výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích

Kolín (12. - 13. 5. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 111 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.64 12,64xx12,640.00.00.0 704.00
2 196 Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 11.28 10,25x11,2811,280.00.00.0 614.00
3 138 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 11.25 x10,7111,2511,250.00.00.0 612.00
4 197 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.19 10,2711,1909,0911,190.00.00.0 608.00
5 230 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 10.97 10,04x10,9710,970.00.00.0 593.00
6 127 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 10.78 x10,7810,4010,780.00.00.0 581.00
7 194 Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.32 08,8509,1210,3210,320.00.00.0 550.00
8 201 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.92 08,9209,9208,8609,920.00.00.0 524.00
9 82 Tereza SupováTereza Supová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 08.94 08,9408,3408,2608,940.00.00.0 460.00
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 26 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 10.55 10,0110,5510,1910,550.00.00.0 566.00
2 22 Kateřina BurianováKateřina Burianová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 09.24 09,2409,2108,5509,240.00.00.0 480.00
3 67 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 09.22 09,22x07,9609,220.00.00.0 479.00
4 24 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 08.86 08,7808,4208,8608,860.00.00.0 455.00
5 28 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 08.80 07,9307,8408,8008,800.00.00.0 451.00
6 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 08.78 08,4708,1008,7808,780.00.00.0 450.00
7 31 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 08.58 07,9407,8008,5808,580.00.00.0 437.00
8 17 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 08.52 07,99x08,5208,520.00.00.0 433.00
9 21 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 08.49 07,0108,1908,4908,490.00.00.0 431.00
10 12 Aneta BrabcováAneta Brabcová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 08.44 08,44x07,2208,440.00.00.0 428.00
11 11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 08.21 08,2107,7707,7008,210.00.00.0 413.00
12 25 Adéla HusákováAdéla Husáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
04 08.05 07,2008,0507,0908,050.00.00.0 403.00
13 4 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 08.01 06,2207,1208,0108,010.00.00.0 400.00
14 19 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 07.94 07,3207,8207,9407,940.00.00.0 395.00
15 18 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 07.83 07,2006,9507,8307,830.00.00.0 388.00
16 7 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 07.72 07,6407,7207,2407,720.00.00.0 381.00
17 9 Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 07.50 07,3807,4907,5007,500.00.00.0 367.00
18 27 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 07.49 06,9207,4907,3707,490.00.00.0 366.00
19 6 Lucie JonákováLucie Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 07.49 07,2405,6407,4907,490.00.00.0 366.00
20 20 Ema ŠkochováEma Škochová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 07.30 06,9207,3006,7307,300.00.00.0 354.00
21 16 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 07.03 06,9407,0207,0307,030.00.00.0 337.00
22 2 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 07.01 06,2606,2207,0107,010.00.00.0 336.00
23 14 Barbora KonečnáBarbora Konečná
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 07.00 06,9506,8807,0007,000.00.00.0 335.00
24 8 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 06.64 06,64x06,0706,640.00.00.0 312.00
25 10 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 06.59 06,2105,6606,5906,590.00.00.0 309.00
26 15 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 06.58 06,5806,1506,1006,580.00.00.0 308.00
27 30 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 06.48 05,3206,4806,1706,480.00.00.0 302.00
28 13 Alena FridrichováAlena Fridrichová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 06.20 x05,9206,2006,200.00.00.0 284.00
29 5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 05.72 05,67x05,7205,720.00.00.0 254.00
30 1 Eliška BlechováEliška Blechová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 05.34 xx05,3405,340.00.00.0 230.00
3 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 DNS ---00.00.00.0 0.00
Celkem 31 závodníků