výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích

Kolín (12. - 13. 5. 2018)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 7 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:35.21 438.00
2 11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:53.09 274.00
3 13 Jan SynekJan Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 2:54.28 264.00
4 5 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:54.87 259.00
5 14 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 2:55.89 251.00
6 3 Ondřej HorákOndřej Horák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:55.94 251.00
7 10 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 2:56.34 248.00
8 4 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:59.08 227.00
9 8 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:59.44 224.00
10 1 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:00.91 213.00
11 12 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 3:01.38 210.00
12 9 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:04.39 188.00
13 6 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:06.20 176.00
2 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:37.21 418.00
2 21 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:40.66 384.00
3 17 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:46.07 334.00
4 22 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:47.23 324.00
5 15 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:53.51 270.00
6 20 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:58.26 233.00
7 24 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:58.49 231.00
8 23 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:00.27 218.00
9 18 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:01.16 211.00
10 16 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:01.39 210.00
11 25 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:03.78 193.00
12 26 Martin VítekMartin Vítek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 3:10.53 148.00
Celkem 12 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:41.48 376.00
2 35 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:41.52 376.00
3 37 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:49.45 304.00
4 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:51.13 290.00
5 32 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:52.66 277.00
6 31 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:59.87 221.00
7 36 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 3:01.61 208.00
8 28 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:03.58 194.00
9 29 Roman KalašRoman Kalaš 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:05.70 179.00
10 33 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 3:07.93 165.00
30 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:29.10 502.00
2 39 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:34.33 447.00
3 46 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:38.07 409.00
4 41 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:38.14 408.00
5 49 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:40.91 382.00
6 42 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:53.41 271.00
7 47 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 2:53.86 267.00
8 44 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:56.22 249.00
9 40 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:59.06 227.00
10 38 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 3:00.37 217.00
11 48 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:02.90 199.00
45 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:29.10 502.00
2 39 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:34.33 447.00
3 7 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:35.21 438.00
4 19 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:37.21 418.00
5 46 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:38.07 409.00
6 41 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:38.14 408.00
7 21 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 2:40.66 384.00
8 49 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 2:40.91 382.00
9 34 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 2:41.48 376.00
10 35 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:41.52 376.00
11 17 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:46.07 334.00
12 22 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:47.23 324.00
13 37 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 2:49.45 304.00
14 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:51.13 290.00
15 32 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:52.66 277.00
16 11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 11 2:53.09 274.00
17 42 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 2:53.41 271.00
18 15 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:53.51 270.00
19 47 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 2:53.86 267.00
20 13 Jan SynekJan Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 2:54.28 264.00
21 5 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:54.87 259.00
22 14 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 2:55.89 251.00
23 3 Ondřej HorákOndřej Horák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:55.94 251.00
24 44 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:56.22 249.00
25 10 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 2:56.34 248.00
26 20 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:58.26 233.00
27 24 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:58.49 231.00
28 40 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:59.06 227.00
29 4 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 2:59.08 227.00
30 8 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:59.44 224.00
31 31 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 2:59.87 221.00
32 23 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 9 3:00.27 218.00
33 38 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 3:00.37 217.00
34 1 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:00.91 213.00
35 18 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 3:01.16 211.00
36 12 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 3:01.38 210.00
37 16 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 3:01.39 210.00
38 36 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 3:01.61 208.00
39 48 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:02.90 199.00
40 28 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:03.58 194.00
41 25 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:03.78 193.00
42 9 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 3:04.39 188.00
43 29 Roman KalašRoman Kalaš 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 3:05.70 179.00
44 6 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 3:06.20 176.00
45 33 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 3:07.93 165.00
46 26 Martin VítekMartin Vítek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12 3:10.53 148.00
2 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 DNS
30 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 DNS
45 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 103 Kateřina VáňováKateřina Váňová 94 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12 3:01.17 354.00
2 76 Aneta BaštářováAneta Baštářová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11 3:03.59 333.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 230 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:31.25 677.00
2 138 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:36.27 616.00
3 197 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 2:37.93 597.00
