Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice

Nové Město nad Metují (26. 5. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.30
2 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.52
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.74
4 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.94
5 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.16
6 Jan PonikelskýJan Ponikelský 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.42
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.67
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.78
4 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.82
5 Jiří FleglJiří Flegl 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.98
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 26.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.14 11.00
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.34 9.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.57 8.00
4 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.61 7.00
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.65 6.00
6 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 09:40) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.82 4.00
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.06 3.00
3 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.10 2.00
4 Jan PonikelskýJan Ponikelský 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.73 1.00
5 Jiří FleglJiří Flegl 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.91
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.41
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.42
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.83
4 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.91
5 93 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.99
6 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.21
7 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.42
8 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 12.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.35
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.47
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.67
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.67
5 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.97
6 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.13
7 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.38
8 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.40
2 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.54
3 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.71
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.92
5 Jan KührJan Kühr 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.08
6 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.45
7 Marián KlemanMarián Kleman 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.59
8 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 8 12.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.30
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.58
3 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.68
4 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.74
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.92
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 26.5.2018 - 09:50) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.34 11.00
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.41 8.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.41 8.00
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.41 8.00
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.49 6.00
6 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 09:50) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.51 4.00
2 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.58 3.00
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.69 2.00
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.70 1.00
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.75
6 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.92
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.69 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.87 9.00
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.95 8.00
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.04 7.00
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.22 6.00
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.47 5.00
2= Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.53 3.50
2= Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.53 3.50
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.55 2.00
5 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.68 1.00
6 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.07
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.65
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.94
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.96
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.06
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.09
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.14
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.44
2 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.48
3 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 13.53
4 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.67
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.72
MS Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.97
7 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 14.18
Veronika HawlováVeronika Hawlová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DQ
Poznámky:
Závodnice Hawlová diskvalifikována podle pravidla162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:20) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 14.10
2 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 14.73
3 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 14.74
Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 DQ
Poznámky:
Závodnice Patzeltová diskvalifikována podle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.71
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.31
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.60
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.63
5 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.90
6 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.91
7 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 14.00
8 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 14.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.74
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.15
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.50
4 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.50
5 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.52
6 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.13
7 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 14.28
8 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 14.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.97
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.99
3 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.24
4 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.37
5 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.85
6 Nela JandurováNela Jandurová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.87
7 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 14.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.35
2 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
3 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.43
4 Kateřina FišerováKateřina Fišerová 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.27
5 Kateřina HakenováKateřina Hakenová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.00
2 Karolína UrstaKarolína Ursta 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.15
3 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 14.16
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 14.43
5 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.47
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále 02 (so, 26.5.2018 - 10:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.31 11.00
2 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.33 9.00
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.34 8.00
4 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.42 7.00
5 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.43 5.50
6 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.43 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 10:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.44 4.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.57 3.00
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.87 2.00
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.01 1.00
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.03
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.22
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:05) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.00 11.00
2 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 22.09 9.00
3 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 22.53 8.00
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 22.65 7.00
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.03 4.00
6 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 23.40 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:05) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 22.95 5.00
2 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.36 3.00
3 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.62 1.00
4 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 23.72
5 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 24.21
6 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 24.24
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:05) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 23.76
2 Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 24.55
3 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 24.65
4 David JanouchDavid Janouch 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 25.13
Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:05) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 22.92 6.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.81
3 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.25
4 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 24.64
5 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 25.54
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:15) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.66 11.00
2 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 23.69 9.00
3 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 23.83 7.50
4 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 23.83 7.50
5 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 24.77 1.00
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 25.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 24.16 5.00
2 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 24.29 4.00
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 24.34 3.00
4 94 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 25.34
5 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.18
Marián KlemanMarián Kleman 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 23.91 6.00
2 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 24.35 2.00
3 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 25.10
4 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 25.35
5 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 25.85
6 99 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 26.32
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:25) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.29 11.00
2 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.31 9.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 25.99 8.00
4 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 26.48 7.00
5 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 27.01 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 27.17 4.00
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.45 3.00
3 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 27.67 2.00
4 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 27.85
5 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 29.12
Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:25) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 27.78 1.00
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 27.87
3 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 29.06
4 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 29.07
Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:25) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 27.07 5.00
MS Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 28.76
3 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 30.60
4 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 30.71
Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 25.06 11.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 25.47 9.00
3 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 26.43 8.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 6 26.45 7.00
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 26.51 6.00
6 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 26.73 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 26.90 4.00
2 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 27.20 3.00
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 27.91
4 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 28.28
5 Dominika HorníkováDominika Horníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 28.34
6 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 29.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 27.57 1.50
2 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.59
3 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 27.92
4 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 28.01
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 28.10
6 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 28.65
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 28.28
2 Nela JandurováNela Jandurová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 28.62
3 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 29.21
4 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 29.62
5 Tereza KocourkováTereza Kocourková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 29.71
Sára PoprováSára Poprová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 00.0
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 29.85
2 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 30.21
3 92 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 31.56
4 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 32.80
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 13:35) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 27.57 1.50
2 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 28.69
3 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 29.06
4 125 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 29.46
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 49.58 11.00
2 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 49.91 9.00
3 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 51.00 6.00
4 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 52.14 3.00
5 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 53.33 2.00
Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 49.93 8.00
2 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 51.90 5.00
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 51.92 4.00
4 89 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 53.44 1.00
5 Kazimír SvobodaKazimír Svoboda 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 53.47
Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 50.56 7.00
2 92 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 55.75
3 87 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 59.10
4 91 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 59.64
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 51.80 11.00
2 96 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 53.80 9.00
3 Martin PrchalMartin Prchal 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 54.79 8.00
4 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 57.08 6.00
5 60 Vilém FousekVilém Fousek 02 AC PardubiceAC Pardubice 1 60.77 4.00
Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 57.01 7.00
2 Lukáš HolubLukáš Holub 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 60.05 5.00
3 89 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 62.43 3.00
4 61 David LabíkDavid Labík 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 65.61 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 58.75 11.00
2 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 61.33 8.00
3 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 61.53 7.00
4 140 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 62.34 6.00
5 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 64.32 5.00
6 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1 70.87 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 59.83 9.00
2 85 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 66.07 4.00
3 134 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 71.44 2.00
4 Dominika NováčkováDominika Nováčková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 77.15 1.00
130 Kateřina LeksováKateřina Leksová 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 56.45 11.00
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 56.83 9.00
3 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 59.37 8.00
4 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 60.84 7.00
5 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 61.09 6.00
6 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 63.02 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 62.48 5.00
2 143 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 64.72 3.00
3 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 65.19 2.00
4 Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 65.89 1.00
5 92 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 72.11
6 Eliška PřerovskáEliška Přerovská 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 76.65
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 88 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 31 1:59.21 11.00
2 86 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 21 2:00.23 9.00
3 90 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51 2:00.74 8.00
4 85 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 12 2:02.70 7.00
5 92 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 62 2:07.36 6.00
6 89 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 41 2:07.86 5.00
7 87 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 22 2:11.43 4.00
8 91 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 61 2:11.99 3.00
9 54 Vít NováčekVít Nováček 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11 2:12.49 2.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 95 Jakub JonJakub Jon 01 AC PardubiceAC Pardubice 31 2:04.26 11.00
2 96 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 41 2:05.77 9.00
3 97 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51 2:07.26 8.00
4 94 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 21 2:09.00 7.00
5 93 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11 2:13.96 6.00
6 98 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 61 2:14.89 5.00
7 99 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 62 2:18.63 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 139 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:27.66 11.00
2 85 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:29.38 9.00
3 135 Lucie TrčováLucie Trčová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 2:47.73 8.00
4 134 Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:50.20 7.00
130 Kateřina LeksováKateřina Leksová 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 125 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 31 2:30.26 11.00
2 127 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51 2:30.94 9.00
3 96 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 41 2:33.25 8.00
4 123 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21 2:37.33 7.00
5 128 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61 2:37.87 6.00
6 121 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 11 2:39.27 5.00
7 129 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 62 2:43.99 4.00
8 124 Eliška StaňkováEliška Staňková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 22 2:46.94 3.00
122 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 DNS
Celkem 9 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:29.18 11.00
2 51 Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 4:31.41 9.00
3 50 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 4:31.73 8.00
4 54 Vít NováčekVít Nováček 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:36.65 7.00
5 53 Petr LoskotPetr Loskot 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:37.94 6.00
6 56 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:44.19 5.00
1 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 4:28.71 11.00
2 58 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 4:31.07 9.00
MS 66 Marek VašátkoMarek Vašátko 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 4:35.60
4 64 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 4:44.44 8.00
5 89 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 4:49.46 7.00
6 63 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 5:26.03 6.00
7 61 David LabíkDavid Labík 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 5:26.72 5.00
60 Vilém FousekVilém Fousek 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 139 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 5:03.78 11.00
2 140 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 5:09.34 9.00
3 141 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 5:13.98 8.00
4 84 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 5:23.07 7.00
5 86 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 5:52.80 6.00
85 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 143 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 5:40.14 11.00
2 142 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 6:01.59 9.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:10) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 14.86 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 14.94 9.00
3 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 16.71 8.00
4 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 17.43 7.00
Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DQ
Poznámky:
Závodnice Březinová diskvalifikována podle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.10 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.27 9.00
3 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15.23 7.00
4 Lucie HácováLucie Hácová 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 19.62
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DQ
Poznámky:
Závodnice Hlávková diskvalifikována podle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 15.06 8.00
2 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 16.66 6.00
3 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.99 5.00
4 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 18.41 2.00
5 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 2 19.64
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 15.42
2 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 17.55 4.00
3 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 17.75 3.00
4 Kateřina DudlováKateřina Dudlová 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 18.81 1.00
Celkem 4 závodníků

110 m překážek (0.99) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 15.13 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.30 9.00
3 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 16.23 8.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:20) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 15.30 9.00
2 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.40 8.00
3 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.62 6.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 16.32 5.00
5 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.35 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:20) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 14.62 11.00
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 15.61 7.00
3 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.49 3.00
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 17.17 1.50
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 17.17 1.50
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 40.42 11.00
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 40.45 9.00
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2 41.84 8.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 42.50 7.00
5 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 6 43.50 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 44.33 5.00
2 Filip CharvátFilip Charvát 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 44.99 4.00
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 45.26 3.00
4 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 47.19 2.00
5 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 49.84 1.00
Celkem 5 závodníků

300 m překážek (0.76) - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 44.32 11.00
2 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 48.34 9.00
3 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 48.94 8.00
4 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 51.60 3.00
Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kristina JánskáKristina Jánská 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 46.53
2 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 50.43 7.00
3 127 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 51.03 5.00
4 Sandra PeterováSandra Peterová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 51.43 4.00
5 129 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 53.68
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jolana JandurováJolana Jandurová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 51.65 2.00
2 96 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 52.52
3 Kristýna SchusterováKristýna Schusterová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 54.36
4 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 54.75
122 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VinšováAnna Vinšová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 50.67 6.00
2 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 51.66 1.00
3 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 52.77
4 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 53.66
Marika HavelkováMarika Havelková 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 DNF
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 55.78 11.00
2 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 60.61 9.00
3 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 65.42 8.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 67.44
2 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 68.15 11.00
3 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 68.80 9.00
4 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 71.88 8.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 12:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 76.30 7.00
