Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. Sokolské úterý

Opava (17. 4. 2018)

60 m - Muži

(út, 17.4.2018 - 10:00) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 07.11
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 07.23
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.40
4 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.58
5 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.64
6 Rudolf WittekRudolf Wittek 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.00
7 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.23
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 17.4.2018 - 10:05) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.81
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.20
3 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.41
4 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.00
5 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.06
Jan SmékalJan Smékal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 17.4.2018 - 10:05) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.78
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.00
3 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.02
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy

(út, 17.4.2018 - 10:10) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.29
2 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.50
3 Nela SeibertováNela Seibertová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 08.69
4 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.81
5 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 09.31
6 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.43
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky

(út, 17.4.2018 - 10:15) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.77
2 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.11
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.36
4 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.66
Sofie GrodováSofie Grodová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNS
Celkem 5 závodníků