Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice

Nové Město nad Metují (26. 5. 2018)

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika PřibylováVeronika Přibylová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
00 29.49 29,49xx29,49x29,37x 11.00
2 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 27.55 24,2123,99x24,21x27,5523,17 9.00
3 87 Dominika ŠirlováDominika Širlová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 26.27 24,8321,3624,2224,83-25,3526,27 8.00
4 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 23.02 xxx0.0x23,02x 7.00
5 Karolína HochmanováKarolína Hochmanová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 19.37 x16,7618,1418,1418,6819,37x 6.00
6 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 17.28 15,8114,56x15,8115,8817,28- 5.00
7 Tereza PeškařováTereza Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 17.09 xx11,0511,0517,0916,8516,21 4.00
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 13:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
AC PardubiceAC Pardubice
01 35.05 0.0 11.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 33.12 0.0 9.00
3 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 29.02 0.0 8.00
4 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková
AC PardubiceAC Pardubice
02 28.96 0.0 7.00
5 Michaela TrčováMichaela Trčová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 28.02 0.0 6.00
6 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 27.63 0.0 5.00
7 Martina PražákováMartina Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 27.34 0.0 4.00
8 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
AC PardubiceAC Pardubice
01 26.09 0.0 3.00
9 Pavlína PetrováPavlína Petrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 23.16 0.0 2.00
10 Karolína PavlíkováKarolína Pavlíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 22.28 0.0 1.00
11 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 21.76 0.0
12 Marie HanzlováMarie Hanzlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 21.53 0.0
13 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 18.57 0.0
14 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 18.13 0.0
15 Eliška PřerovskáEliška Přerovská
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 17.55 0.0
16 Kateřina BannertováKateřina Bannertová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 16.59 0.0
17 Eliška ZamrazilováEliška Zamrazilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 15.33 0.0
18 Adéla ŠtěpánkováAdéla Štěpánková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 14.88 0.0
Celkem 18 závodníků