výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích

Kolín (12. - 13. 5. 2018)
Skok vysoký - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1.90 714.00
2 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.84 661.00
3 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1.72 560.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 234 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.72 560.00
2 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1.69 536.00
3 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.63 488.00
Skok vysoký - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 111 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1.69 536.00
2 194 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 040511 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.57 441.00
3 138 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.54 419.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 76 Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1.35 460.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 138 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.62 759.00
2 127 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.50 621.00
3 230 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 1.47 588.00
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 30 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 031013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.58 712.00
2 31 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 030329 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.58 712.00
3 67 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.52 644.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4.20 673.00
2= 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3.30 431.00
2= 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3.30 431.00
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2.70 286.00
2 195 Michal PokornýMichal Pokorný 020110 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.50 242.00
3 127 Ondřej LukešOndřej Lukeš 020815 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2.50 242.00
Skok o tyči - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 234 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.00 617.00
Skok o tyči - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 82 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2.60 264.00
2= 138 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2.50 242.00
2= 111 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2.50 242.00
Skok daleký - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 6.44 684.00
2 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6.34 661.00
3 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6.05 597.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 234 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.07 602.00
2 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6.07 602.00
3 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6.06 600.00
Skok daleký - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 111 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5.80 544.00
2 82 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.44 469.00
3 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 030826 SK JeseniovaSK Jeseniova 5.07 396.00
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 46 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 060205 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.57 303.00
2 38 Jan BoháčJan Boháč 051212 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.49 288.00
3 42 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 060308 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.42 276.00
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 43 Jiří SynekJiří Synek 050126 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.98 378.00
2 47 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 050115 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.84 352.00
3 48 Karel VašákKarel Vašák 050101 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.57 303.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 103 Kateřina VáňováKateřina Váňová 940101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3.75 252.00
Skok daleký - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 194 Eliška SemeckáEliška Semecká 020330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.32 648.00
2 127 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5.12 592.00
3 111 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.07 578.00
Skok daleký - Žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 22 Kateřina BurianováKateřina Burianová 030123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5.12 592.00
2 30 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 031013 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.93 540.00
3 67 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.87 524.00
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 48 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 050224 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4.60 454.00
2 65 Tereza StehnováTereza Stehnová 051230 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4.42 408.00
3 29 Hana ApltauerováHana Apltauerová 050611 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4.29 376.00
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 61 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 050903 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.46 418.00
2 59 Tereza DoubkováTereza Doubková 050818 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.43 411.00
3 62 Emma JežkováEmma Ježková 051015 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.41 406.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 111 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.64 704.00
2 196 Anna VánišováAnna Vánišová 010513 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.28 614.00
3 138 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.25 612.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 26 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.55 566.00
2 22 Kateřina BurianováKateřina Burianová 030123 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.24 480.00
3 67 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 040514 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.22 479.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 111 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.70 588.00
2 82 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.10 552.00
3 138 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.11 492.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 76 Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.95 461.00
2 103 Kateřina VáňováKateřina Váňová 940101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 06.89 328.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 196 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 15.80 839.00
2 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13.60 704.00
3 Adam StarýAdam Starý 020221 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.44 572.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.27 684.00
2 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 10.16 495.00
3 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.97 484.00
Hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 138 Michael ŠteflMichael Štefl 040425 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 38.98 644.00
2 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 030826 SK JeseniovaSK Jeseniova 33.80 540.00
3 82 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 030302 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 32.39 512.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 196 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 41.17 688.00
2 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 30.15 467.00
3 234 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.52 416.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 36.57 595.00
2 80 Radek HykešRadek Hykeš 900903 ŠSK SlanýŠSK Slaný 31.75 499.00
3 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 29.79 460.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 197 Linda DufkováLinda Dufková 010507 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 33.19 537.00
2 111 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 010817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 32.20 518.00
3 230 Tereza HusákováTereza Husáková 010124 SK JeseniovaSK Jeseniova 31.66 508.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 26 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 040216 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 36.97 609.00
2 4 Vendula HroudováVendula Hroudová 040719 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.08 497.00
3 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 040117 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.35 464.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 111 Hynek JurečkaHynek Jurečka 030501 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 39.73 438.00
2 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 030826 SK JeseniovaSK Jeseniova 36.37 390.00
3 197 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník 041229 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.81 382.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 76 Aneta BaštářováAneta Baštářová 980611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.59 375.00
2 103 Kateřina VáňováKateřina Váňová 940101 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.93 177.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 196 Jan PatkaJan Patka 010110 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 54.90 661.00
2 201 Ondřej HorejšOndřej Horejš 011120 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 39.50 435.00
3 234 David ZuskaDavid Zuska 020429 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.06 400.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 192 Jiří BeštaJiří Bešta 970730 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 46.97 544.00
2 209 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.12 502.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 43 Jiří SynekJiří Synek 050126 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.09 317.00
2 39 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 050130 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.09 292.00
3 47 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 050115 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 46.17 276.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 44 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 050422 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 48.80 298.00
2 42 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 060308 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 48.42 294.00
3 29 Roman KalašRoman Kalaš 050330 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 48.00 291.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 69 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 050623 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 37.44 324.00
2 61 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 050903 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 35.39 299.00
3 70 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 060813 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 34.68 291.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 12.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 63 Karolína LackováKarolína Lacková 060424 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 39.02 343.00
2 44 Romana BrzákováRomana Brzáková 050620 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 35.00 295.00
3 41 Nikola VaňkováNikola Vaňková 050921 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 34.82 293.00