2 91 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 78.95 6.00
3 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 88.71 5.00
Celkem 3 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 141 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 5:18.82 11.00
MS 140 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 5:39.34
MS 86 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 6:05.54
4 143 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 6:21.55 9.00
5 139 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 6:48.29 8.00
Celkem 5 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 85 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 6:29.07 11.00
2 89 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 7:13.90 9.00
84 Lukáš SádlíkLukáš Sádlík 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 DNS
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Blažek, Svoboda, Kloud Novák, Blažek, Svoboda, Kloud TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:50.23 11.00
2 Vaníček, Psotiak, Osoba, Missbach Vaníček, Psotiak, Osoba, Missbach TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 4:08.60 9.00
3 Šmajzr, Novotný, Gregora, Boháč Šmajzr, Novotný, Gregora, Boháč TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:12.16 8.00
Lipnický, Sedlmayer, Mašek, Jelínek Lipnický, Sedlmayer, Mašek, Jelínek AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Szelkeová, Holubcová, Kotková, Petrová Szelkeová, Holubcová, Kotková, Petrová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4:32.55 11.00
2 Patzeltová, Sztoláriková, Holinková, Širlová Patzeltová, Sztoláriková, Holinková, Širlová AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:03.51 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vinšová, Fotrová, Zikmundová, Sajdlová Vinšová, Fotrová, Zikmundová, Sajdlová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 4:25.39 11.00
2 Havelková, Jandurová, Křelinová, Kesselgruberová Havelková, Jandurová, Křelinová, Kesselgruberová AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 4:36.78 9.00
3 Mendelová, Kubrová, Dubovecká, Šanderová Mendelová, Kubrová, Dubovecká, Šanderová TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 4:47.16 8.00
4 Náhlovská, Stuchlíková, Hobelantová, Vundererová Náhlovská, Stuchlíková, Hobelantová, Vundererová AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 4:54.01 7.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.992.01 Body
1 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 1.95 -----o-oooxo---xx 11.00
2 Filip MoravecFilip Moravec
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.80 ---oooxxx 9.00
3 Tomáš KosTomáš Kos
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 1.80 --oooxoxxx 8.00
4 Jaroslav GuzanJaroslav Guzan
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 1.80 --xoooxoxxx 7.00
5 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.65 xoooxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.831.861.891.911.931.951.971.99 Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 1.91 --oooooxooxxoxxx 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.86 ----ooooxxx 9.00
3 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.80 -oooxooxxx 8.00
4 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.80 -ooxooxoxxx 7.00
5 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 1.75 --oxxoxoxx 6.00
6 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.70 ooooxxx 5.00
7 89 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 1.70 xoxooxxoxxx 4.00
8 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.65 oxooxx 3.00
9 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 1.65 ooxoxxx 2.00
10 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 1.60 xooxxx 1.00
11 63 Dominik ChmelíkDominik Chmelík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 0.00 xxx
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 1.63 -ooxxooxoxoxxx 11.00
2 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 1.55 -ooooxxx 9.00
3 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 1.50 --xooxxx 8.00
4 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 1.50 ooxoxoxxx 7.00
5= Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 1.45 oooxxx 5.50
5= Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 1.45 -ooxxx 5.50
7 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 1.40 xoxxoxxx 4.00
8 Vendula HubálkováVendula Hubálková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 1.35 xxoxxx 3.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90 Body
1 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.60 ooxoxoxoxxoxxx 11.00
2 142 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 1.55 -ooxxoxoxxx 9.00
3 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.55 --ooxxoxxx 8.00
4 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1.50 -ooxxoxxxx 7.00
5 Simona WeberováSimona Weberová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 1.45 -ooxxx 6.00
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 1.45 xoxxoxxoxxx 5.00
7 Tereza KocourkováTereza Kocourková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 1.35 oxxx 4.00
Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 NM xxx
Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 NM xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.702.903.103.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.10 --------oo--xoxxx 11.00
2 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.00 ---------xo-xxo-xxx 9.00
3 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 0.00 ------xxx
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.702.903.103.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.60 ---oxoxooxxoxxx 11.00
2 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.30 ---xoo-xx 9.00
3= Martin PrchalMartin Prchal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 3.10 ooooxxx 7.00
3= Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.10 ooooxxx 7.00
3= Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3.10 --ooxxx 7.00
6 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 3.10 oxoooxxx 5.00
7 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 2.90 xoooxxx 4.00
8 Filip MedunaFilip Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.50 o 3.00
9 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 0.00 -xxx
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 Body
1 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3.10 ----oooxxx 11.00
2= Karolína TomáškováKarolína Tomášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 2.80 ---ooxxx 8.00
2= Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 2.80 ----oxxx 8.00
2= Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.80 ---ooxxx 8.00
5 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 2.60 -oooxxx 6.00
6 Veronika ChyškováVeronika Chyšková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2.60 -ooxoxxx 5.00
