Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice

Nové Město nad Metují (26. 5. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Přibylová, Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 33,00
2 Doležálek, Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 31,00
3 Monzar, Vít 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 31,00
4 Kuthan, Lukáš 99 AC Pardubice 31,00
5 Neprašová, Michaela 01 AC Pardubice 28,00
6 Vrbata, David 01 TJ SOKOL Nová Paka 27,00
7 Petráš, Oto 00 Hvězda Pardubice z.s. 27,00
8 Bažoutová, Klára 02 Atletika Chrudim, z.s. 27,00
9 Tomášková, Karolína 99 AC Vysoké Mýto z.s. 27,00
10 Plašil, Petr 99 TJ Sokol Hradec Králové 26,00
11 Větvička, Tomáš 00 Hvězda Pardubice z.s. 25,00
12 Holubcová, Jana 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 25,00
13 Junková, Margit 00 AC Vysoké Mýto z.s. 24,00
14 Mareček, Jakub 02 AC Pardubice 24,00
15 Černá, Kateřina 99 AC Slovan Liberec, z.s. 22,00
16 Duchoslavová, Sabina 00 AC Vysoké Mýto z.s. 22,00
17 Hojka, Václav 01 AC Mladá Boleslav z.s. 22,00
18 Hlaváčová, Tereza 00 AC Mladá Boleslav z.s. 22,00
19 Stádník, Daniel 01 AC Slovan Liberec, z.s. 22,00
20 Zámečníková, Sára 01 AC Pardubice 22,00
21 Coufalová, Johana 02 TJ Sokol Hradec Králové 21,50
22 Pelcová, Anna 99 AC Slovan Liberec, z.s. 21,00
23 Rejha, Jan 99 AC Slovan Liberec, z.s. 21,00
24 Dočekalová, Sára 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 21,00
25 Ryba, David 02 AC Pardubice 21,00
26 Mikeš, Ondřej 02 AC Pardubice 21,00
27 Hůlková, Barbora 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20,00
28 Töpfer, Ladislav 00 AC Mladá Boleslav z.s. 20,00
29 Lakotová, Tereza 00 AC Vysoké Mýto z.s. 20,00
30 Šimůnková, Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 20,00
31 Bartošková, Klára 02 AC Vysoké Mýto z.s. 20,00
32 Pazdera, Michal 02 Atletika Chrudim, z.s. 19,50
33 Jégrová, Veronika 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19,00
34 Macháček, Matěj 01 Hvězda Pardubice z.s. 18,00
35 Pecháčková, Lucie 00 Hvězda Pardubice z.s. 18,00
36 Dutý, Šimon 01 AC Mladá Boleslav z.s. 18,00
37 Beníček, Ondřej 02 AC Slovan Liberec, z.s. 18,00
38 Pásková, Miluše 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 18,00
39 Holub, Ondřej 99 AC Pardubice 18,00
40 Killar, Lukáš 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 17,00
41 Štejfová, Barbora 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17,00
42 Hercíková, Klára 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17,00
43 Nguyen Ngoc, Thach 01 AC Slovan Liberec, z.s. 17,00
44 Prchal, Martin 02 AC Slovan Liberec, z.s. 17,00
45 Horníková, Dominika 01 AC Pardubice 17,00
46 Trčová, Michaela 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 17,00
47 Nauš, Jaroslav 00 AC Slovan Liberec, z.s. 16,00
48 Hezká, Eliška 02 AC Pardubice 16,00
49 Jelínek, Kryštof 02 AC Slovan Liberec, z.s. 16,00
50 Širlová, Dominika 02 AC Česká Lípa 16,00
51 Željazková, Barbora 02 AC Pardubice 16,00
52 Horáková, Nikola 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 16,00
53 Capoušek, David 99 TJ Sokol Hradec Králové 16,00
54 Adamec, Vojtěch 99 AC Pardubice 16,00
55 Petrásová, Žaneta 00 AC Vysoké Mýto z.s. 15,50
56 Radostný, Tomáš 02 AC Slovan Liberec, z.s. 15,50
57 Špániková, Denisa 01 TJ Svitavy, z. s. 15,00
58 Coufalová, Natálie 01 Hvězda Pardubice z.s. 15,00