4 82 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 2:44.88 518.00
5 196 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:47.97 485.00
6 194 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:50.29 461.00
7 127 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:56.27 401.00
8 201 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:57.42 390.00
111 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:27.07 730.00
2 11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:42.05 550.00
3 2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:51.23 451.00
4 4 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:55.52 408.00
5 1 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:55.90 404.00
6 5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:56.13 402.00
7 7 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:07.75 297.00
8 10 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 3:15.98 231.00
9 8 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 3:17.59 219.00
3 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
9 Simona PolákováSimona Poláková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:41.63 554.00
2 16 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:42.05 550.00
3 14 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:42.52 544.00
4 20 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:44.10 527.00
5 18 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:46.66 499.00
6 15 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:49.74 466.00
7 19 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:50.06 463.00
8 12 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:57.96 384.00
9 21 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 3:01.31 353.00
10 17 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:19.32 207.00
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.32 616.00
2 26 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:40.23 570.00
3 27 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:41.76 553.00
4 30 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:45.03 517.00
5 28 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:47.81 487.00
6 67 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:49.43 470.00
7 25 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:52.83 435.00
8 31 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:54.68 416.00
9 24 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 3:04.12 328.00
10 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:06.08 311.00
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:27.07 730.00
2 22 Kateřina BurianováKateřina Burianová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:36.32 616.00
3 26 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 2:40.23 570.00
4 13 Alena FridrichováAlena Fridrichová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:41.63 554.00
5 27 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:41.76 553.00
6 11 Barbora ViktorováBarbora Viktorová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 2:42.05 550.00
6 16 Kristýna PetrušováKristýna Petrušová 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:42.05 550.00
8 14 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:42.52 544.00
9 20 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:44.10 527.00
10 30 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:45.03 517.00
11 18 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 2:46.66 499.00
12 28 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:47.81 487.00
13 67 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 2:49.43 470.00
14 15 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:49.74 466.00
15 19 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:50.06 463.00
16 2 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:51.23 451.00
17 25 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 2:52.83 435.00
18 31 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 10 2:54.68 416.00
19 4 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 2:55.52 408.00
20 1 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:55.90 404.00
21 5 Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:56.13 402.00
22 12 Aneta BrabcováAneta Brabcová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:57.96 384.00
23 21 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 3:01.31 353.00
24 24 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 3:04.12 328.00
25 23 Markéta DavídkováMarkéta Davídková 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 3:06.08 311.00
26 7 Vanda KučerováVanda Kučerová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:07.75 297.00
27 10 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 3:15.98 231.00
28 8 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 3:17.59 219.00
29 17 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 3:19.32 207.00
3 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 DNS
9 Simona PolákováSimona Poláková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 9 Nicole NevickáNicole Nevická 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 3:05.91 312.00
2 7 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 3:12.11 261.00
3 3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:16.59 226.00
4 6 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:18.18 215.00
5 13 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13 3:20.71 197.00
6 5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:21.78 189.00
7 14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 3:22.43 185.00
8 4 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:26.34 159.00
9 11 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:28.85 144.00
10 8 Anna MertlováAnna Mertlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:32.87 121.00
11 12 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 3:34.18 114.00
12 2 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:37.70 95.00
1 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
10 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 17 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:57.26 391.00
2 18 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:58.31 381.00
3 28 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 3:00.13 364.00
4 16 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 3:03.04 337.00
5 19 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:03.96 329.00
6 27 Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:05.06 320.00
7 24 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:08.44 291.00
8 21 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:09.70 280.00
9 22 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 3:09.71 280.00
10 26 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:10.60 273.00
11 23 Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:20.60 198.00
12 20 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:20.71 197.00
13 15 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:21.92 188.00
14 25 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:26.40 159.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 2:48.19 483.00
2 40 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 2:52.35 439.00
3 30 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:53.14 432.00
4 33 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:57.24 391.00
5 37 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:59.41 371.00
6 34 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:00.74 358.00
7 32 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:04.06 328.00
8 39 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:04.79 322.00
9 29 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:06.17 310.00