7 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 2.40 -oxxoxxx 4.00
Celkem 7 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.803.003.103.203.303.403.523.62 Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.52 -----o-xxo-xoxoxxx 11.00
2 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.80 -xoooxxoxxx 9.00
3 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.80 -oxoxxoxxo 8.00
4 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2.60 ---oxxx 7.00
5 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.60 ---xxoxxx 6.00
54 Sabina KrákorováSabina Krákorová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 NM -xxx
50 Veronika FürstováVeronika Fürstová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 NM -xxx
Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 NM -xxx
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít MonzarVít Monzar
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 6.68 +0.0 m/s 6,34  +0.76,55  +0.46,67  +0.86,676,57  -0.76,68  +0.0x 11.00
2 Jan RejhaJan Rejha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 6.42 +0.0 m/s 6,42  +0.06,23  +0.06,34  +0.06,426,27  +0.0x6,41  +0.0 9.00
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 6.38 +0.0 m/s 6,21  +0.06,12  -0.96,23  +0.06,236,23  +0.06,38  +0.06,04  +0.1 8.00
4 Ondřej HolubOndřej Holub
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.33 +1.0 m/s x5,95  +0.05,97  +0.15,97x5,93  +0.06,33  +1.0 7.00
5 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 6.32 +1.4 m/s 6,32  +1.46,15  +0.06,06  +0.06,326,18  +0.05,81  +0.76,13  +0.0 6.00
6 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 6.24 +0.1 m/s 6,24  +0.1x6,13  +0.06,246,02  +0.15,87  +0.16,02  +0.0 5.00
7 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 5.53 +0.0 m/s x5,53  +0.0x5,53x5,40  +1.15,44  +0.0 4.00
8 Vít KverekVít Kverek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 5.49 +0.0 m/s 5,49  +0.05,39  +0.0x5,49xxx 3.00
9 Jan PonikelskýJan Ponikelský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 4.99 +0.0 m/s 4,16  +0.04,99  +0.0x4,99--- 2.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.42 +0.0 m/s 5,88  +0.05,88  +0.0x5,883,39  -0.64,15  -0.46,42  +0.0 11.00
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.38 -1.2 m/s x5,78  +0.86,15  -0.76,156,16  -1.16,26  -0.86,38  -1.2 9.00
3 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 6.12 -1.1 m/s 5,89  +0.05,88  +0.05,32  -0.15,892,75  -2.16,12  -1.1x 8.00
4 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 6.05 -0.8 m/s 4,61  +0.1x6,05  -0.86,053,72  -2.0xx 7.00
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 6.00 +0.0 m/s 5,86  +0.06,00  +0.05,96  +0.06,005,56  -2.15,80  -0.15,80  +0.0 6.00
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.96 +0.0 m/s 5,96  +0.05,82  +0.05,94  -0.85,965,52  -1.65,79  -1.35,82  -0.7 5.00
7 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 5.92 +0.0 m/s x5,78  +0.05,66  -1.25,785,70  -1.05,74  +0.05,92  +0.0 4.00
8 Filip CharvátFilip Charvát
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.84 +0.0 m/s 5,84  +0.05,81  +0.05,52  +0.05,840.00.00.0 3.00
9 Martin PrchalMartin Prchal
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.71 +0.2 m/s x5,71  +0.25,335,710.00.00.0 2.00
10 Michal PazderaMichal Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.69 +0.0 m/s 5,66  +0.05,69  +0.05,68  -0.65,690.00.00.0 1.00
11 Tomáš RadostnýTomáš Radostný
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.65 +0.0 m/s 5,65  +0.05,64  +0.0x5,650.00.00.0
12 Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.52 +0.1 m/s x5,52  +0.15,50  +0.05,520.00.00.0
13 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.48 +0.0 m/s x5,48  +0.0x5,480.00.00.0
14 Tomáš SeveraTomáš Severa
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 5.40 +0.0 m/s 5,40  +0.05,00  +0.0x5,400.00.00.0
15 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.14 +0.0 m/s 5,14  +0.03,24  +0.05,00  -0.25,140.00.00.0
16 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 5.10 +0.3 m/s 5,02  +0.35,10  +0.35,05  +0.05,100.00.00.0
17 Lukáš HolubLukáš Holub
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.04 +0.0 m/s 4,80  +0.14,87  +0.35,04  +0.05,040.00.00.0
18 Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 4.67 +0.0 m/s 4,67  +0.0xx4,670.00.00.0
19 Marián KlemanMarián Kleman
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.12 +0.0 m/s 4,12  +0.0xx4,120.00.00.0
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.54 +0.3 m/s 5,54  +0.35,27  +0.04,93  +0.05,543,61  +0.03,92  +0.0x 11.00
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.33 +0.2 m/s 5,33  +0.25,17  +0.0 +0.15,335,14  +0.03,98  +1.15,32  +0.0 9.00
3 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.94 +0.0 m/s 4,49  +0.04,74  +1.04,66  +0.04,744,33  -1.34,94  +0.04,79  +0.0 8.00
4 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.80 +0.9 m/s 4,37  +0.04,71  +0.04,80  +0.94,804,74  +0.04,72  +0.24,73  +0.0 7.00
5 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.75 +0.0 m/s 4,60  +0.04,75  +0.0x4,754,69  -1.3xx 6.00
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4.74 +0.0 m/s 4,74  +0.0xx4,74x4,55  +0.3x 5.00
7 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.61 +0.0 m/s 4,61  +0.04,47  +0.04,55  +0.04,614,37  -1.14,50  +1.14,36  +0.0 4.00
8 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.61 +0.0 m/s 4,61  +0.03,69  +0.0 +0.04,613,69  -0.34,23  +0.03,80  +1.0 3.00
9 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 4.57 +0.0 m/s 4,57  +0.04,50  +0.34,30  +0.04,570.00.00.0 2.00
10 Vendula BílkováVendula Bílková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.56 +0.0 m/s 4,56  +0.04,41  -0.14,35  +0.04,560.00.00.0 1.00
11 Veronika HawlováVeronika Hawlová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 4.39 +0.0 m/s 4,39  +0.0 +0.1 +0.04,390.00.00.0
12 Dominika NováčkováDominika Nováčková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4.27 +0.3 m/s 4,27  +0.33,99  +0.04,10  +0.04,270.00.00.0
13 64 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4.14 +0.0 m/s 4,14  +0.04,06  +0.94,05  +0.04,140.00.00.0
14 135 Lucie TrčováLucie Trčová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.03 +0.0 m/s x4,03  +0.03,85  +0.04,030.00.00.0
15 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 3.88 +0.0 m/s xx3,88  +0.03,880.00.00.0
16 Tereza HolinkováTereza Holinková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 3.64 +0.6 m/s 3,63  +0.03,64  +0.63,60  +0.03,640.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.68 +1.0 m/s 5,50  +1.05,35  +0.15,36  +0.25,505,49  +0.75,43  +0.05,68  +1.0 11.00
2 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.02 +0.0 m/s 5,02  +0.04,96  +0.04,93  +0.25,024,70  +0.04,82  +0.04,87  +0.0 9.00
3 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.93 4,86  +0.0x4,74  +0.04,864,88x4,93 8.00
4 Aneta DusilováAneta Dusilová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 4.89 +0.8 m/s 4,72  +3.04,70  +0.04,46  +0.84,724,69  +0.04,89  +0.84,78  +0.0 7.00
5 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.87 +0.3 m/s 4,87  +0.34,24  +0.14,28  +0.74,874,62  +0.0x4,50  +0.0 6.00
6 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.81 +0.0 m/s 4,64  -0.54,51  +0.04,49  +0.04,644,81  +0.04,45  +0.54,56  +0.2 5.00
7 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.62 +0.0 m/s 4,62  +0.04,44  +0.04,39  +0.04,620.00.00.0 4.00
8 Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.58 +0.0 m/s 4,39  +0.1x4,58  +0.04,58--- 3.00
9 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.57 +0.0 m/s x4,57  +0.04,52  +0.04,570.00.00.0 2.00
10 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.50 +0.0 m/s 4,50  +0.0x4,47  +0.64,500.00.00.0 1.00
11 Zuzana KubrováZuzana Kubrová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 4.48 +0.7 m/s 4,48  +0.74,42  +0.04,14  +1.24,480.00.00.0
12 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4.40 +2.0 m/s 4,29  +1.13,96  -0.14,40  +2.04,400.00.00.0
13 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.28 +0.0 m/s 4,25  +0.74,28  +0.03,42  +0.64,280.00.00.0
14 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 4.24 x4,244,14  +0.04,240.00.00.0
15 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.06 +0.0 m/s xx4,06  +0.04,060.00.00.0
16 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4.00 +1.0 m/s 4,00  +1.03,78  +0.03,55  -0.14,000.00.00.0
17 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.89 +0.0 m/s xx3,89  +0.03,890.00.00.0
18 Kateřina FišerováKateřina Fišerová
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.86 +1.9 m/s 3,86  +1.93,53  +0.03,84  -0.23,860.00.00.0
121 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 13.54 13,4813,31x13,48x13,54x 11.00
2 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11.97 x11,87x11,87xx11,97 9.00
3 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 11.91 11,9111,2711,3311,9111,5011,4511,65 8.00
4 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 11.75 11,75xx11,7511,1911,16x 7.00
5 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 11.55 11,2811,55x11,55--- 6.00
6 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 10.90 10,9010,7110,6810,90x10,67x 5.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 10.69 09,60x10,6910,6910,2709,8509,46 4.00
8 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 10.32 x10,2109,8010,21xx10,32 3.00
9 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 10.08 09,70x10,0810,080.00.00.0 2.00
10 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 10.06 x09,2310,0610,060.00.00.0 1.00
11 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 10.03 09,5110,0309,6710,030.00.00.0
12 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 09.95 09,9509,81x09,950.00.00.0
13 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 09.95 08,6508,9009,9509,950.00.00.0
14 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 09.84 09,5009,8409,8309,840.00.00.0
15 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 09.21 09,2108,2608,6909,210.00.00.0
16 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 09.20 08,7608,7009,2009,200.00.00.0
17 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 09.17 x08,2909,1709,170.00.00.0
18 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 09.02 x09,0208,7509,020.00.00.0
19 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC PardubiceAC Pardubice
02 08.87 08,8708,7508,6908,870.00.00.0
20 Anna DuboveckáAnna Dubovecká
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 08.44 08,3508,2808,4408,440.00.00.0
21 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 07.55 07,5506,7407,1607,550.00.00.0
Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 09.52 09,5209,33x09,520.00.00.0 11.00
2 Nikola HorákováNikola Horáková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
99 09.31 08,0409,3108,2709,310.00.00.0 9.00
3 87 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 09.27 09,0809,2708,9309,2708,79xx 8.00
4 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 09.22 09,2208,3508,1109,2208,7108,8108,98 7.00
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 09.21 09,2108,61x09,21x08,9609,05 6.00
6 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 09.04 08,5609,0408,6309,0408,7608,6008,79 5.00
7 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 08.88 07,7308,8708,7708,8708,1408,8808,25 4.00
8 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 08.66 08,1407,4608,6208,6208,6608,09x 3.00
9 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 07.92 07,5107,9206,9507,920.00.00.0 2.00
10 Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 07.47 07,3807,4706,7107,470.00.00.0 1.00
11 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 06.32 05,9406,3206,1406,320.00.00.0
12 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 05.93 05,9305,1405,0705,930.00.00.0
13 Kristýna ZemanováKristýna Zemanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 05.72 05,3205,0905,7205,720.00.00.0
14= Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 00.00 ---00.00.00.0
14= Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 00.00 ---00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ŠandaJiří Šanda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 16.26 15,4415,3515,5515,5516,26xx 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 13.38 12,5713,38x13,38xx13,00 9.00
3 Jakub MrštíkJakub Mrštík
AC PardubiceAC Pardubice
02 11.07 09,49xx09,4909,48x11,07 8.00
4 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 10.99 x10,9610,9910,99--- 7.00
5 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 10.61 09,2709,6110,2110,2110,3510,0810,61 6.00
6 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 10.56 10,3610,3710,5610,56--- 5.00
7 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 10.28 10,2810,10-10,28--- 4.00
8 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 09.11 09,0008,8608,3209,0009,11x08,80 3.00
Richard RakRichard Rak
AC PardubiceAC Pardubice
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan TrunecJan Trunec
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Martin FlorianMartin Florian
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 15.16 13,9415,1614,9915,1614,6014,55x 11.00
2 Jan EfflerJan Effler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 13.83 12,2513,5413,8313,83xxx 9.00
3 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 13.53 11,9413,5312,0313,53xxx 8.00
4 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC PardubiceAC Pardubice
00 12.82 12,4312,3012,0312,4312,82x12,59 7.00
5 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 12.78 12,2112,5812,7812,78xxx 6.00
6 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 11.97 xx11,0711,0711,6911,97x 5.00