59 Machková, Klára 00 Hvězda Pardubice z.s. 15,00
60 Blažek, Michal 01 TJ Sokol Hradec Králové 15,00
61 Velíšek, Vladimír 99 AC Mladá Boleslav z.s. 15,00
62 Volejník, Jan 99 Hvězda Pardubice z.s. 15,00
63 Středová, Anna 03 AC Česká Lípa 15,00
64 Kotková, Bára 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15,00
65 Šilarová, Michaela 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 14,00
66 Hooper, Vendula Myrtle 02 Hvězda Pardubice z.s. 14,00
67 Jansová, Denisa 02 TJ Sokol Hradec Králové 14,00
68 Dykast, Robert 02 Atletika Chrudim, z.s. 14,00
69 Franěk, Matyáš 00 AC Pardubice 14,00
70 Krčmář, David 00 AC Mladá Boleslav z.s. 14,00
71 Žák, Jan 00 AC Slovan Liberec, z.s. 14,00
72 Kleprlík, Adam 00 AC Slovan Liberec, z.s. 14,00
73 Zelenka, Marek 00 AC Pardubice 14,00
74 Tamchynová, Kateřina 01 AC Pardubice 14,00
75 Roučková, Kateřina 01 AC Vysoké Mýto z.s. 13,00
76 Novák, Matyáš 02 TJ Sokol Hradec Králové 13,00
77 Tomáš, Ondřej 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 13,00
78 Vostřel, Jan 00 AC Pardubice 13,00
79 Vilček, Miroslav 00 AC Pardubice 13,00
80 Effler, Jan 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13,00
81 Boháč, Bonifác 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 13,00
82 Peškařová, Tereza 02 AC Česká Lípa 13,00
83 Mrštík, Jakub 02 AC Pardubice 13,00
84 Velíšková, Barbora 02 AC Turnov, z. s. 13,00
85 Prudičová, Pavlína 02 SK Nové Město nad Metují 13,00
86 Medáček, Patrik 03 AC Mladá Boleslav z.s. 13,00
87 Peškařová, Lucie 04 AC Česká Lípa 13,00
88 Šigutová, Johana 99 AC Vysoké Mýto z.s. 13,00
89 Špádová, Alžběta 99 AC Mladá Boleslav z.s. 12,00
90 Vinšová, Anna 02 AC Turnov, z. s. 12,00
91 Kotěra, Vojtěch 02 Hvězda Pardubice z.s. 12,00
92 Pospíšil, Daniel 02 Atletika Chrudim, z.s. 12,00
93 Němeček, David 01 Hvězda Pardubice z.s. 12,00
94 Trafina, Jakub 01 AC Slovan Liberec, z.s. 12,00
95 Nečásková, Jitka 00 AC Mladá Boleslav z.s. 12,00
96 Ptáčková, Marie Kristýna 01 AC Pardubice 12,00
97 Frydrychová, Eliška 01 AC Pardubice 12,00
98 Karlík, Jakub 01 AC Pardubice 12,00
99 Folková, Denisa 01 SK Nové Město nad Metují 11,00
100 Lank, Petr 02 AC Slovan Liberec, z.s. 11,00
101 Řádková, Karolína 01 AC Pardubice 11,00
102 Roztočilová, Dominika 01 AC Turnov, z. s. 11,00
103 Orlíčková, Kristýna 01 AC Pardubice 11,00
104 Hanyk, Michal 02 AC Turnov, z. s. 11,00
105 Vildová, Kateřina 00 AC Slovan Liberec, z.s. 11,00
106 Fiala, Jiří 00 AC Slovan Liberec, z.s. 11,00
107 Dušek, Petr 01 AC Slovan Liberec, z.s. 11,00
108 Rýdl, Josef 01 TJ SOKOL Nová Paka 11,00
109 Jon, Jakub 01 AC Pardubice 11,00
110 Horák, Jakub 02 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
111 Bělík, Jakub 02 TJ Sokol Hradec Králové 11,00
112 Mlejnková, Petra 02 AC Vysoké Mýto z.s. 11,00
113 Hynková, Veronika 02 AC Pardubice 11,00
114 Zikmundová, Jana 02 AC Turnov, z. s. 11,00
115 Schubert, Kryštof 99 SK Nové Město nad Metují 11,00
116 Kubík, Lukáš 99 AC Pardubice 11,00
117 Matušková, Klára 03 AC Mladá Boleslav z.s. 11,00
118 Stránská, Vendula 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 11,00
119 Šanda, Jiří 03 Hvězda Pardubice z.s. 11,00
120 Johanová, Adéla 99 SK Nové Město nad Metují 11,00
121 Horová, Kateřina 99 Atletika Chrudim, z.s. 11,00
122 Chyšková, Veronika 02 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
123 Bártová, Lenka 02 AC Turnov, z. s. 10,00
