výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth Athletics – Sokol Grand Prix

Kolín (8. 5. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 8.5.2018 - 07:30) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.62
2 21 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 07.79
3 74 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.98
4 54 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.06
5 20 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.36
6 47 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.53
7 103 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 8.5.2018 - 07:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 80 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.76
2 28 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.98
3 31 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.34
4 39 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.41
5 83 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.89
6 99 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (út, 8.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 38 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.73
2 92 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.04
3 5 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 3 08.25
4 33 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.32
5 96 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.45
6 87 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.53
7 102 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 8.5.2018 - 07:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 51 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.95
2 27 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.22
3 48 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.28
4 6 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.73
5 53 Jan KřivskýJan Křivský 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.03
6 85 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.62
2 38 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.73
3 80 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.76
4 21 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 07.79
5 51 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.95
6 74 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.98
6 28 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.98
8 92 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 08.04
9 54 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.06
10 27 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.22
11 5 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 3 08.25
12 48 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.28
13 33 Luboš VavrdaLuboš Vavrda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.32
14 31 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 08.34
15 20 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.36
16 39 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.41
17 96 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 08.45
18 47 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.53
18 87 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 08.53
20 103 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.59
21 6 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.73
22 83 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.89
23 53 Jan KřivskýJan Křivský 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.03
24 85 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.05
25 99 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 09.23
25 102 Jiří PechJiří Pech 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.23

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 09:50) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.53
2 38 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.66
3 80 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.67
4 21 Lukáš ZdichynecLukáš Zdichynec 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 07.73
5 28 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 07.95
6 51 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.98
7 74 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.99
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 8.5.2018 - 09:55) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87
2 115 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.12
3 243 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.17
4 184 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.31
5 191 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.38
6 204 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 115 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.28
2 202 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.45
3 186 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.49
4 147 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.53
5 133 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.73
6 132 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.93
7 178 Karolína MaxováKarolína Maxová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87
2 187 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.59
3 134 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.72
4 112 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.74
5 179 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.80
6 172 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.00
7 240 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.72
110 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 243 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.28
2 217 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.48
3 215 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.69
4 225 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.78
5 183 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.84
6 111 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.85
7 193 Viktorie SršňováViktorie Sršňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.33
2 161 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.54
3 113 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.71
4 237 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.77
5 137 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.90
6 165 Bára DubováBára Dubová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.01
7 200 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 150 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.39
2 222 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.61
3 213 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.71
4 185 Simona PolákováSimona Poláková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.06
5 214 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
6 250 Michaela NovozámskáMichaela Novozámská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.51
7 160 Alena BílkováAlena Bílková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.04
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 129 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.41
2 244 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.61
3 139 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.63
4 212 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.80
5 159 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.97
6 125 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.25
7 154 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.47
8 249 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 07 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 191 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.38
2 181 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.64
3 146 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.73
4 201 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.75
5 253 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.98
6 238 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 08 (út, 8.5.2018 - 08:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 204 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.38
2 148 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.62
3 236 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.94
4 143 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.06
5 192 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.08
6 235 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.25
7 145 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 196 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.87
2 115 Radka HlouchováRadka Hlouchová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 08.28
2 243 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.28
4 184 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.33
5 191 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.38
5 204 Rozárrie ZnamínkováRozárrie Znamínková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.38
7 150 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.39
8 129 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 08.41
9 202 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.45
10 217 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.48
11 186 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.49
12 147 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.53
13 161 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.54
14 187 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.59
15 222 Blanka HavlátováBlanka Havlátová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 08.61
15 244 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.61
17 148 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 08.62
18 139 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.63
19 181 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.64
20 215 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 08.69
21 113 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.71
21 213 Anna SkálováAnna Skálová 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 08.71
23 134 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.72
24 133 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.73
24 146 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 08.73
26 112 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.74
27 201 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.75
28 237 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.77
29 225 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 08.78
30 179 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.80
30 212 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 08.80
32 183 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.84
33 111 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 3 08.85
34 137 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.90
35 132 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.93
36 236 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.94
37 159 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.97
38 253 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.98
39 172 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 09.00
40 165 Bára DubováBára Dubová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.01
41 185 Simona PolákováSimona Poláková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.06
41 143 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 09.06
43 192 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.08
44 214 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 09.09
45 125 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.25
45 235 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.25
47 178 Karolína MaxováKarolína Maxová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.26
48 238 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.28
49 145 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 09.35
50 200 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.43
51 193 Viktorie SršňováViktorie Sršňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 09.45
52 154 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.47
53 250 Michaela NovozámskáMichaela Novozámská 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 09.51
54 249 Klára LabuťováKlára Labuťová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 1 09.59
55 240 Klára KuncováKlára Kuncová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 09.72
56 160 Alena BílkováAlena Bílková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 10.04
110 Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 8 DNS