7 Jan VostřelJan Vostřel
AC PardubiceAC Pardubice
00 11.66 10,9811,4011,4311,4311,5711,66x 4.00
8 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 11.18 10,911,18x11,18xxx 3.00
9 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 10.14 10,1409,7709,3510,140.00.00.0 2.00
10 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 09.60 09,17x09,6009,600.00.00.0 1.00
11 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 00.00 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 29.49 29,49xx29,49x29,37x 11.00
2 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 27.55 24,2123,99x24,21x27,5523,17 9.00
3 87 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 26.27 24,8321,3624,2224,83-25,3526,27 8.00
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 23.02 xxx0.0x23,02x 7.00
5 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 19.37 x16,7618,1418,1418,6819,37x 6.00
6 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 17.28 15,8114,56x15,8115,8817,28- 5.00
7 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 17.09 xx11,0511,0517,0916,8516,21 4.00
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 35.05 0.0 11.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 33.12 0.0 9.00
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 29.02 0.0 8.00
4 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC PardubiceAC Pardubice
02 28.96 0.0 7.00
5 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 28.02 0.0 6.00
6 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 27.63 0.0 5.00
7 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 27.34 0.0 4.00
8 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 26.09 0.0 3.00
9 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 23.16 0.0 2.00
10 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 22.28 0.0 1.00
11 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 21.76 0.0
12 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 21.53 0.0
13 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 18.57 0.0
14 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 18.13 0.0
15 Eliška PřerovskáEliška Přerovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 17.55 0.0
16 Kateřina BannertováKateřina Bannertová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 16.59 0.0
17 Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 15.33 0.0
18 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14.88 0.0
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 12:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 44.14 xx33,4633,46xx44,14 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 38.48 31,3037,7438,4838,4837,96x37,11 9.00
MS Martin FlorianMartin Florian
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 35.98
4 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 34.61 29,1333,8833,5433,88x34,61x 8.00
5 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 34.43 31,9934,42x34,4234,43x33,75 7.00
6 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 31.47 x31,2231,4731,47xxx 6.00
7 Jakub MrštíkJakub Mrštík
AC PardubiceAC Pardubice
02 28.86 x18,8528,8628,8625,38xx 5.00
8 Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 28.46 28,46xx28,4620,7823,51- 4.00
9 Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
02 28.31 27,04x28,3128,31x28,08x 3.00
10 Petr LankPetr Lank
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 27.23 26,1227,23x27,230.00.00.0 2.00
11 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 26.00 xx26,0026,000.00.00.0 1.00
12 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek
AC PardubiceAC Pardubice
02 25.97 25,97x24,0225,970.00.00.0
13 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 25.12 x17,8825,1225,120.00.00.0
14 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
01 22.70 22,10x22,7022,700.00.00.0
Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Richard RakRichard Rak
AC PardubiceAC Pardubice
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto PetrášOto Petráš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 50.37 50,3749,25x50,37x49,48x 11.00
2 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 46.18 43,3644,46x44,4646,1843,97x 9.00
3 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 42.35 xx29,7829,7842,35xx 8.00
4 Jan ŽákJan Žák
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 37.90 37,9037,76x37,90xxx 7.00
5 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
AC PardubiceAC Pardubice
00 37.48 x36,98x36,9836,5337,48x 6.00
6 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC PardubiceAC Pardubice
99 36.78 36,7832,8533,1036,780.00.00.0 5.00
7 David KrčmářDavid Krčmář
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
00 34.00 29,76x34,0034,00x30,85x 4.00
8 Drahomír JežekDrahomír Ježek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
02 30.76 xx29,8129,81x30,7629,17 3.00
9 Martin DroščákMartin Droščák
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 29.57 x29,57x29,570.00.00.0 2.00
10 Adam KleprlíkAdam Kleprlík
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 29.55 x29,55-29,550.00.00.0 1.00
11 Jan EfflerJan Effler
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 26.21 26,0326,2125,9426,210.00.00.0
12 Jan VostřelJan Vostřel
AC PardubiceAC Pardubice
00 00.00 xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 49.53 41,14x49,5349,53x48,73x 11.00
2 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC PardubiceAC Pardubice
02 45.79 42,8444,5639,9144,56x45,3845,79 9.00
3 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 44.73 44,7340,6442,3744,7342,49xx 8.00
4 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 42.83 xx34,8434,8440,1640,3942,83 7.00
5 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 42.15 x41,3042,1542,15xxx 6.00
6 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 41.46 xx41,4641,460.00.00.0 5.00
7 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 33.82 31,98x28,5231,9833,82x33,50 4.00
8 Monika MatouškováMonika Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 33.22 x28,6229,6029,6030,88x33,22 3.00
9 Monika ProuzováMonika Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 29.10 23,14x29,1029,100.00.00.0 2.00
10 Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 21.16 x11,6521,1621,160.00.00.0 1.00
11 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 20.31 20,2620,3119,0420,310.00.00.0
12 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 18.77 18,7716,0505,9318,770.00.00.0
13 Kateřina BannertováKateřina Bannertová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 16.73 16,7307,05x16,730.00.00.0
14 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 10.62 09,9010,4210,6210,620.00.00.0
Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 35.60 33,0835,6033,8835,60x34,0534,23 11.00
2 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
01 31.14 25,9731,09x31,09x31,14x 9.00
3 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.