124 Niščák, Vladimír 01 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
125 Pospíšil, Daniel 01 TJ SOKOL Nová Paka 10,00
126 Blatník, Filip 00 TJ Sokol Hradec Králové 10,00
127 Gregora, Filip 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 10,00
128 Trunec, Jan 02 Atletika Chrudim, z.s. 10,00
129 Klímová, Kateřina 01 AC Česká Lípa 10,00
130 Burešová, Lucie 01 TJ Svitavy, z. s. 10,00
131 Sofínová, Barbora 02 AC Mladá Boleslav z.s. 9,50
132 Vundererová, Michaela 02 AC Turnov, z. s. 9,00
133 Martínková, Eliška 02 AC Turnov, z. s. 9,00
134 Hochmanová, Karolína 02 Atletika Chrudim, z.s. 9,00
135 Raba, Jan 03 AC Pardubice 9,00
136 Kverek, Vít 04 Hvězda Pardubice z.s. 9,00
137 Hanyk, Roman 04 AC Turnov, z. s. 9,00
138 Mendelová, Eliška 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 9,00
139 Hobelantová, Amélie 04 AC Turnov, z. s. 9,00
140 Málek, Vojtěch 99 AC Slovan Liberec, z.s. 9,00
141 Podpěrová, Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. 9,00
142 Vích, Petr 01 AC Mladá Boleslav z.s. 9,00
143 Milotová, Veronika 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
144 Březinová, Eva 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9,00
145 Kavička, Petr 02 Hvězda Pardubice z.s. 9,00
146 Špicar, Miroslav 02 AC Pardubice 9,00
147 Moravec, Filip 00 TJ Sokol Hradec Králové 9,00
148 Nováček, Vít 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
149 Klíma, Tomáš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9,00
150 Zástava, Jan 00 SK Nové Město nad Metují 9,00
151 Mrázek, Josef 00 SK Nové Město nad Metují 9,00
152 Šilarová, Karolína 00 Hvězda Pardubice z.s. 9,00
153 Ptáková, Anna 99 SK Nové Město nad Metují 9,00
154 Hradecký, Vojtěch 01 TJ SOKOL Nová Paka 8,00
155 Kolář, Adam 01 SK Nové Město nad Metují 8,00
156 Urban, Daniel 00 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
157 Miler, Adam 00 TJ Sokol Hradec Králové 8,00
158 Kos, Tomáš 00 TJ Sokol Hradec Králové 8,00
159 Šťovíček, Matěj 00 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
160 Hetsyanyn, Mykhaylo 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
161 Vokálová, Leona 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
162 Cinkánová, Pavla 01 AC Slovan Liberec, z.s. 8,00
163 Dušková, Linda 01 Hvězda Pardubice z.s. 8,00
164 Jirásková, Ludmila 01 TJ Svitavy, z. s. 8,00
165 Šmilauerová, Kateřina 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
166 Vaňková, Kristina 01 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
167 Plecháček, Jan 99 AC Pardubice 8,00
168 Trčová, Lucie 04 AC Česká Lípa 8,00
169 Charvátová, Sára 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
170 Solnička, Patrik 04 AC Mladá Boleslav z.s. 8,00
171 Sajdlová, Lucie 03 AC Turnov, z. s. 8,00
172 Mervartová, Tereza 02 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
173 Holičová, Karolína 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8,00
174 Kušnír, Jakub 02 TJ Sokol Hradec Králové 8,00
175 Meduna, Filip 02 Atletika Chrudim, z.s. 8,00
176 Osoba, Tomáš 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,50
177 Novotný, František 03 Atletika Chrudim, z.s. 7,00
178 Masaryková, Tereza 02 AC Mladá Boleslav z.s. 7,00
179 Vebr, Dominik 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 7,00
180 Sedláčková, Zuzana 03 SK Nové Město nad Metují 7,00
181 Košťálová, Bára 03 AC Česká Lípa 7,00
