4. vrhačský pětiboj
Kolín (27. 10. 2018)vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 09.12 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 13.57 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 11.19 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ Jičín |
03 | 09.93 | ||||||||||||||||
6 |
Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ Jičín |
03 | 09.89 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 08.77 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 08.30 | ||||||||||||||||
4 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 07.38 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 11.17 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 10.86 | ||||||||||||||||
3 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 09.97 | ||||||||||||||||
4 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 09.66 | ||||||||||||||||
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 13.62 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 12.54 | ||||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 09.44 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 20.80 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 46.37 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 45.23 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ Jičín |
03 | 27.46 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ Jičín |
03 | 25.23 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 32.11 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 25.61 | ||||||||||||||||
3 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 19.99 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 36.56 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 34.32 | ||||||||||||||||
3 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 29.07 | ||||||||||||||||
4 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 28.74 | ||||||||||||||||
5 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 23.60 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 41.63 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 41.32 | ||||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 32.25 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 39.74 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 38.45 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 47.33 | ||||||||||||||||
2 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 30.57 | ||||||||||||||||
3 |
Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ Jičín |
03 | 24.64 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ Jičín |
03 | 22.21 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 35.77 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 35.35 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 29.88 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 34.69 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 67.42 | ||||||||||||||||
2 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 62.20 | ||||||||||||||||
3 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 58.46 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 65.17 | ||||||||||||||||
2 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 64.09 | ||||||||||||||||
3 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 45.83 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 28.12 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 24.94 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BartůněkJan Bartůněk
TJ Sokol Hradec Králové |
81 | 48.73 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 45.10 | ||||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 40.36 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 34.47 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BartůněkJan Bartůněk
TJ Sokol Hradec Králové |
81 | 47.88 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 44.52 | ||||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 37.85 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 34.85 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří ŠolarJiří Šolar
TJ Kavalier Sázava |
54 | 26.82 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s. |
02 | 30.49 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ Jičín |
03 | 51.29 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ Jičín |
03 | 38.18 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 30.66 | ||||||||||||||||
4 |
Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ Jičín |
03 | 27.59 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 34.35 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s. |
98 | 31.76 | ||||||||||||||||
4 |
Jana ČapkováJana Čapková
Atletika Stará Boleslav, z.s. |
74 | 15.82 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC Pardubice |
02 | 55.58 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 46.24 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 32.00 | ||||||||||||||||
4 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 26.17 | ||||||||||||||||
5 |
Martin BuryanMartin Buryan
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 23.03 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 27.10.2018) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletika |
69 | 38.10 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 31.68 | ||||||||||||||||
3 |
Martin HeinlMartin Heinl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. |
73 | 27.40 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PeňázPavel Peňáz | 69 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1752 | |||||||||||||||
2 | Jakub VoplakalJakub Voplakal | 92 | A. C. Sparta Praha | 1719 | |||||||||||||||
3 | Martin HeinlMartin Heinl | 73 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1224 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 1804 | |||||||||||||||
2 | Jakub DudášJakub Dudáš | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1639 | |||||||||||||||
3 | Martin BuryanMartin Buryan | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1113 | |||||||||||||||
4 | Karel HanušKarel Hanuš | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1070 | |||||||||||||||
5 | Dominik KrálDominik Král | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 0767 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrhačský trojboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MenčíkMartin Menčík | 03 | AC TJ Jičín | 2105 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BayerTomáš Bayer | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1638 | |||||||||||||||
3 | Jakub PodhájskýJakub Podhájský | 03 | AC TJ Jičín | 1312 | |||||||||||||||
4 | Matyáš KubínMatyáš Kubín | 03 | AC TJ Jičín | 1154 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška VolencováEliška Volencová | 98 | AC Čáslav z.s. | 1461 | |||||||||||||||
2 | Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1358 | |||||||||||||||
4 | Jana ČapkováJana Čapková | 74 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 0849 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský trojboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PácalováPetra Pácalová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1250 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel PeňázPavel Peňáz | 69 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2348 | |||||||||||||||
2 | Jakub VoplakalJakub Voplakal | 92 | A. C. Sparta Praha | 2140 | |||||||||||||||
3 | Martin HeinlMartin Heinl | 73 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 1742 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MikešOndřej Mikeš | 02 | AC Pardubice | 2074 | |||||||||||||||
2 | Karel HanušKarel Hanuš | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1981 | |||||||||||||||
3 | Jakub DudášJakub Dudáš | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1960 | |||||||||||||||
4 | Martin BuryanMartin Buryan | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1721 | |||||||||||||||
5 | Dominik KrálDominik Král | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1696 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MenčíkMartin Menčík | 03 | AC TJ Jičín | 2466 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BayerTomáš Bayer | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2271 | |||||||||||||||
3 | Jakub PodhájskýJakub Podhájský | 03 | AC TJ Jičín | 1539 | |||||||||||||||
4 | Matyáš KubínMatyáš Kubín | 03 | AC TJ Jičín | 1419 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1795 | |||||||||||||||
2 | Eliška VolencováEliška Volencová | 98 | AC Čáslav z.s. | 1810 | |||||||||||||||
4 | Jana ČapkováJana Čapková | 74 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 1293 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský čtyřboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PácalováPetra Pácalová | 02 | SK Aktis Praha z.s. | 1737 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |