Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen
Kolín (1. 5. 2018)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 1.5.2018 - 10:00) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.87 | ||||||||||||||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10.95 | ||||||||||||||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.36 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 8 | 11.58 | ||||||||||||||
5 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.70 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 11.89 | ||||||||||||||
7 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 12.08 | ||||||||||||||
8 | Jan BoumaJan Bouma | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.17 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (út, 1.5.2018 - 10:00) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš KořínekTomáš Kořínek | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.87 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.96 | ||||||||||||||
3 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 11.97 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 11.98 | ||||||||||||||
5 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 6 | 12.04 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.15 | ||||||||||||||
7 | Dominik BohataDominik Bohata | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 12.49 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (út, 1.5.2018 - 10:00) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin RandákMartin Randák | 87 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský | 83 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
Jan MartinecJan Martinec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | DNS | |||||||||||||||
Tomáš KalašTomáš Kalaš | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.23 | ||||||||||||||
2 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 12.88 | ||||||||||||||
3 | Filip TučekFilip Tuček | 04 | AC Čáslav z.s. | 7 | 13.35 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.87 | |||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10.95 | |||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.36 | |||
4 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 8 | 11.58 | |||
5 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 11.70 | |||
6 | Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 11.87 | |||
7 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 11.89 | |||
8 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.96 | |||
9 | Josef RýdlJosef Rýdl | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 11.97 | |||
10 | Zdeněk KřečekZdeněk Křeček | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 11.98 | |||
11 | Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar | 02 | AC Pardubice | 6 | 12.04 | |||
12 | Daniel BezuchaDaniel Bezucha | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 12.08 | |||
13 | Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.15 | |||
14 | Jan BoumaJan Bouma | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 12.17 | |||
15 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 12.23 | |||
16 | Dominik BohataDominik Bohata | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 12.49 | |||
17 | Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 12.88 | |||
18 | Filip TučekFilip Tuček | 04 | AC Čáslav z.s. | 7 | 13.35 | |||
Tomáš KořínekTomáš Kořínek | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | DNS | ||||
Martin RandákMartin Randák | 87 | Hvězda Pardubice z.s. | 3 | DNS | ||||
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský | 83 | Hvězda Pardubice z.s. | 5 | DNS | ||||
Jan MartinecJan Martinec | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | DNS | ||||
Tomáš KalašTomáš Kalaš | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | DNS |
100 m - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 11:30) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Štěpán HamplŠtěpán Hampl | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 10.74 | ||||||||||||||
2 | Stanislav JíraStanislav Jíra | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 10.97 | ||||||||||||||
3 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 11.39 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | 11.63 | ||||||||||||||
5 | Tomáš PešekTomáš Pešek | 01 | AC Čáslav z.s. | 1 | 11.92 | ||||||||||||||
Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 7 | 11.97 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 11.97 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 11:35) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 4 | 12.58 | ||||||||||||||
2 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.60 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.98 | ||||||||||||||
4 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2 | 13.27 | ||||||||||||||
5 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 13.56 | ||||||||||||||
6 | Jana SombergováJana Sombergová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 13.72 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 1.5.2018 - 10:15) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.61 | |||||||||||||||
1 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 4 | 12.61 | ||||||||||||||
2 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.99 | ||||||||||||||
3 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.00 | ||||||||||||||
Jana SombergováJana Sombergová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 13.39 | |||||||||||||||
4 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 13.39 | ||||||||||||||
5 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 13.60 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (út, 1.5.2018 - 10:15) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 13.18 | ||||||||||||||
2 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 5 | 13.23 | ||||||||||||||
3 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 13.89 | ||||||||||||||
4 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 14.90 | ||||||||||||||
5 | Jiřina NeužilováJiřina Neužilová | 01 | AC Čáslav z.s. | 7 | 15.55 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 12.61 | |||
1 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 4 | 12.61 | |||
3 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 12.99 | |||
4 | Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 7 | 13.00 | |||
5 | Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 13.18 | |||
6 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 5 | 13.23 | |||
7 | Jana SombergováJana Sombergová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 13.39 | |||
7 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 8 | 13.39 | |||
9 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 13.60 | |||
10 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 13.89 | |||
11 | Tereza ProcházkováTereza Procházková | 02 | AC Čáslav z.s. | 3 | 14.90 | |||
12 | Jiřina NeužilováJiřina Neužilová | 01 | AC Čáslav z.s. | 7 | 15.55 | |||
Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | DNS | ||||
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 2 | DNS |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (út, 1.5.2018 - 11:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková | 96 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 40.21 | ||||||||||||||
2 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 41.72 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 42.23 | ||||||||||||||
4 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 2 | 43.38 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (út, 1.5.2018 - 11:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Andrea VlkováAndrea Vlková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 44.20 | ||||||||||||||
2 | 194 | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 44.62 | |||||||||||||
3 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 45.96 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (út, 1.5.2018 - 11:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 44.47 | ||||||||||||||
2 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 46.03 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KašíkováKateřina Kašíková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 47.86 | ||||||||||||||
4 | Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 48.48 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 40.21 | |||
2 | Eliška ČechováEliška Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 41.72 | |||
3 | Kristýna KorelováKristýna Korelová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 42.23 | |||
4 | Tereza BeranováTereza Beranová | 99 | AC Čáslav z.s. | 2 | 43.38 | |||
5 | Andrea VlkováAndrea Vlková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 44.20 | |||
6 | Ema ŠkochováEma Škochová | 03 | SKP Nymburk, z.s. | 6 | 44.47 | |||
7 | 194 | Vanessa AdamcováVanessa Adamcová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 44.62 | ||
8 | Veronika MilerováVeronika Milerová | 05 | AC Mladá Boleslav z.s. | 2 | 45.96 | |||
9 | Aneta NovotnáAneta Novotná | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 46.03 | |||
10 | Kateřina KašíkováKateřina Kašíková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 47.86 | |||
11 | Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 48.48 | |||
Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková | 96 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | DNS | ||||
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 6 | DNS | ||||
Hana OndrkováHana Ondrková | 97 | Spartak Praha 4 | 5 | DNS |
400 m - Muži
(út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš TláskalTomáš Tláskal | 01 | AC Čáslav z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jan TesařJan Tesař | 90 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 48.76 | ||||||||||||||
2 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 5 | 49.68 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 52.36 | ||||||||||||||
4 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 54.45 | ||||||||||||||
5 | Roman StehnoRoman Stehno | 02 | AC Čáslav z.s. | 1 | 54.75 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 146 | Lenka ČechováLenka Čechová | 01 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 1:33.54 | |||||||||||||
2 | 150 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav z.s. | 3 | 1:34.82 | |||||||||||||
3 | 149 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | AC Čáslav z.s. | 2 | 1:36.97 | |||||||||||||
4 | 204 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 11 | 1:39.75 | |||||||||||||
5 | 154 | Barbora LampováBarbora Lampová | 95 | TJ Sokol Opava | 4 | 1:41.64 | |||||||||||||
6 | 182 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | AC Čáslav z.s. | 5 | 1:42.10 | |||||||||||||
7 | 196 | Barbora JanůrkováBarbora Janůrková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 1:46.24 | |||||||||||||