182 Bruha, Jiří 04 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
183 Dusilová, Aneta 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,00
184 Guzan, Jaroslav 99 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
185 Růžek, Michal 99 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
186 Sedlmayer, Martin 02 AC Slovan Liberec, z.s. 7,00
187 Balicz, Daniel 02 AC Mladá Boleslav z.s. 7,00
188 Labík, David 02 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
189 Hlávková, Kateřina 01 AC Pardubice 7,00
190 Jirmanová, Sabina 01 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
191 Šponer, Jan 01 TJ SOKOL Nová Paka 7,00
192 Kvasničáková, Agáta 01 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
193 Kopecká, Natálie 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,00
194 Kvirencová, Ester 01 Hvězda Pardubice z.s. 7,00
195 Fürstová, Veronika 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7,00
196 Charvát, Filip 02 TJ Sokol Hradec Králové 7,00
197 Janouch, David 00 SK Nové Město nad Metují 7,00
198 Vaynahiy, Volodymyr 00 AC Slovan Liberec, z.s. 7,00
199 Ženka, Martin 00 AC Pardubice 7,00
200 Kryštůfek, Filip 01 AC Slovan Liberec, z.s. 7,00
201 Bílková, Vendula 02 AC Česká Lípa 6,50
202 Charvátová, Kristýna 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6,00
203 Niedermertlová, Eva 02 AC Mladá Boleslav z.s. 6,00
204 Zemanová, Kristýna 02 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
205 Breitrová, Adéla 02 SK Nové Město nad Metují 6,00
206 Řeháková, Natálie 02 AC Vysoké Mýto z.s. 6,00
207 Rydvalová, Anna 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6,00
208 Pražáková, Martina 02 TJ Sokol Hradec Králové 6,00
209 Šulc, Jan 02 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
210 Ursta, Karolína 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 6,00
211 Hofmanová, Michaela 02 AC Mladá Boleslav z.s. 6,00
212 Weberová, Simona 02 SK Nové Město nad Metují 6,00
213 Holubcová, Kateřina 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6,00
214 Kozlová, Lucie 04 AC TJ Jičín 6,00
215 Horáková, Nela 03 Hvězda Pardubice z.s. 6,00
216 Psotiak, Max 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6,00
217 Chmelík, Dominik 01 Atletika Chrudim, z.s. 6,00
218 Hlaváček, Robert 01 AC Mladá Boleslav z.s. 6,00
219 Vosáhlo, Vít 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6,00
220 Loskot, Petr 00 TJ Sokol Hradec Králové 6,00
221 Petrová, Eliška 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6,00
222 Jirásko, Sebastián 01 TJ SOKOL Nová Paka 6,00
223 Krouská, Kateřina 01 AC Mladá Boleslav z.s. 6,00
224 Krákorová, Sabina 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6,00
225 Bradová, Barbora 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,50
226 Nádvorníková, Kateřina Anna 00 Hvězda Pardubice z.s. 5,50
227 Petruželková, Anna 04 SK Nové Město nad Metují 5,50
228 Svárovská, Kateřina 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,00
229 Bílek, David 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 5,00
230 Šafář, Jakub 04 AC Turnov, z. s. 5,00
231 Kolín, Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. 5,00
232 Ježek, Drahomír 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5,00
233 Holub, Lukáš 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5,00
234 Flekač, Tomáš 02 AC Pardubice 5,00