10 38 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:07.52 298.00
11 35 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:07.91 295.00
12 42 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:09.18 285.00
13 31 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:11.32 267.00
14 41 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13 3:20.21 200.00
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 50 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:47.79 487.00
2 56 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 2:49.43 470.00
3 48 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:53.91 424.00
4 44 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:54.53 418.00
5 49 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:55.26 410.00
6 54 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 12 2:55.31 410.00
7 51 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:55.99 403.00
8 45 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:57.56 388.00
9 55 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 2:57.69 387.00
10 43 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:58.10 383.00
11 52 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:58.95 375.00
12 46 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:00.23 363.00
13 53 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:04.54 324.00
14 47 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:21.96 188.00
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:38.00 596.00
2 69 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 2:45.11 516.00
3 57 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:48.99 474.00
4 58 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:49.35 470.00
5 59 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 2:50.16 462.00
6 68 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12 2:51.04 453.00
7 70 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 2:53.19 431.00
8 65 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:53.96 423.00
9 61 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:54.03 423.00
10 63 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:57.95 384.00
11 62 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:00.07 365.00
12 60 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:06.22 310.00
13 67 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 3:11.30 267.00
14 64 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:34.23 113.00
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:38.00 596.00
2 69 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 13 2:45.11 516.00
3 50 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 8 2:47.79 487.00
4 36 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 2:48.19 483.00
5 57 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 2:48.99 474.00
6 58 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 2:49.35 470.00
7 56 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 2:49.43 470.00
8 59 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 2:50.16 462.00
9 68 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 12 2:51.04 453.00
10 40 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 2:52.35 439.00
11 30 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 2:53.14 432.00
12 70 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14 2:53.19 431.00
13 48 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 2:53.91 424.00
14 65 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:53.96 423.00
15 61 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:54.03 423.00
16 44 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 2:54.53 418.00
17 49 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 2:55.26 410.00
18 54 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 12 2:55.31 410.00
19 51 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 9 2:55.99 403.00
20 33 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:57.24 391.00
21 17 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:57.26 391.00
22 45 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 2:57.56 388.00
23 55 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13 2:57.69 387.00
24 63 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 2:57.95 384.00
25 43 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:58.10 383.00
26 18 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 2:58.31 381.00
27 52 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10 2:58.95 375.00
28 37 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:59.41 371.00
29 62 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:00.07 365.00
30 28 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 3:00.13 364.00
31 46 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:00.23 363.00
32 34 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 3:00.74 358.00
33 16 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 3:03.04 337.00
34 19 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:03.96 329.00
35 32 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:04.06 328.00
36 53 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:04.54 324.00
37 39 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:04.79 322.00
38 27 Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 13 3:05.06 320.00
39 9 Nicole NevickáNicole Nevická 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 9 3:05.91 312.00
40 29 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:06.17 310.00
41 60 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 3:06.22 310.00
42 38 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 3:07.52 298.00
43 35 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 3:07.91 295.00
44 24 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 10 3:08.44 291.00
45 42 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14 3:09.18 285.00
46 21 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:09.70 280.00
47 22 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 3:09.71 280.00
48 26 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 12 3:10.60 273.00
49 67 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11 3:11.30 267.00
50 31 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:11.32 267.00
51 7 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 3:12.11 261.00
52 3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 3:16.59 226.00
53 6 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 3:18.18 215.00
54 41 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 13 3:20.21 200.00
55 23 Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 3:20.60 198.00
56 13 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13 3:20.71 197.00
56 20 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 3:20.71 197.00
58 5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 3:21.78 189.00
59 15 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 3:21.92 188.00
60 47 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 3:21.96 188.00
61 14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14 3:22.43 185.00
62 4 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 3:26.34 159.00
63 25 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 3:26.40 159.00
64 11 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 3:28.85 144.00
65 8 Anna MertlováAnna Mertlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 3:32.87 121.00
66 12 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 3:34.18 114.00
67 64 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 3:34.23 113.00
68 2 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 3:37.70 95.00
1 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 DNS
10 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 DNS