Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa

Plzeň (2. 6. 2018)

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 13:35) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 26.18
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 26.55
3 Lucie FialováLucie Fialová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 26.59
4 Magdaléna HalounováMagdaléna Halounová 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 26.99
5 Kateřina UhlováKateřina Uhlová 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 27.65
6 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 29.00
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VětrovskýLukáš Větrovský 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 50.74
2 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 51.18
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 51.21
4 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 53.00
5 Tomáš KůtekTomáš Kůtek 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 54.28
6 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 7 57.38
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 60.89
2 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 65.62
3 Marie BuňatováMarie Buňatová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 69.22
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 14:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 367 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:56.35
2 381 Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.55
3 384 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 5 1:58.73
4 469 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 1:59.12
5 383 David ŠtefekDavid Štefek 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3 1:59.43
6 385 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 1:59.67
7 382 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 2:00.93
8 117 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 2:03.45
9 476 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 2:07.25
10 427 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:17.60
11 449 Tomáš NovýTomáš Nový 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:22.20
372 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.6.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 87 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 4:32.99
2 487 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 3 4:50.97
474 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 DNF
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 2.6.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan BílekJan Bílek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 6.33 +4.6 m/s 5.52 +1.3 m/s xx5,52  +1.35,526,33  +4.6x-
2 427 Michal PokornýMichal Pokorný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 6.10 +3.0 m/s 5.51 +1.4 m/s x5,70  +3.15,51  +1.45,705,67  +3.45,62  +2.26,10  +3.0
3 449 Tomáš NovýTomáš Nový
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 5.24 5,08  +1.0xx5,084,954,875,24
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 2.6.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 4.88 +1.9 m/s xx4,35  +0.34,354,68  +2.44,69  +3.04,88  +1.9
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
98 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 2 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 2.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 39.63 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Tobiáš ZapletalTobiáš Zapletal
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 37.73 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 25.78 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 25.77 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 4 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři

(so, 2.6.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ForejtMichal Forejt
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 57.97 0.0
2 Petr ProcházkaPetr Procházka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
99 54.79 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky

(so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 43.98 0.0
2 Klára ZýmováKlára Zýmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 35.05 0.0
3 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 30.37 0.0
Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 42.02 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky

(so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška PapežováEliška Papežová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 41.89 0.0
2 Andrea BalíkováAndrea Balíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 40.49 0.0
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 60.20 0.0
2 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
01 54.78 0.0
3 Michael RubášMichael Rubáš
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
01 53.02 0.0
4 Tomáš BoudaTomáš Bouda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 52.53 0.0
5 Jan TrnkaJan Trnka
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 36.85 0.0
6 Ondřej LukešOndřej Lukeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 35.21 0.0
7 Šimon KopaŠimon Kopa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
02 30.65 0.0
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
81 54.49 0.0
Celkem 1 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři

(so, 2.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JůdaRadek Jůda
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
99 58.91 0.0
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
00 56.75 0.0
Celkem 2 závodníků