výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích

Kolín (12. - 13. 5. 2018)
200 m - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 76 Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.12 621.00
2 103 Kateřina VáňováKateřina Váňová 940101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.53 590.00
400 m - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.53 745.00
2 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 53.60 656.00
3 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 55.16 592.00
800 m - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 103 Kateřina VáňováKateřina Váňová 940101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:01.17 354.00
2 76 Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:03.59 333.00
800 m - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 230 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 2:31.25 677.00
2 138 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:36.27 616.00
3 197 Linda DufkováLinda Dufková 010507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:37.93 597.00
1000 m - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 111 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:06.39 603.00
2 82 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3:06.90 598.00
3 230 Richard ČesnekRichard Česnek 041109 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:19.41 487.00
1500 m - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:00.54 557.00
2 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5:02.57 545.00
3 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5:06.93 520.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 195 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:03.55 539.00
2 103 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:09.84 504.00
3 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:20.73 446.00
110 m překážek - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.02 730.00
2 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 16.62 665.00
3 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 17.58 565.00
110 m překážek - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.40 802.00
2 103 Tomáš NovýTomáš Nový 020908 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.77 648.00
3 76 Martin ČechMartin Čech 010311 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.42 581.00