Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Stříbro (3. 6. 2018)
skok vysoký - Žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš KozaTomáš Koza 04 SKPLZSKPLZ 1.65
2 Jakub PetrášJakub Petráš 04 DOMAZDOMAZ 1.62
3 Jan VýškaJan Výška 04 SKPLZSKPLZ 1.56
skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavel FroněkPavel Froněk 05 DOMAZDOMAZ 1.60
2 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AKSOKAKSOK 1.53
3 Jakub TrnčákJakub Trnčák 05 SKPLZSKPLZ 1.44
skok vysoký - Žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 SKPLZSKPLZ 1.61
2 Klára SloukováKlára Slouková 03 SKPLZSKPLZ 1.61
3 Ester GutwirthováEster Gutwirthová 03 SOPLZSOPLZ 1.55
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 SKPLZSKPLZ 1.42
2 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIKVTRIKV 1.39
3 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 STRIBSTRIB 1.39
skok o tyči - Žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan TürkJan Türk 03 SOPLZSOPLZ 2.70
2 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 ATKLAATKLA 2.60
3 Tomáš KozaTomáš Koza 04 SKPLZSKPLZ 2.40
skok o tyči - Žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková 03 SUSICSUSIC 2.40
2 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 SUSICSUSIC 2.20
3 Anna PučelíkováAnna Pučelíková 03 SKPLZSKPLZ 2.00
skok daleký - Žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 SKPLZSKPLZ 5.96
2 Jakub PeterkaJakub Peterka 04 SKPLZSKPLZ 5.70
3 Josef TerčJosef Terč 03 CHODOCHODO 5.44
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 SKPLZSKPLZ 4.70
2 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AKSOKAKSOK 4.50
3 Pavel FroněkPavel Froněk 05 DOMAZDOMAZ 4.47
skok daleký - Žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 OSTROOSTRO 4.94
2 Barbora KonečnáBarbora Konečná 04 SKPLZSKPLZ 4.91
3 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 SOPLZSOPLZ 4.62
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 NYRANNYRAN 4.93
2 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 SKPLZSKPLZ 4.77
3 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIKVTRIKV 4.71
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Karolína MachováKarolína Machová 06 ATKLAATKLA 11.76
2 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 SOPLZSOPLZ 11.58
3 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 SOPLZSOPLZ 09.55
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jan PeterkaJan Peterka 05 STRIBSTRIB 08.09
2 Martin ČernýMartin Černý 05 SKPLZSKPLZ 07.79
3 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIKVTRIKV 07.32
vrh koulí 3kg - Žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 DOMAZDOMAZ 10.54
2 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 UNICHUNICH 10.53
3 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 STRIBSTRIB 10.21
vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 SOPLZSOPLZ 12.27
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MILDOMILDO 11.94
3 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIKVTRIKV 10.77
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 STRIBSTRIB 32.36
2 Michaela MíčkováMichaela Míčková 03 SUSICSUSIC 27.61
3 Klára MarkofováKlára Markofová 03 TRIKVTRIKV 22.35
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 SOPLZSOPLZ 35.13
2 Niko VránekNiko Vránek 04 VIPLZVIPLZ 31.75
3 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIKVTRIKV 27.07
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Simona KubouškováSimona Kuboušková 04 DOMAZDOMAZ 39.39
2 Denisa HruškováDenisa Hrušková 03 STRIBSTRIB 35.66
3 Michaela MíčkováMichaela Míčková 03 SUSICSUSIC 32.92
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Niko VránekNiko Vránek 04 VIPLZVIPLZ 39.34
2 Vladimír MašekVladimír Mašek 03 SUSICSUSIC 25.95
3 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIKVTRIKV 22.85
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková 03 SUSICSUSIC 33.87
2 Mona El-KayssiMona El-Kayssi 03 TRIKVTRIKV 32.85
3 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 CHODOCHODO 29.68
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ladislav FaraLadislav Fara 03 UNICHUNICH 37.57
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AKSOKAKSOK 36.55
3 Josef TerčJosef Terč 03 CHODOCHODO 34.21
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 SKPLZSKPLZ 60.73
2 Kryštof SkalaKryštof Skala 05 SKPLZSKPLZ 52.84
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIKVTRIKV 48.26
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 3.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 SOPLZSOPLZ 44.57
2 Kateřina PaverováKateřina Paverová 05 SKPLZSKPLZ 43.95
3 Anežka KrálováAnežka Králová 06 VIPLZVIPLZ 42.01