výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích

Kolín (12. - 13. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.44 652.00
2 48 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.69 149.00
3 16 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.81 137.00
4 19 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.88 130.00
5 10 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 13.39 86.00
6 7 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.74 60.00
7 4 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 13.96 47.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.71 415.00
2 47 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 11.00 368.00
3 35 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.97 231.00
4 20 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.70 148.00
5 32 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.77 141.00
6 2 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.47 79.00
7 23 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 15.58 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.65 425.00
2 34 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.83 135.00
3 11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.33 90.00
Celkem 3 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 40 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.49 295.00
2 42 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.89 241.00
3 29 Roman KalašRoman Kalaš 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.42 177.00
4 33 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.69 149.00
5 12 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.10 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.92 381.00
2 31 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.16 207.00
3 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 12.34 186.00
4 36 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.78 140.00
5 21 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.82 136.00
6 15 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.07 112.00
7 22 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.49 78.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11.79 254.00
2 28 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.08 217.00
3 44 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.25 197.00
4 37 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.37 183.00
5 17 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.84 134.00
6 18 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 13.01 118.00
7 3 Ondřej HorákOndřej Horák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.20 101.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 41 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01 226.00
2 24 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.76 142.00
3 25 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 13.31 92.00
4 8 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.80 56.00
5 6 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 14.61 16.00
6 9 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 15.73 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 45 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.27 327.00
2 30 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.87 243.00
3 5 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.96 122.00
4 1 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.03 116.00
5 26 Martin VítekMartin Vítek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.32 91.00
6 14 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.46 80.00
7 13 Jan SynekJan Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.06 41.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.44 652.00
2 39 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 10.65 425.00
3 46 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.71 415.00
4 38 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 10.92 381.00
5 47 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 11.00 368.00
6 45 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.27 327.00
7 40 Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 11.49 295.00
8 49 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11.79 254.00
9 30 Stanislav KřídaStanislav Křída 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 11.87 243.00
10 42 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.89 241.00
11 35 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 11.97 231.00
12 41 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 12.01 226.00
13 28 Matěj BočekMatěj Boček 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 12.08 217.00
14 31 Patrik PektorPatrik Pektor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.16 207.00
15 44 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 12.25 197.00
16 27 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 12.34 186.00
17 37 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.37 183.00
18 29 Roman KalašRoman Kalaš 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 12.42 177.00
19 48 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 12.69 149.00
19 33 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.69 149.00
21 20 Jan MrkvičkaJan Mrkvička 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.70 148.00
22 24 Jan ŠvachJan Švach 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 12.76 142.00
23 32 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.77 141.00
24 36 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 12.78 140.00
25 16 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.81 137.00
26 21 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.82 136.00
27 34 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.83 135.00
28 17 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 12.84 134.00
29 19 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 12.88 130.00
30 5 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 12.96 122.00
31 18 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 13.01 118.00
32 1 Jan BartoníčekJan Bartoníček 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.03 116.00
33 15 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 13.07 112.00
34 3 Ondřej HorákOndřej Horák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.20 101.00
35 25 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 13.31 92.00
36 26 Martin VítekMartin Vítek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.32 91.00
37 11 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.33 90.00
38 10 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 13.39 86.00
39 14 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.46 80.00
40 2 Vojtěch BenešVojtěch Beneš 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.47 79.00
41 22 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.49 78.00
42 7 Marek MálekMarek Málek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 13.74 60.00
43 8 Aleš MelicharAleš Melichar 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.80 56.00
44 4 Ondřej HrejsemnouOndřej Hrejsemnou 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 5 13.96 47.00
45 13 Jan SynekJan Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 14.06 41.00
46 6 Robin KopeckýRobin Kopecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 14.61 16.00
47 12 Daniel PůžaDaniel Půža 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.10 3.00
48 23 Zdeněk PřibylZdeněk Přibyl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 15.58 0.00
49 9 Šimon NešporŠimon Nešpor 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 15.73 0.00

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.86 560.00
2 70 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 11.77 417.00
3 31 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.24 351.00
4 51 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.55 310.00
5 23 Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.08 245.00
6 41 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 13.12 241.00
7 29 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.61 188.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 65 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.69 429.00
2 52 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.90 398.00
3 30 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.62 301.00
4 26 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 12.95 261.00
5 10 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.11 242.00
6 39 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.42 208.00
7 2 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 14.09 142.00
8 5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 14.31 123.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 11.11 519.00
2 62 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.58 445.00
3 60 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.72 424.00
4 50 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 11.96 389.00
5 17 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.54 311.00
6 53 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 12.57 307.00
