výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stříbro (23. 6. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 23.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Vojtěch ZajícVojtěch Zajíc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 57.07 0.0 368.00
2 45 Pavel FroněkPavel Froněk
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
05 53.99 0.0 342.00
3 48 Jonáš FleisigJonáš Fleisig
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 49.80 0.0 306.00
4 32 Tobiáš RoháčTobiáš Roháč
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 43.79 0.0 256.00
5 37 Michal PerglerMichal Pergler
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 43.55 0.0 254.00
6 22 Miroslav ZitterbartMiroslav Zitterbart
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 39.38 0.0 219.00
7 31 Jan SeveraJan Severa
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 39.15 0.0 217.00
8 24 Jáchym VojtíšekJáchym Vojtíšek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 37.16 0.0 201.00
9 26 Jakub TrnčákJakub Trnčák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 34.56 0.0 180.00
10 43 Martin HonlMartin Honl
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 34.46 0.0 179.00
11 49 Daniel BártaDaniel Bárta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 34.22 0.0 177.00
12 46 Tobiáš FricTobiáš Fric
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 33.77 0.0 173.00
13 29 Oliver SoukupOliver Soukup
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 33.58 0.0 172.00
14 41 Miroslav HoužvičkaMiroslav Houžvička
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 33.23 0.0 169.00
15 33 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 32.34 0.0 162.00
16 28 Jakub TrhlíkJakub Trhlík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 31.66 0.0 157.00
17 21 Oliver ŽákOliver Žák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 31.56 0.0 156.00
18 38 Jáchym NácovskýJáchym Nácovský
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 31.07 0.0 152.00
19 40 Bartoloměj LindaBartoloměj Linda
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 30.03 0.0 144.00
20 30 Šimon SchneiderŠimon Schneider
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 29.72 0.0 141.00
21 50 Matyáš DuchekMatyáš Duchek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 26.86 0.0 119.00
22 44 Tomáš HájekTomáš Hájek
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 24.93 0.0 104.00
23 39 Tomáš LojínTomáš Lojín
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 17.08 0.0 45.00
Celkem 23 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 23.6.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 28 Magdaléna HellmayerováMagdaléna Hellmayerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 48.97 0.0 466.00
2 51 Anežka KrálováAnežka Králová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 44.39 0.0 409.00
3 3 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 38.08 0.0 332.00
4 69 Martina ŠmídováMartina Šmídová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 36.31 0.0 310.00
5 63 Lenka PosledníLenka Poslední
ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice
05 35.89 0.0 305.00
6 55 Adriana MatouškováAdriana Matoušková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 34.43 0.0 288.00
7 13 Anna BeránkováAnna Beránková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 34.33 0.0 287.00
8 73 Tereza ZáhořováTereza Záhořová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 33.68 0.0 279.00
9 19 Valerie DzurováValerie Dzurová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 33.56 0.0 277.00
10 67 Barbora ŠetlíkováBarbora Šetlíková
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
06 32.97 0.0 270.00
11 16 Stella BohmováStella Bohmová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 32.15 0.0 261.00
12 48 Adéla KošátkováAdéla Košátková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 31.28 0.0 250.00
13 64 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 31.22 0.0 250.00
14 65 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 31.09 0.0 248.00
15 12 Aneta BeránkováAneta Beránková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 28.40 0.0 216.00
16 39 Viktorie JánskáViktorie Jánská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 27.80 0.0 209.00
17 32 Anna IvasienkováAnna Ivasienková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 27.41 0.0 205.00
18 50 Hana KozlováHana Kozlová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
05 27.03 0.0 200.00
19 30 Laura HengstermannLaura Hengstermann
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 25.22 0.0 180.00
20 4 Veronika BenešováVeronika Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 24.23 0.0 168.00
21 71 Lenka ŠtědronskáLenka Štědronská
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 23.53 0.0 160.00
22 46 Eliška JansováEliška Jansová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 23.52 0.0 160.00
23 18 Gabriela BřečkováGabriela Břečková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 23.34 0.0 158.00
24 62 Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
06 21.52 0.0 137.00
25 43 Terezie JanečkováTerezie Janečková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 21.34 0.0 135.00
26 72 Barbora WeinfurterováBarbora Weinfurterová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
05 20.74 0.0 129.00
27 53 Barbora KudličkováBarbora Kudličková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 20.23 0.0 123.00
28 47 Daniela KošařováDaniela Košařová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
06 19.87 0.0 119.00
Celkem 28 závodníků