výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Stříbro (3. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SladkýJan Sladký 04 DOMAZDOMAZ 07.56
2 Josef TerčJosef Terč 03 CHODOCHODO 07.76
3 Martin UlčMartin Ulč 03 SOPLZSOPLZ 07.81
4 Bartoloměj MalinaBartoloměj Malina 04 SKPLZSKPLZ 07.90
5 Martin VostatekMartin Vostatek 03 SOPLZSOPLZ 08.33
6 Mikuláš KrejcarMikuláš Krejcar 04 SOPLZSOPLZ 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 SKPLZSKPLZ 07.41
2 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 CHODOCHODO 07.93
3 Ondřej MíkaOndřej Míka 03 SKPLZSKPLZ 08.00
4 Dominik VlčekDominik Vlček 03 SKPLZSKPLZ 08.19
5 Ivan HolečekIvan Holeček 04 SOPLZSOPLZ 08.22
6 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MILDOMILDO 09.02
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 STRIBSTRIB 07.38
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AKSOKAKSOK 07.72
3 Jan DrmelaJan Drmela 03 SOPLZSOPLZ 08.03
4 Jakub KreysaJakub Kreysa 04 SKPLZSKPLZ 08.18
5 Daniel KlejchDaniel Klejch 03 CHODOCHODO 08.51
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 UNICHUNICH 08.98
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.6.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MILDOMILDO 07.68
2 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 SOPLZSOPLZ 07.69
3 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 ATKLAATKLA 07.71
4 Othmene Omar BenOthmene Omar Ben 03 OSTROOSTRO 07.84
5 Tomáš GrossTomáš Gross 04 SOPLZSOPLZ 08.26
6 Pavel KarasPavel Karas 04 SKPLZSKPLZ 08.61
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 STRIBSTRIB 07.24
2 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 SKPLZSKPLZ 07.37
3 Jan SladkýJan Sladký 04 DOMAZDOMAZ 07.46
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MILDOMILDO 07.65
5 Tomáš KováříkTomáš Kovářík 03 SOPLZSOPLZ 07.67
6 Maxim SchmidtMaxim Schmidt 03 ATKLAATKLA DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 STRIBSTRIB 08.53
2 Viktor MatoušekViktor Matoušek 05 SKPLZSKPLZ 08.77
3 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 OSTROOSTRO 08.79
4 Pavel VacekPavel Vacek 06 PRESTPREST 09.13
5 Matěj DenkMatěj Denk 06 UNICHUNICH 09.31
6 Jan KarlíkJan Karlík 06 STRIBSTRIB 09.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.6.2018) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 SKPLZSKPLZ 08.38
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIKVTRIKV 08.45
3 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIKVTRIKV 08.99
4 David PrášilDavid Prášil 06 ATKLAATKLA 09.53
5 Filip KašíkFilip Kašík 06 STRIBSTRIB 09.80
6 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek 06 SKPLZSKPLZ 09.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.6.2018) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver SoukupOliver Soukup 06 SKPLZSKPLZ 08.42
2 Jan SeveraJan Severa 06 SKPLZSKPLZ 08.78
3 Adam RadaAdam Rada 06 SKPLZSKPLZ 09.19
4 Daniel BártaDaniel Bárta 06 SKPLZSKPLZ 09.39
5 Jakub TrhlíkJakub Trhlík 06 SKPLZSKPLZ 09.82
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HoudekMartin Houdek 05 SOPLZSOPLZ 08.49
2 Oliver ŽákOliver Žák 06 SKPLZSKPLZ 08.74
3 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIKVTRIKV 09.25
4 Tomáš EichackerTomáš Eichacker 06 SKPLZSKPLZ 09.71
5 Tomáš HájekTomáš Hájek 06 SKPLZSKPLZ 10.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 UNICHUNICH 08.51
2 Bruno AlbrechtBruno Albrecht 05 SKPLZSKPLZ 09.07
3 Vít VollerVít Voller 06 VIPLZVIPLZ 09.31
4 Jan HafnerJan Hafner 05 DOMAZDOMAZ 09.32
5 Tomáš LojínTomáš Lojín 06 SKPLZSKPLZ 10.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc 05 SKPLZSKPLZ 08.35
2 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička 05 STRIBSTRIB 08.35
3 Martin HoudekMartin Houdek 05 SOPLZSOPLZ 08.38
4 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIKVTRIKV 08.41
5 Oliver SoukupOliver Soukup 06 SKPLZSKPLZ 08.52