8 | 195 | Kateřina DoudováKateřina Doudová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 1:49.93 | |||||||||||||
9 | 201 | Zuzana KubíčkováZuzana Kubíčková | 04 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 10 | 1:52.84 | |||||||||||||
10 | 197 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 1:53.55 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 11:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 2 | 2:31.28 | |||||||||||||
2 | 11 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1 | 2:31.91 | |||||||||||||
3 | 52 | Martin PechaMartin Pecha | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 2:37.82 | |||||||||||||
4 | 76 | Martin KulhánekMartin Kulhánek | 00 | Spartak Praha 4 | 5 | 2:45.69 | |||||||||||||
5 | 80 | Martin LukešMartin Lukeš | 86 | Spartak Praha 4 | 6 | 2:46.49 | |||||||||||||
6 | 68 | Lukáš PodolákLukáš Podolák | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 4 | 2:51.26 | |||||||||||||
7 | 140 | Radek PetržálekRadek Petržálek | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9 | 3:09.24 | |||||||||||||
8 | 138 | Roman PekárekRoman Pekárek | 66 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 3:10.23 | |||||||||||||
9 | 127 | Vilém GrumlVilém Gruml | 67 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7 | 3:12.22 | |||||||||||||
10 | 144 | Jakub PodhájskýJakub Podhájský | 03 | AC TJ Jičín | 10 | 3:21.20 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 12:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
259 | Robert ŠkeříkRobert Škeřík | 79 | PSK Olymp Praha, z.s. | 11 | DNS | ||||||||||||||
1 | 214 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | ASK Slavia Praha | 5 | 08:46.26 | |||||||||||||
2 | 219 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 8 | 08:47.91 | |||||||||||||
3 | 206 | Jiří MilerJiří Miler | 08 | AC Mladá Boleslav z.s. | 7 | 08:55.67 | |||||||||||||
4 | 103 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 1 | 09:04.96 | |||||||||||||
5 | 213 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 4 | 09:07.57 | |||||||||||||
6 | 230 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10 | 09:08.18 | |||||||||||||
7 | 218 | Adam KřenovskýAdam Křenovský | 98 | AC Čáslav z.s. | 6 | 09:36.22 | |||||||||||||
8 | 209 | David MartínekDavid Martínek | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 2 | 09:36.80 | |||||||||||||
9 | 225 | Michal PernerMichal Perner | 02 | AC Čáslav z.s. | 9 | 09:37.96 | |||||||||||||
10 | 210 | Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil | 00 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 10:34.70 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci
(út, 1.5.2018 - 10:30) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠedivýJosef Šedivý | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4 | 14.34 | ||||||||||||||
2 | Jan BrátJan Brát | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 14.61 | ||||||||||||||
3 | Petr StránskýPetr Stránský | 03 | AC Česká Lípa | 3 | 14.77 | ||||||||||||||
4 | Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 17.77 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:45) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jana HolubcováJana Holubcová | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | 197 | Anežka JurečkováAnežka Jurečková | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 17.91 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(út, 1.5.2018 - 10:45) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová | 04 | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Aneta HloucalováAneta Hloucalová | 04 | TJ Sokol Hradec Králové | 3 | 17.01 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HovorkováKateřina Hovorková | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 17.45 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(út, 1.5.2018 - 10:45) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá | 02 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3 | 14.81 | ||||||||||||||
2 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 16.05 | ||||||||||||||
3 | Anna VánišováAnna Vánišová | 01 | AC Čáslav z.s. | 4 | 16.81 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:30) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | Atletický klub Olomouc z.s. | 3 | 14.23 | ||||||||||||||
2 | Petr FrolíkPetr Frolík | 91 | A. C. TEPO Kladno | 4 | 15.85 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(út, 1.5.2018 - 10:30) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 16.22 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(út, 1.5.2018 - 10:30) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | DQ | |||||||||||||||
1 | David VrbataDavid Vrbata | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 4 | 15.15 | ||||||||||||||
2 | Martin ČechMartin Čech | 01 | AC Čáslav z.s. | 3 | 16.58 | ||||||||||||||
3 | Jakub PodanýJakub Podaný | 01 | AC Čáslav z.s. | 5 | 17.61 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.421.471.521.571.621.671.721.771.821.871.921.97 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | DNS | -------ooxoxoxxx | ||||||||||||||||
1 |
Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.92 | -------ooxoxoxxx | |||||||||||||||
2 |
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec Králové |
02 | 1.82 | -----ooooxxx | |||||||||||||||
Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.77 | ----ooxoxoxxx | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.77 | o-----ooxxx | |||||||||||||||
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 1.72 | ------xoxxx | ||||||||||||||||
4 |
Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s. |
79 | 1.72 | ------xxoxxx | |||||||||||||||
5 |
Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.62 | oooooxxx | |||||||||||||||
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 1.57 | -o-oxxx | ||||||||||||||||
6 |
Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.57 | oooxoxxx | |||||||||||||||
7 |
Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.52 | xooxoxxx | |||||||||||||||
8 |
Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 1.47 | xooxxx | |||||||||||||||
9 |
Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.42 | oxxx | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.371.421.471.521.571.621.671.721.771.811.841.88 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | DNS | ------ooxooxxoxxx | ||||||||||||||||
1 |
Lada PejchalováLada Pejchalová
Univerzitní sportovní klub ... |
98 | 1.84 | ------ooxooxxoxxx | |||||||||||||||
2 |
Kateřina PodanáKateřina Podaná
AC Čáslav z.s. |
01 | 1.52 | oooxoxxx | |||||||||||||||
3 |
Diana ŠmigelskáDiana Šmigelská
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.47 | oooxxx | |||||||||||||||
4 |
Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s. |
03 | 1.47 | ooxxoxxx | |||||||||||||||
5 |
Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletika |
05 | 1.42 | xooxxx | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s. |
83 | DNS | 6,16 +1.2 | x | 5,99 +0.8 | 6,16 | 6,11 +0.7 | x | 6,45 +0.2 | ||||||||||
Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Jaroměř |
00 | DNS | 6,09 +1.6 | 6,35 +1.1 | 6,21 +1.1 | 6,35 | 4,72 +0.1 | 3,27 -0.5 | x | ||||||||||
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká Lípa |
03 | DNS | 5,56 +0.2 | 5,25 +0.2 | 5,92 -0.2 | 5,92 | x | 6,12 -0.1 | x | ||||||||||
Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | DNS | 5,68 +0.5 | 5,45 +0.4 | 5,80 +1.2 | 5,80 | 5,80 +1.6 | 5,83 +0.3 | 4,65 +1.5 | ||||||||||
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | NM | 5,65 +0.8 | 5,76 -0.1 | x | 5,76 | 5,66 +0.4 | 4,63 +1.5 | 5,75 +0.5 | ||||||||||
1 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 6.45 +0.2 m/s | 6,16 +1.2 | x | 5,99 +0.8 | 6,16 | 6,11 +0.7 | x | 6,45 +0.2 | |||||||||
2 |
Martin PokornýMartin Pokorný
Atletický klub Olomouc z.s. |
88 | 6.35 +1.1 m/s | 6,09 +1.6 | 6,35 +1.1 | 6,21 +1.1 | 6,35 | 4,72 +0.1 | 3,27 -0.5 | x | |||||||||
3 |
Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 6.12 -0.1 m/s | 5,56 +0.2 | 5,25 +0.2 | 5,92 -0.2 | 5,92 | x | 6,12 -0.1 | x | |||||||||
4 |
Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s. |
79 | 5.83 +0.3 m/s | 5,68 +0.5 | 5,45 +0.4 | 5,80 +1.2 | 5,80 | 5,80 +1.6 | 5,83 +0.3 | 4,65 +1.5 | |||||||||
5 |
Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s. |
03 | 5.76 -0.1 m/s | 5,65 +0.8 | 5,76 -0.1 | x | 5,76 | 5,66 +0.4 | 4,63 +1.5 | 5,75 +0.5 | |||||||||
6 |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 5.76 +0.0 m/s | x | x | 5,76 +0.0 | 5,76 | 5,71 +1.4 | 5,09 +0.5 | 4,22 -0.1 | |||||||||
7 |
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5.76 +0.2 m/s | 5,76 +0.2 | 5,52 +1.8 | 5,33 +1.3 | 5,76 | 5,47 +0.7 | x | x | |||||||||
8 |
Jakub FialaJakub Fiala
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5.66 +0.8 m/s | 5,66 +0.8 | - | - | 5,66 | - | - | - | |||||||||
9 |
Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.39 +0.6 m/s | 5,30 +0.6 | 5,39 +0.6 | x | 5,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
10 |
Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s. |
01 | 5.32 +0.6 m/s | 4,65 +0.8 | 5,32 +0.6 | x | 5,32 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
11 |
Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 5.02 +0.6 m/s | x | 4,89 -0.6 | 5,02 +0.6 | 5,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
12 |
Filip TučekFilip Tuček
AC Čáslav z.s. |
04 | 4.49 +0.0 m/s | 4,48 +1.2 | 4,49 +0.0 | 4,46 +0.2 | 4,49 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
13 |
Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.24 +0.1 m/s | 4,24 +0.1 | 4,24 +0.6 | x | 4,24 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
14 |
Jakub HálaJakub Hála
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 4.03 +0.2 m/s | 3,43 +0.8 | 4,03 +0.2 | x | 4,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
15 |
Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ Jičín |
03 | 3.99 +0.7 m/s | 3,67 -0.8 | 3,94 +1.6 | 3,99 +0.7 | 3,99 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jana HolubcováJana Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
00 | DNS | 4,97 +1.4 | 4,75 +0.4 | 5,22 +0.3 | 5,22 | 4,75 +0.5 | 5,16 -0.1 | 5,22 +0.0 | ||||||||||
Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. |
04 | DNS | 4,61 +1.0 | x | 4,61 +0.0 | 4,61 | 4,66 +1.5 | 4,75 +1.4 | 4,76 +0.1 | ||||||||||
Adéla MrkvičkováAdéla Mrkvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | DNS | 4,61 +1.7 | 4,51 +1.1 | 4,47 +0.6 | 4,61 | 4,44 +0.4 | 4,37 -0.1 | x | ||||||||||
1 |
Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
02 | 5.22 +0.3 m/s | 4,97 +1.4 | 4,75 +0.4 | 5,22 +0.3 | 5,22 | 4,75 +0.5 | 5,16 -0.1 | 5,22 +0.0 | |||||||||
2 |
Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.76 +0.1 m/s | 4,61 +1.0 | x | 4,61 +0.0 | 4,61 | 4,66 +1.5 | 4,75 +1.4 | 4,76 +0.1 | |||||||||
3 |
Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.61 +1.7 m/s | 4,61 +1.7 | 4,51 +1.1 | 4,47 +0.6 | 4,61 | 4,44 +0.4 | 4,37 -0.1 | x | |||||||||
4 |
Markéta SandholcováMarkéta Sandholcová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 4.41 +0.9 m/s | 4,41 +0.9 | x | x | 4,41 | x | 4,30 +0.9 | 4,28 -0.7 | |||||||||
5 |
Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec Králové |
04 | 4.27 +1.2 m/s | 4,25 +1.0 | 4,27 +1.2 | 4,08 -0.8 | 4,27 | x | 4,22 +1.2 | 4,23 +0.2 | |||||||||
6 |
Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.14 +1.2 m/s | 4,03 +0.6 | 4,01 +0.9 | 4,06 +1.0 | 4,06 | 4,08 +0.5 | 4,00 +0.5 | 4,14 +1.2 | |||||||||
7 |
Jiřina NeužilováJiřina Neužilová
AC Čáslav z.s. |
01 | 3.92 +1.2 m/s | 3,53 +1.2 | 3,74 +0.5 | - | 3,74 | 3,61 +0.7 | 3,92 +1.2 | 3,62 +1.0 | |||||||||
8 |
Tereza ProcházkováTereza Procházková
AC Čáslav z.s. |
02 | 3.62 -0.2 m/s | 3,52 -0.7 | 3,62 -0.2 | - | 3,62 | 3,43 +2.4 | 3,28 +1.6 | x | |||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 11.81 | 11,16 | 11,56 | 11,81 | 11,81 | 11,61 | 11,67 | 11,59 | |||||||||
2 |
Vlastimil TrnkaVlastimil Trnka
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 09.51 | 08,82 | 09,11 | 09,51 | 09,51 | - | - | - | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 11.48 | x | 10,75 | 11,48 | 11,48 | 11,00 | 11,11 | 11,48 | |||||||||
2 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 09.85 | 08,88 | 09,34 | 09,10 | 09,34 | 08,76 | 09,10 | 09,85 | |||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 11.57 | 11,57 | 11,49 | 0.0 | 11,57 | 09,56 | 11,13 | 0.0 | |||||||||
2 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 10.80 | 10,25 | 10,80 | 10,76 | 10,80 | 10,41 | x | x | |||||||||
3 |
Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s. |
01 | 09.64 | 09,64 | 0.0 | 0.0 | 09,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 09.26 | 09,26 | 09,12 | 08,97 | 09,26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 14.04 | 13,04 | 13,47 | x | 13,47 | 13,85 | 14,04 | x | |||||||||
2 |
Tomáš VolenecTomáš Volenec
AC Čáslav z.s. |
99 | 10.54 | 10,54 | 09,71 | 09,88 | 10,54 | 09,95 | 10,43 | 0.0 | |||||||||
3 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 08.70 | 08,55 | 08,39 | 08,70 | 08,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 13.75 | 13,03 | 13,75 | x | 13,75 | x | x | 13,51 | |||||||||
2 |
Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Spartak Vlašim |
84 | 12.68 | 12,68 | x | 12,45 | 12,68 | 12,34 | 12,37 | 12,27 | |||||||||
3 |
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | 10.45 | 10,45 | 0.0 | 0.0 | 10,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
4 |
Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s. |
48 | 10.33 | 10,21 | 10,33 | 0.0 | 10,33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky
(út, 1.5.2018 - 11:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 46.46 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 42.54 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 40.92 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 11:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Dukla Praha |
89 | 68.10 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KrálováTereza Králová
Univerzitní sportovní klub ... |
89 | 62.90 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
AK Olymp Brno, spolek |
86 | 59.74 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 38.46 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 27.36 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 39.66 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 34.74 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Anna VánišováAnna Vánišová
AC Čáslav z.s. |
01 | 28.66 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletika |
04 | 24.54 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 144 |
Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ Jičín |
03 | 31.58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
2 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 31.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
3 |
Tomáš SchneibergTomáš Schneiberg
AC Čáslav z.s. |
48 | 25.28 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ Jičín |
03 | 23.62 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karla BrůhováKarla Brůhová
Spartak Praha 4 |
00 | 37.20 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 36.78 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 33.66 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová Paka |
61 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová Paka |
02 | 58.60 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 48.76 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC Pardubice |
02 | 47.46 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 41.40 | 0.0 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 37.80 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 700g - Veteráni (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | 40.98 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová Paka |
61 | 40.46 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 51.70 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 40.49 | 0.0 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš VolenecTomáš Volenec
AC Čáslav z.s. |
99 | 35.46 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(út, 1.5.2018 - 10:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... |
68 | NM | 0.0 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |