Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Letní mítink VC Litomyšle

Litomyšl (4. 8. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 07.41 742.00
2 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 07.48 719.00
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 07.51 710.00
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 07.74 637.00
5 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.90 589.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 07.80 619.00
2 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 07.90 589.00
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 5 07.97 568.00
4 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 08.38 454.00
5 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 08.45 436.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 07.98 565.00
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 08.00 560.00
3 Slavomir KusocinskiSlavomir Kusocinski 81 Polsko Polsko 4 08.41 447.00
4 Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 10.01 119.00
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 07.88 885.00
2 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 08.17 797.00
3 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 3 08.19 791.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 6 08.37 738.00
5 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 1 08.48 706.00
6 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 08.52 695.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 08.58 678.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 6 08.59 676.00
3 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 08.64 662.00
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 08.83 610.00
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 2 08.89 595.00
6 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 1 08.92 587.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 08.47 709.00
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 09.15 528.00
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 5 09.26 501.00
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK Blansko ASK Blansko 6 09.81 376.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 11.66 719.00
2 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 11.67 717.00
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 6 11.75 701.00
4 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 12.33 588.00
5 Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 12.66 527.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 12.31 591.00
2 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 12.64 531.00
3 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 5 12.66 527.00
4 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 13.27 423.00
5 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 13.33 413.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 DNS
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 12.53 551.00
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 12.73 515.00
3 Slavomir KusocinskiSlavomir Kusocinski 81 Polsko Polsko 4 13.06 458.00
Poznámky:
-0,3
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 12.39 879.00
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 3 13.00 769.00
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 13.27 723.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 6 13.36 708.00
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 13.44 694.00
6 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 1 13.74 645.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 4 DNS
1 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 6 13.71 650.00
2 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 13.85 628.00
3 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 2 14.24 567.00
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 1 14.38 546.00
5 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 14.82 482.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 13.54 678.00
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 14.68 502.00
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 5 14.95 464.00
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK Blansko ASK Blansko 6 15.76 357.00
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. 2 DNS
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 23.22 765.00
2 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 23.41 747.00
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 24.38 659.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 3 24.62 638.00
2 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 5 25.03 603.00
3 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 4 25.35 577.00
4 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 2 26.39 494.00
5 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 6 26.62 476.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 5 25.40 573.00
2 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 3 25.49 565.00
3 Slavomir KusocinskiSlavomir Kusocinski 81 Polsko Polsko 4 26.36 496.00
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 4 25.18 870.00
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 3 26.35 767.00
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2 26.58 747.00
4 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 27.05 708.00
5 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 6 27.13 701.00
6 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 1 28.37 602.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 5 28.18 617.00
2 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 6 28.22 614.00
3 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 4 28.63 582.00
4 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 3 28.97 556.00
5 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 2 29.78 498.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.8.2018 - 18:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4 27.54 668.00
2 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 3 30.40 455.00
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 5 31.81 363.00
4 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK Blansko ASK Blansko 6 32.38 329.00
Celkem 4 závodníků

1 anglická míle - Muži

(so, 4.8.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 54 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 4:41.93
2 55 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Choceň, spolek AC Choceň, spolek 4:45.23
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 4.8.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.891.931.97 Body
1 Adam RybákAdam Rybák
TJ Sokol Praha Královské Vinohrady TJ Sokol Praha Královské Vi...
01 1.93 -----oxoooxxoxxx
2 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
85 1.80 oooooxooxxx
3 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
03 1.75 --oooxxoxxx
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 4.8.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.301.351.401.43 Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 1.40 oooxxx
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(so, 4.8.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
05 12.86 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 4.8.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 11.31 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 4.8.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.90 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 4.8.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
03 13.22 0.0
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 4.8.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
99 11.34 0.0
2 Michaela BurdaMichaela Burda
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
94 09.43 0.0
3 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
01 08.14 0.0
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 4.8.2018 - 08:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 15.57 0.0
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
92 15.09 0.0
3 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
94 14.46 0.0
4 Antonín HübnerAntonín Hübner
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
73 13.80 0.0
5 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 13.37 0.0
6 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 12.56 0.0
7 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 11.90 0.0
8 Jaroslav HadašJaroslav Hadaš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
74 11.39 0.0
9 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
92 10.95 0.0
Celkem 9 závodníků