6 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 UNICHUNICH 08.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 NYRANNYRAN 07.77
2 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIKVTRIKV 07.99
3 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 ATKLAATKLA 08.00
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 DOMAZDOMAZ 08.05
5 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 SKPLZSKPLZ 08.26
6 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 UNICHUNICH 08.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 NYRANNYRAN 07.94
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 NYRANNYRAN 08.57
3 Kristina KůtkováKristina Kůtková 03 UNICHUNICH 08.66
4 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 03 STRIBSTRIB 08.87
5 Nikola SedláčkováNikola Sedláčková 04 SKPLZSKPLZ 09.17
6 Ema ŠmůlováEma Šmůlová 04 SKPLZSKPLZ 09.50
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 DOMAZDOMAZ 08.11
2 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIKVTRIKV 08.71
3 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 UNICHUNICH 08.75
4 Anna RaškováAnna Rašková 04 DOMAZDOMAZ 09.16
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 UNICHUNICH 09.17
6 Lucie Francesca WeinfurterováLucie Francesca Weinfurterová 04 SKPLZSKPLZ 09.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie LedvinováLucie Ledvinová 03 ATKLAATKLA 08.10
2 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 NYRANNYRAN 08.67
3 Eliška VeseláEliška Veselá 04 SKPLZSKPLZ 08.81
4 Iva KejzarováIva Kejzarová 03 TRIKVTRIKV 08.95
5 Natálie LehockáNatálie Lehocká 04 STRIBSTRIB 09.48
6 Nikoleta Maria ParisisNikoleta Maria Parisis 04 SKPLZSKPLZ 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIKVTRIKV 08.18
2 Aneta EichackerováAneta Eichackerová 04 SKPLZSKPLZ 08.68
3 Magdalena LakatošováMagdalena Lakatošová 04 TRIKVTRIKV 09.24
4 Nela GabrielováNela Gabrielová 04 SKPLZSKPLZ 09.43
5 Dominika ĎulíkováDominika Ďulíková 03 TRIKVTRIKV 09.63
6 Vanessa ŠebováVanessa Šebová 04 TRIKVTRIKV 09.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 SKPLZSKPLZ 08.27
2 Markéta MazancováMarkéta Mazancová 04 ATKLAATKLA 08.88
3 Marie LillováMarie Lillová 03 STRIBSTRIB 08.99
4 Vanessa DerkováVanessa Derková 04 UNICHUNICH 09.07
5 Aneta HavlováAneta Havlová 04 SKPLZSKPLZ 09.29
6 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIKVTRIKV 09.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SimetováVeronika Simetová 03 SUSICSUSIC 08.63
2 Veronika VeseláVeronika Veselá 04 SOPLZSOPLZ 08.65
3 Valerie HerzováValerie Herzová 04 UNICHUNICH 08.86
4 Nela PerglováNela Perglová 04 AKSOKAKSOK 09.01
5 Barbora JindrováBarbora Jindrová 03 SKPLZSKPLZ 09.42
6 Terezie VedralováTerezie Vedralová 04 TRIKVTRIKV 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 SKPLZSKPLZ 08.61
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 UNICHUNICH 08.68
3 Karolína NováKarolína Nová 04 OSTROOSTRO 09.04
4 Aneta ŠleisováAneta Šleisová 04 DOMAZDOMAZ 09.21
5 Zuzana KoutskáZuzana Koutská 04 SKPLZSKPLZ 09.60
6 Tereza PreislerováTereza Preislerová 04 OSTROOSTRO 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 UNICHUNICH 08.50
2 Eliška PopelováEliška Popelová 04 SOPLZSOPLZ 08.73
3 Viktorie ŠmejkalováViktorie Šmejkalová 04 TRIKVTRIKV 08.75
4 Veronika HaškováVeronika Hašková 04 SKPLZSKPLZ 09.06
5 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 UNICHUNICH 09.13
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.6.2018) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 NYRANNYRAN 08.29
2 Valentýna JindrováValentýna Jindrová 06 SKPLZSKPLZ 08.76
3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 UNICHUNICH 08.98
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 UNICHUNICH 09.06
5 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská 06 SKPLZSKPLZ 09.32
6 Daniela KošařováDaniela Košařová 06 SKPLZSKPLZ 09.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.6.2018) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 SKPLZSKPLZ 08.50
2 Tereza ŠangrikováTereza Šangriková 05 VIPLZVIPLZ 08.73
3 Hana KozlováHana Kozlová 05 STRIBSTRIB 08.80
4 Marina NedělováMarina Nedělová 05 SOPLZSOPLZ 09.27
5 Adriana SoukupováAdriana Soukupová 06 SOPLZSOPLZ 09.59
6 Barbora KudličkováBarbora Kudličková 06 SKPLZSKPLZ 10.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 SKPLZSKPLZ 08.41
2 Adriana FinkováAdriana Finková 05 UNICHUNICH 08.92
3 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 STRIBSTRIB 09.27
4 Tereza VláčilováTereza Vláčilová 05 ATKLAATKLA 09.30
5 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 OSTROOSTRO 09.66
6 Terezie JanečkováTerezie Janečková 06 SKPLZSKPLZ 09.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 3.6.2018) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 SKPLZSKPLZ 08.28
2 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 CHODOCHODO 08.59
3 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 UNICHUNICH 09.00
4 Viktorie KoppováViktorie Koppová 06 VIPLZVIPLZ 09.83
5 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 SOPLZSOPLZ 09.90
6 Simona LöblováSimona Löblová 05 STRIBSTRIB 10.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 STRIBSTRIB 08.40
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 ATKLAATKLA 08.85
3 Žaneta KepkováŽaneta Kepková 05 SKPLZSKPLZ 08.97
4 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 OSTROOSTRO 09.24
5 Klára PacholíčkováKlára Pacholíčková 05 VIPLZVIPLZ 09.59
Natálie LangmaierováNatálie Langmaierová 05 STRIBSTRIB DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 3.6.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HolečkováMichaela Holečková 05 SUSICSUSIC 08.66
2 Anežka KrálováAnežka Králová 06 VIPLZVIPLZ 08.87
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 OSTROOSTRO 09.06
4 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 UNICHUNICH 09.24
5 Eliška JansováEliška Jansová 06 SKPLZSKPLZ 09.24
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 UNICHUNICH 08.66
2 Štěpánka MarzováŠtěpánka Marzová 05 MILDOMILDO 08.92
3 Aneta BělováAneta Bělová 05 SKPLZSKPLZ 09.06
4 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 SOPLZSOPLZ 09.25
5 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová 05 SKPLZSKPLZ 09.48
Celkem 5 závodníků
Rozběh 8 (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára SzegecsováSára Szegecsová 05 STRIBSTRIB 08.91
2 Magdaléna ŠtampachováMagdaléna Štampachová 05 ATKLAATKLA 09.03
3 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 05 SOPLZSOPLZ 09.42
4 Karolína HanzlíkováKarolína Hanzlíková 06 STRIBSTRIB 09.72
Kateřina MoravcováKateřina Moravcová 05 SKPLZSKPLZ DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 9 (ne, 3.6.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIKVTRIKV 08.63
2 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská 05 SOPLZSOPLZ 08.98
3 Natálie SeberováNatálie Seberová 05 SKPLZSKPLZ 09.15
4 Barbora ŠtverákováBarbora Štveráková 06 SKPLZSKPLZ 09.38
5 Nikol StrejčkováNikol Strejčková 06 SKPLZSKPLZ 10.11
Celkem 5 závodníků
Rozběh 10 (ne, 3.6.2018) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BeránkováAnna Beránková 05 SKPLZSKPLZ 08.65
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIKVTRIKV 08.79
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 VIPLZVIPLZ 08.85
4 Aneta SchöpferováAneta Schöpferová 05 SKPLZSKPLZ 09.57
5 Klára ŠetlíkováKlára Šetlíková 05 DOMAZDOMAZ 10.02
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZvěřinováEmma Zvěřinová 05 SKPLZSKPLZ 08.25
2 Tereza ZáhořováTereza Záhořová 06 STRIBSTRIB 08.25
3 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 NYRANNYRAN 08.26
4 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 SKPLZSKPLZ 08.38
5 Viktorie JánskáViktorie Jánská 06 SKPLZSKPLZ 08.41
6 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 CHODOCHODO 08.79
Celkem 6 závodníků