Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva skupina B

Mladá Boleslav (3. 5. 2018)
60 m - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel StehnoDaniel Stehno 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.18 6.00
2 Tomáš BačinaTomáš Bačina 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 08.24 4.00
3 František KadlecFrantišek Kadlec 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.33 3.00
60 m - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.57 11.00
2 Matěj KřováčekMatěj Křováček 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 07.72 9.00
3 Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.95 8.00
60 m - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla MislerováAdéla Mislerová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.55 6.00
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 08.57 5.00
3 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 08.60 3.00
60 m - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 08.17 11.00
2 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 08.42 9.00
3 Linda JanďurováLinda Janďurová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.43 8.00
800 m - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:34.64 11.00
2 Veronika HabováVeronika Habová 03 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 2:38.12 9.00
3 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2:39.25 8.00
1500 m - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:39.21 11.00
2 Petr ČadaPetr Čada 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5:16.28 9.00
3 Matyáš KubínMatyáš Kubín 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5:18.70 8.00
3000 m - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub StádníkJakub Stádník 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:57.54 11.00
2 Filip VertéšiFilip Vertéši 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 12:09.71 9.00
3 Adam PospíšilAdam Pospíšil 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 12:11.01 8.00
100 m překážek (0.84) - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 15.18 11.00
2 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 15.36 9.00
3 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 17.91 8.00
4 x 60 m - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šebek, Křováček, Dědek, Hofman Šebek, Křováček, Dědek, Hofman AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 31.06 11.00
2 Kysela, Gore, Duong, Drbola Kysela, Gore, Duong, Drbola AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 32.88 9.00
3 Horák, Kadlec, Kazda, Omorodion Horák, Kadlec, Kazda, Omorodion AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 33.04 8.00
4 x 60 m - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Čapková, Hrdličková, Mařasová, Vašinová Čapková, Hrdličková, Mařasová, Vašinová AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 33.14 11.00
2 Bleptová, Flaxová, Kozlová, Lorencová Bleptová, Flaxová, Kozlová, Lorencová AC TJ JičínAC TJ Jičín 33.51 9.00
3 Vančurová, Kvaizarová, Zbíralová, Milerová Vančurová, Kvaizarová, Zbíralová, Milerová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 33.75 8.00
chůze dráha 2000 m - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 10:58.03 11.00
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 11:35.07 9.00
3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 11:55.24 8.00
chůze dráha 2000 m - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricie RajtrováPatricie Rajtrová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 14:28.61 11.00
2 Anežka KubánkováAnežka Kubánková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 14:42.12 9.00