Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Litomyšl (20. 5. 2018)

400 m - Muži

Muži 01 (so, 19.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 49.30 11.00
2 291 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.54 9.00
3 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 50.62 8.00
4 169 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 51.17 7.00
5 165 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 53.63 4.00
46 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 284 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 52.47 5.50
2 44 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 54.15 1.00
3 204 Kamil LeštinaKamil Leština 99 AC PardubiceAC Pardubice 2 54.24
4 47 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 55.46
5 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 55.85
Celkem 5 závodníků
Muži 03 (so, 19.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 288 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.47 5.50
2 273 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 53.89 3.00
3 209 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 53.92 2.00
4 144 Petr VacekPetr Vacek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 54.89
5 274 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 55.47
Celkem 5 závodníků
Muži 04 (so, 19.5.2018 - 23:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 55.31
2 234 Jan ToulaJan Toula 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 55.42
3 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 55.47
231 Martin RandákMartin Randák 87 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNF
203 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 23:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.96 11.00
2 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 59.45 9.00
3 110 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 59.87 8.00
4 35 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 60.80 7.00
5 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 62.11 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 23:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 61.98 6.00
2 43 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 62.56 4.00
3 201 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 62.85 3.00
4 290 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 63.33 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 23:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 26 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 63.42 1.00
2 266 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 64.83
3 27 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 66.68
4 30 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 69.96
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 58.96 11.00
2 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 59.45 9.00
3 110 Anna Marie PetrákováAnna Marie Petráková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 59.87 8.00
4 35 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 60.80 7.00
5 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 61.98 6.00
6 278 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 62.11 5.00
7 43 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 62.56 4.00
8 201 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 62.85 3.00
9 290 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 63.33 2.00
10 26 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 63.42 1.00
11 266 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 64.83
12 27 Simona JonášováSimona Jonášová 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 66.68
13 30 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 69.96