Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halový přebor ŠSK Slaný v atletice

Kladno (18. 3. 2018)

Skok daleký - Žáci

(ne, 18.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ČervášekDaniel Červášek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 5.13
2 Václav BrůžekVáclav Brůžek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.28
3 Stanislav ZrcekStanislav Zrcek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.22
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 18.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 3.93
2 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 3.63
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 18.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniela KučerováDaniela Kučerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 4.38
2 Kristýna SagnerováKristýna Sagnerová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
03 3.93
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 18.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.12
2 Pavla FiškováPavla Fišková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 3.67
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 18.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MelenMatěj Melen
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
08 3.45
2 Ondřej MrůzekOndřej Mrůzek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 3.36
3 David PospíšilDavid Pospíšil
ŠSK SlanýŠSK Slaný
07 3.34
4 Hugo GrázHugo Gráz
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 3.32
5 Ondřej PrincOndřej Princ
ŠSK SlanýŠSK Slaný
07 2.91
6 Šimon HolečekŠimon Holeček
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 2.88
7 Šimon BohušŠimon Bohuš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 2.49
8 Radim JonákRadim Jonák
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 2.36
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 18.3.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza IsopováTereza Isopová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
07 3.18
2 Monika ČadkováMonika Čadková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 3.10
3 Alexandra ŠtulířováAlexandra Štulířová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
09 3.03
4 Rozárie BartákováRozárie Bartáková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 2.95
5 Soňa ČernerkováSoňa Černerková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
09 2.85
6 Bára JaňourováBára Jaňourová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 2.80
7 Johana BartákováJohana Bartáková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 2.65
8 Michaela RoučkováMichaela Roučková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 2.60
9 Kristýna KolenčíkováKristýna Kolenčíková
ŠSK SlanýŠSK Slaný
08 1.85
Celkem 9 závodníků