výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská

Prusinovice (24. - 24. 2. 2018)

Přespolní běh - Žáci

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:05:34
2 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:05:54
3 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:05:55
4 Michal JurčíkMichal Jurčík 04 PrusinovicePrusinovice 0:06:02
Celkem 4 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:51
2 Daniel KupkaDaniel Kupka 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 0:02:55
3 Ondřej GletOndřej Glet 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:02:56
4 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:02
5 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 0:03:03
6 Erik TalaErik Tala 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 0:03:07
7 David KarolaDavid Karola 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:08
8 Jan NoháčekJan Noháček 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:12
9 Tadeáš KristinTadeáš Kristin 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:13
10 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:03:14
11 Zdeněk AdámekZdeněk Adámek 06 PrusinovicePrusinovice 0:03:42
12 Jan PumprlaJan Pumprla 06 PrusinovicePrusinovice 0:03:49
Celkem 12 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 0:05:29
2 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 0:05:48
3 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 0:05:55
4 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 0:06:07
5 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 0:06:16
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 0:06:20
7 Nikola RajnochováNikola Rajnochová 04 4Ever cyklo Bulis4Ever cyklo Bulis 7 0:06:59
8 Ema JanůEma Janů 04 PrusinovicePrusinovice 3 0:07:09
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:03:05
2 Barbora TrefilováBarbora Trefilová 05 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:03:12
3 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:20
4 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:03:34
5 Valerie KohoutováValerie Kohoutová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:03:39
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Horní LapačHorní Lapač 0:03:42
Celkem 6 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mikuláš PoštulkaMikuláš Poštulka 09 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:01:51
2 Leo NovákLeo Novák 10 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:56
3 Jonáš JuráňJonáš Juráň 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:01:58
4 Marek NedbalMarek Nedbal 09 PrusinovicePrusinovice 0:02:12
5 Jiří AdámekJiří Adámek 10 PrusinovicePrusinovice 0:02:22
6 Nikolas JanůNikolas Janů 10 PrusinovicePrusinovice 0:02:28
7 Davod SolařDavod Solař 09 PrusinovicePrusinovice 0:02:37
8 Denis KupkaDenis Kupka 10 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:03:00
Celkem 8 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal MotáňMichal Motáň 07 SK Sigma OlomoucSK Sigma Olomouc 0:02:28
2 Břetislav ObšilBřetislav Obšil 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:29
3 Jiří ObšilJiří Obšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:32
4 Daniel NesvadbaDaniel Nesvadba 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:35
5 Václav ŠímaVáclav Šíma 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:36
6 Tomáš VlčekTomáš Vlček 07 Atletika VizoviceAtletika Vizovice 0:02:38
7 Tobias ChlápekTobias Chlápek 08 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:39
8 Dominik KupkaDominik Kupka 08 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:02:42
9 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:43
10 Pavel VrubelPavel Vrubel 08 PrusinovicePrusinovice 0:02:44
11 Vojtěch ČervenkaVojtěch Červenka 08 PrusinovicePrusinovice 0:02:50
12 Krištof MartinecKrištof Martinec 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 0:02:51
13 Sebastian FicnarSebastian Ficnar 08 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:06
14 Štěpán SoleckýŠtěpán Solecký 08 NapajedlaNapajedla 0:03:14
Celkem 14 závodníků

Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza JuráskováTereza Jurásková 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:50
2 Sabina TvrdoňováSabina Tvrdoňová 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:01:55
3 Anna BalážováAnna Balážová 09 Extrem team OstravaExtrem team Ostrava 0:01:57
4 Kamila DrdováKamila Drdová 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:01:58
5 Anna OmachelováAnna Omachelová 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:01:59
6 Markéta VlčkováMarkéta Vlčková 09 Atletika VizoviceAtletika Vizovice 0:02:00
7 Klára HrubáKlára Hrubá 09 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:02
8 Rozálie RučkováRozálie Ručková 09 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:03
9 Hana MikulkováHana Mikulková 10 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:08
10 Veronika DoleželováVeronika Doleželová 09 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 0:02:09
11 Alžběta ŠimkováAlžběta Šimková 09 RoštěníRoštění 0:02:13
12 Tereza StonáčkováTereza Stonáčková 10 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 0:02:27
13 Valerie AdámkováValerie Adámková 10 PrusinovicePrusinovice 0:02:31
14 Kateřina RejzkováKateřina Rejzková 09 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:02:33
15 Natálie TobolíkováNatálie Tobolíková 10 PrusinovicePrusinovice 0:02:42
Celkem 15 závodníků

Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 0:02:28
2 Markéta AdamcováMarkéta Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:30
3 Julie MachalováJulie Machalová 08 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:32
4 Barbora JanulíkováBarbora Janulíková 07 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 0:02:40
5 Berenika MikulkováBerenika Mikulková 08 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:43
6 Monika ŽelezníkováMonika Železníková 08 SK BabiceSK Babice 0:02:50
7 Kateřina HamplováKateřina Hamplová 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:02:54
8 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:02:55
9 Vendula ŠenkováVendula Šenková 07 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 0:03:18
10 Natálie JuráskováNatálie Jurásková 07 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 0:03:24
11 Jana ŠimkováJana Šimková 07 RoštěníRoštění 0:03:25
12 Natálie VyorálkováNatálie Vyorálková 08 KněžpoleKněžpole 0:03:50
Celkem 12 závodníků