výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice

Nové Město nad Metují (26. 5. 2018)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.30
2 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.52
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.74
4 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.94
5 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.16
6 Jan PonikelskýJan Ponikelský 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.42
2 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.67
3 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.78
4 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.82
5 Jiří FleglJiří Flegl 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.98
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.30
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.42
3 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.52
4 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.67
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.74
6 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.78
7 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 11.82
8 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 11.94
9 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 12.16
10 Jan PonikelskýJan Ponikelský 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 12.68
11 Jiří FleglJiří Flegl 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.98
Tomáš KlímaTomáš Klíma 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 26.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.14 11.00
2 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.34 9.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.57 8.00
4 Martin ŽenkaMartin Ženka 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.61 7.00
5 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.65 6.00
6 Patrik MedáčekPatrik Medáček 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.72 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 09:40) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.82 4.00
2 Šimon NěmecŠimon Němec 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.06 3.00
3 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.10 2.00
4 Jan PonikelskýJan Ponikelský 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.73 1.00
5 Jiří FleglJiří Flegl 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.91
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.41
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.42
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.83
4 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.91
5 93 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.99
6 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.21
7 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.42
8 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 12.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.35
2 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.47
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.67
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.67
5 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.97
6 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.13
7 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.38
8 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12.65
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.40
2 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.54
3 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.71
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.92
5 Jan KührJan Kühr 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.08
6 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.45
7 Marián KlemanMarián Kleman 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.59
8 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 8 12.72
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.5.2018 - 08:10) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 123 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.30
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.58
3 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.68
4 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.74
5 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.92
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.35
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.40
3 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.41
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4 11.42
5 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.47
6 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 11.54
7 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.67
7 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 11.67
9 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 11.71
10 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.83
11 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.91
12 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 11.92
13 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.97
14 93 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.99
15 Jan KührJan Kühr 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 7 12.08
16 Jakub MrštíkJakub Mrštík 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.13
17 Šimon HrčkaŠimon Hrčka 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 8 12.21
18 123 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.30
19 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 12.38
20 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.42
21 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.45
22 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 12.58
23 Marián KlemanMarián Kleman 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.59
24 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 12.65
25 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.68
26 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 8 12.72
27 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.74
28 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 12.87
29 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 12.92

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 26.5.2018 - 09:50) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 11.34 11.00
2 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.41 8.00
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.41 8.00
4 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3 11.41 8.00
5 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.49 6.00
6 128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 11.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 09:50) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.51 4.00
2 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 11.58 3.00
3 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.69 2.00
4 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.70 1.00
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.75
6 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 11.92
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.69 11.00
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 12.87 9.00
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.95 8.00
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 13.04 7.00
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.22 6.00
Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 10:00) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.47 5.00
2= Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 13.53 3.50
2= Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 13.53 3.50
4 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.55 2.00
5 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.68 1.00
6 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.07
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.65
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.94
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.96
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.06
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.09
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.14
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.44
2 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.48
3 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 13.53
4 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.67
5 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.72
MS Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.97
7 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 14.18
Veronika HawlováVeronika Hawlová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DQ
Poznámky:
Závodnice Hawlová diskvalifikována podle pravidla162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:20) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 14.10
2 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 14.73
3 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 14.74
Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 DQ
Poznámky:
Závodnice Patzeltová diskvalifikována podle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 12.65
2 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 12.94
3 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.96
4 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 13.06
5 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 13.09
6 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.14
7 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.43
8 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 13.44
9 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 13.48
10 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 13.53
11 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.67
12 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 13.72
13 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 13.97
14 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 14.10
15 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 14.18
16 Kateřina KlimešováKateřina Klimešová 01 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 14.73
17 Nela KozákováNela Kozáková 00 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 14.74
Veronika HawlováVeronika Hawlová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DQ
Tereza HolinkováTereza Holinková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 DNS
Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 DQ

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.71
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.31
3 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.60
4 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.63
5 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.90
6 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.91
7 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 14.00
8 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 14.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.74
2 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.15
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.50
4 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.50
5 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.52
6 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.13
7 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 14.28
8 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 14.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.97
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.99
3 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.24
4 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.37
5 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.85
6 Nela JandurováNela Jandurová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.87
7 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 14.51
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.35
2 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
3 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.43
4 Kateřina FišerováKateřina Fišerová 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.27
5 Kateřina HakenováKateřina Hakenová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 26.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.00
2 Karolína UrstaKarolína Ursta 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.15
3 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 14.16
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 14.43
5 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.47
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.71
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.74
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 12.97
4 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.99
5 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.15
6 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.24
7 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 13.31
8 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 13.35
9 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 13.37
10 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.50
10 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.50
12 Aneta DusilováAneta Dusilová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.52
13 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.60
14 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 13.63
15 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 13.65
16 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.85
17 Nela JandurováNela Jandurová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 13.87
18 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 13.90
19 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.91
20 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 14.00
20 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 14.00
22 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 14.13
23 Karolína UrstaKarolína Ursta 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 14.15
24 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 14.16
25 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 14.24
26 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 14.28
27 Lucie HolčákováLucie Holčáková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 4 14.43
27 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 14.43
29 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.47
30 Barbora FundováBarbora Fundová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 14.51
31 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 14.73
32 Kateřina FišerováKateřina Fišerová 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 15.27
33 Kateřina HakenováKateřina Hakenová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 15.82

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále 02 (so, 26.5.2018 - 10:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.31 11.00
2 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 13.33 9.00
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.34 8.00
4 Agáta KvasničákováAgáta Kvasničáková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 13.42 7.00
5 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 13.43 5.50
6 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 13.43 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 26.5.2018 - 10:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.44 4.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.57 3.00
3 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 12.87 2.00
4 Natálie KopeckáNatálie Kopecká 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 13.01 1.00
5 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 13.03
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.22
Celkem 6 závodníků