Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice

Nové Město nad Metují (26. 5. 2018)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 52 Jiří FialaJiří Fiala 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 4:29.18 11.00
2 51 Josef MrázekJosef Mrázek 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 4:31.41 9.00
3 50 Jan PlecháčekJan Plecháček 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 4:31.73 8.00
4 54 Vít NováčekVít Nováček 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 4:36.65 7.00
5 53 Petr LoskotPetr Loskot 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 4:37.94 6.00
6 56 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 4:44.19 5.00
1 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 4:28.71 11.00
2 58 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 4:31.07 9.00
MS 66 Marek VašátkoMarek Vašátko 01 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 4:35.60
4 64 Vojtěch HradeckýVojtěch Hradecký 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 4:44.44 8.00
5 89 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 4:49.46 7.00
6 63 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 5:26.03 6.00
7 61 David LabíkDavid Labík 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 5:26.72 5.00
60 Vilém FousekVilém Fousek 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 139 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 5:03.78 11.00
2 140 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 5:09.34 9.00
3 141 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 5:13.98 8.00
4 84 Sabina JirmanováSabina Jirmanová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 5:23.07 7.00
5 86 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 5:52.80 6.00
85 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 143 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 5:40.14 11.00
2 142 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 6:01.59 9.00
Celkem 2 závodníků