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 4.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
04 25.19 0.0
2 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
04 22.81 0.0
3 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
03 19.72 0.0
Celkem 3 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci

(so, 4.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
03 44.23 0.0
2 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 34.90 0.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 4.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 DNS 0.0
Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s.
01 DNS 0.0
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 DNS 0.0
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 DNS 0.0
1 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
83 45.94 0.0
2 Leona VargováLeona Vargová
AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek
99 43.21 0.0
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
97 33.76 0.0
4 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
03 30.63 0.0
5 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
04 29.27 0.0
6 Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov
66 23.56 0.0
Celkem 10 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 4.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
94 48.62 0.0
2 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 45.89 0.0
3 Jakub HéžaJakub Héža
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 44.96 0.0
4 Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha A. C. Sparta Praha
92 43.36 0.0
5 Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
93 39.28 0.0
6 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 36.13 0.0
7 Josef ŠmídJosef Šmíd
TJ Dukla Praha TJ Dukla Praha
92 31.95 0.0
Celkem 7 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 4.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
01 42.90 0.0
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika
02 29.89 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 4.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s.
05 26.02 0.0
2 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
03 21.27 0.0
3 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
04 20.67 0.0
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 4.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno A. C. TEPO Kladno
03 43.12 0.0
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 4.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 DNS 0.0
Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 DNS 0.0
Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s. TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 DNS 0.0
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha ASK Slavia Praha
02 35.10 0.0
Celkem 4 závodníků

hod kladivem 6kg - Junioři

(so, 4.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 49.97 0.0
2 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 49.96 0.0
Celkem 2 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 4.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 DNS 0.0
Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 DNS 0.0
1 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička
Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.
00 47.17 0.0
2 Petr PlašilPetr Plašil
TJ Sokol Hradec Králové TJ Sokol Hradec Králové
99 41.83 0.0
3 Michal SirovýMichal Sirový
TJ Dvůr Králové n/L. TJ Dvůr Králové n/L.
87 37.59 0.0
Celkem 5 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 4.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla KopeckáPavla Kopecká
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
03 24.21 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 4.8.2018 - 17:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
95 66.95 0.0
2 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
92 63.16 0.0
3 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 29.33 0.0
4 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
00 26.30 0.0
Celkem 4 závodníků
sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Michal RandaMichal Randa 75 SK Kotlářka Praha, z.s. SK Kotlářka Praha, z.s. DNF
Radim ČápRadim Čáp 09 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl DNF
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2226
2 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 2183
3 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 2070
4 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1848
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC Pardubice AC Pardubice 1698
6 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1697
7 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1689
8 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 AC Vysoké Mýto z.s. AC Vysoké Mýto z.s. 1640
9 Slavomir KusocinskiSlavomir Kusocinski 81 Polsko Polsko 1401
10 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl 1371
11 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1325
12 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. 1225
Celkem 14 závodníků
sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Filipa ŠtulpováFilipa Štulpová 01 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. DNF
1 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES Pacov TJ Slavoj BANES Pacov 2634
2 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC Pardubice AC Pardubice 2327
3 Eliška ČervenáEliška Červená 04 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 2228
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 2147
5 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2136
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 2055
7 Ludmila JiráskováLudmila Jirásková 01 AK Slatiňany AK Slatiňany 1953
8 Eliška JuránováEliška Juránová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 1940
9 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 1907
10 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 1715
11 Zuzana BačákováZuzana Bačáková 03 AK Slovan Moravská Třebová AK Slovan Moravská Třebová 1660
12 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s. AC Čáslav z.s. 1648
13 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 TJ Svitavy, z. s. TJ Svitavy, z. s. 1485
14 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK Blansko ASK Blansko 1328
15 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 ASK Blansko ASK Blansko 1062
Celkem 16 závodníků