235 Szelkeová, Adéla 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5,00
236 Čadová, Adéla 02 AC Mladá Boleslav z.s. 5,00
237 Hudečková, Veronika 02 AC Mladá Boleslav z.s. 5,00
238 Chocholoušová, Natálie 00 Hvězda Pardubice z.s. 5,00
239 Lipnický, Mikuláš 01 AC Slovan Liberec, z.s. 5,00
240 Hanzlová, Marie 01 AC Turnov, z. s. 5,00
241 Machač, Jan 01 AC Mladá Boleslav z.s. 5,00
242 Štěrbová, Nela 01 AC Pardubice 5,00
243 Hašková, Barbora 01 TJ Sokol Hradec Králové 5,00
244 Steinberger, Jakub 02 AC Mladá Boleslav z.s. 5,00
245 Ammer, Matyáš 02 AC Pardubice 5,00
246 Fousek, Vilém 02 AC Pardubice 4,00
247 Jebavá, Kateřina 01 SK Nové Město nad Metují 4,00
248 Peterová, Sandra 01 SK Nové Město nad Metují 4,00
249 Nováková, Amálie 01 AC Pardubice 4,00
250 Kühr, Jan 01 Atletika Chrudim, z.s. 4,00
251 Uhlíř, Michal 01 AC Mladá Boleslav z.s. 4,00
252 Kunrt, Jaroslav 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4,00
253 Hubálková, Vendula 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4,00
254 Novotný, Radim 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4,00
255 Kocourková, Tereza 03 SK Nové Město nad Metují 4,00
256 Kesselgruberová, Klára 03 AC TJ Jičín 4,00
257 Štěpánová, Denisa 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 4,00
258 Zelený, Jiří 03 SK Nové Město nad Metují 4,00
259 Korec, Štěpán 03 AC Pardubice 4,00
260 Kučerová, Alžběta 04 AC Mladá Boleslav z.s. 4,00
261 Boukalová, Anna 99 AC Mladá Boleslav z.s. 4,00
262 Vaníček, Jakub 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3,50
263 Brádlerová, Adéla 01 AC TJ Jičín 3,50
264 Stuchlíková, Kateřina 01 AC Turnov, z. s. 3,00
265 Petrová, Pavlína 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 3,00
266 Ponikelský, Jan 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3,00
267 Zeman, Martin 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3,00
268 Šantroch, Petr 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3,00
269 Droščák, Martin 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3,00
270 Belda, Martin 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3,00
271 Severa, Tomáš 02 TJ Sokol Hradec Králové 3,00
272 Hrčka, Šimon 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 3,00
273 Matoušková, Monika 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3,00
274 Schusterová, Kristýna 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 3,00
275 Němec, Šimon 99 TJ Sokol Hradec Králové 3,00
276 Mazůrková, Nela 04 AC Česká Lípa 3,00
277 Staňková, Eliška 04 AC Mladá Boleslav z.s. 3,00
278 Jandurová, Jolana 03 AC TJ Jičín 2,00
279 Fotrová, Andrea 03 AC Turnov, z. s. 2,00
280 Lukášová, Žaneta 02 Atletika Chrudim, z.s. 2,00
281 Prouzová, Monika 02 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
282 Klouda, Tadeáš 01 TJ Sokol Hradec Králové 2,00
283 Holčáková, Lucie 01 TJ Svitavy, z. s. 1,00
284 Macek, Matyáš Saturnin 02 AC Pardubice 1,00
285 Zamrazilová, Eliška 02 AC Turnov, z. s. 1,00
286 Havelková, Marika 02 AC TJ Jičín 1,00
287 Mašek, Jan 02 AC Slovan Liberec, z.s. 1,00
288 Pavlíková, Karolína 03 AC Mladá Boleslav z.s. 1,00
289 Nováčková, Dominika 03 AC Česká Lípa 1,00
290 Dudlová, Kateřina 04 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. 1,00
291 Žerava, Cyril 03 AC Turnov, z. s. 1,00
292 Křížková, Sára 04 SK Nové Město nad Metují 1,00