/s 4.12  +1.34.000.04.120.00.00.0
15 Barbora SamkováBarbora Samková
Atletika Jemnice, zapsaný spolekAtletika Jemnice, zapsaný s...
05 29 4.12 +1.2 m/s 4.12  +1.23.940.04.120.00.00.0
16 Anna DobešováAnna Dobešová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 27 4.09 +0.9 m/s 4.09  +0.90.00.04.090.00.00.0
17 Nela FialováNela Fialová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 25 4.01 +1.7 m/s 4.01  +1.70.00.04.010.00.00.0
18 Agáta ValentováAgáta Valentová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
05 31 3.95 +2.2 m/s 3.95  +2.20.00.03.950.00.00.0
19 Pavlína KonečnáPavlína Konečná
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 22 3.92 +0.6 m/s 3.92  +0.60.00.03.920.00.00.0
20 Sára ŘíhováSára Říhová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 20 3.89 +0.8 m/s 3.89  +0.83.863.233.890.00.00.0
21 Julie ChalupskáJulie Chalupská
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 10 3.89 +2.0 m/s 3.89  +2.03.860.03.890.00.00.0
22 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 19 3.89 +1.0 m/s 3.89  +1.03.720.03.890.00.00.0
23 Monika KrátkáMonika Krátká
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 18 3.86 +1.4 m/s 3.86  +1.40.00.03.860.00.00.0
24 Lucie KozojedováLucie Kozojedová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 9 3.80 +1.8 m/s 3.80  +1.80.00.03.800.00.00.0
25 Sára WaniováSára Waniová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
05 11 3.66 +1.4 m/s 3.66  +1.40.00.03.660.00.00.0
MS Nikola ŠtorkováNikola Štorková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 6 3.59 +0.0 m/s 3.59  +0.00.00.03.590.00.00.0
27 Barbora BednářováBarbora Bednářová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 7 3.57 +1.4 m/s 3.57  +1.40.00.03.570.00.00.0
28 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 4 3.56 +1.3 m/s 3.56  +1.30.00.03.560.00.00.0
29 Natálie DolejšováNatálie Dolejšová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
06 15 3.42 +2.3 m/s 3.41 +1.7 m/s 3.42  +2.33.41  +1.70.03.420.00.00.0
30 Ema PekařováEma Pekařová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 2 3.37 +0.8 m/s 3.37  +0.80.00.03.370.00.00.0
31 Natálie KaděrováNatálie Kaděrová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
06 3 3.22 +1.0 m/s 3.22  +1.00.00.03.220.00.00.0
Michaela ŘezankováMichaela Řezanková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 26 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Nikola BuďováNikola Buďová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Amálie Emma ČechováAmálie Emma Čechová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
04 13 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kristýna OlivováKristýna Olivová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
04 17 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vendula StaňkováVendula Staňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
06 14 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 8 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 39 závodníků