7 48 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.76 283.00
8 49 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.76 283.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.65 435.00
2 54 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.80 279.00
3 36 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.87 270.00
4 38 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.05 249.00
5 33 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.41 209.00
6 24 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.87 162.00
7 25 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.87 162.00
8 7 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.89 160.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10.47 627.00
2 61 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.90 398.00
3 28 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 13.75 174.00
4 15 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.92 157.00
5 6 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 14.02 148.00
6 21 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 14.27 126.00
37 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.84 563.00
2 63 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.32 485.00
3 56 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.70 427.00
4 34 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.32 340.00
5 8 Anna MertlováAnna Mertlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.71 178.00
6 14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14.04 146.00
7 11 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 15.40 47.00
8 13 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 16.68 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 58 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.12 517.00
2 59 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.42 470.00
3 55 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.93 394.00
4 35 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 12.98 257.00
5 45 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.39 211.00
6 20 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.43 207.00
7 3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.61 188.00
8 27 Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 14.42 114.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.04 378.00
2 69 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 12.05 377.00
3 46 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.24 351.00
4 1 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.65 297.00
5 42 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.03 251.00
6 19 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.43 207.00
7 12 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 13.55 194.00
8 22 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.92 157.00
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 12.05 377.00
2 40 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.41 328.00
3 18 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 12.69 292.00
4 47 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.05 249.00
5 16 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.61 188.00
6 9 Nicole NevickáNicole Nevická 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 13.88 161.00
7 4 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 14.16 136.00
Celkem 7 závodníků
Běh 10 (so, 12.5.2018 - 18:00) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 37 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.29 344.00
2 32 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.34 216.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 66 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 10.47 627.00
2 64 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 10.84 563.00
3 68 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 10.86 560.00
4 67 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 11.11 519.00
5 58 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 11.12 517.00
6 63 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 11.32 485.00
7 59 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.42 470.00
8 62 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 11.58 445.00
9 57 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.65 435.00
10 65 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 11.69 429.00
11 56 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 11.70 427.00
12 60 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.72 424.00
13 70 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 11.77 417.00
14 52 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 11.90 398.00
14 61 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.90 398.00
16 55 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 11.93 394.00
17 50 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 11.96 389.00
18 43 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 12.04 378.00
19 69 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 12.05 377.00
19 44 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 12.05 377.00
21 31 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.24 351.00
21 46 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 12.24 351.00
23 37 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.29 344.00
24 34 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.32 340.00
25 40 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 12.41 328.00
26 17 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 12.54 311.00
27 51 Nikola LuňákováNikola Luňáková 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 12.55 310.00
28 53 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 12.57 307.00
29 30 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.62 301.00
30 1 Valerie BrejchováValerie Brejchová 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 12.65 297.00
31 18 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 12.69 292.00
32 48 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 12.76 283.00
32 49 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.76 283.00
34 54 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.80 279.00
35 36 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 12.87 270.00
36 26 Monika VedralováMonika Vedralová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 12.95 261.00
37 35 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 12.98 257.00
38 42 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 13.03 251.00
39 38 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 13.05 249.00
39 47 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.05 249.00
41 23 Karolína KošnerováKarolína Košnerová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.08 245.00
42 10 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.11 242.00
43 41 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 13.12 241.00
44 32 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.34 216.00
45 45 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.39 211.00
46 33 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.41 209.00
47 39 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 13.42 208.00
48 20 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.43 207.00
48 19 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.43 207.00
50 12 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 13.55 194.00
51 29 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.61 188.00
51 3 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 13.61 188.00
51 16 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 13.61 188.00
54 8 Anna MertlováAnna Mertlová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 13.71 178.00
55 28 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 13.75 174.00
56 24 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 7 13.87 162.00
56 25 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 13.87 162.00
58 9 Nicole NevickáNicole Nevická 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 13.88 161.00
59 7 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.89 160.00
60 15 Monika AdámkováMonika Adámková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 13.92 157.00
60 22 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.92 157.00
62 6 Lucie LodrováLucie Lodrová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 14.02 148.00
63 14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14.04 146.00
64 2 Lenka ČernáLenka Černá 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 14.09 142.00
65 4 Lenka KolmanováLenka Kolmanová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 14.16 136.00
66 21 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 14.27 126.00
67 5 Sabina LaškováSabina Lašková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 14.31 123.00
68 27 Eliška VytlačilováEliška Vytlačilová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 8 14.42 114.00
69 11 Michaela PazderováMichaela Pazderová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 15.40 47.00
70 13 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 16.68 2.00
37 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS