Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD staršího žactva skupina B

Mladá Boleslav (3. 5. 2018)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.28 11.00
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 41.16 9.00
3 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 43.40 8.00
4 Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.41 7.00
5 Nguyen Tan DuongNguyen Tan Duong 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 45.85 6.00
6 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 47.04 3.00
7 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 54.79 1.00
Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 45.89 5.00
2 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 46.04 4.00
3 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 47.72 2.00
4 Vojtěch ŠťastnýVojtěch Šťastný 03 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 57.98
Daniel StehnoDaniel Stehno 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Matyáš ZívrMatyáš Zívr 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 8 DNS
Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 3 DNS
Adam VeleAdam Vele 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠevčíkMichal Ševčík 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 39.28 11.00
2 Marek ŠebekMarek Šebek 03 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 1 41.16 9.00
3 David ŠlapákDavid Šlapák 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 43.40 8.00
4 Matěj BartoňMatěj Bartoň 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 44.41 7.00
5 Nguyen Tan DuongNguyen Tan Duong 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 45.85 6.00
6 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 04 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 6 45.89 5.00
7 Radim KyselaRadim Kysela 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 46.04 4.00
8 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 47.04 3.00
9 Sam Ojo OmorodionSam Ojo Omorodion 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 47.72 2.00
10 Šimon ŘeháčekŠimon Řeháček 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 54.79 1.00
11 Vojtěch ŠťastnýVojtěch Šťastný 03 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 7 57.98
Daniel SchmidtDaniel Schmidt 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 DNS
Daniel StehnoDaniel Stehno 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 DNS
Matyáš ZívrMatyáš Zívr 04 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 8 DNS
Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 3 DNS
Adam VeleAdam Vele 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 44.54 11.00
2 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 44.55 9.00
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 44.60 8.00
4 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 48.89 2.00
5 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 50.43
6 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 52.85
Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 47.71 5.00
2 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 47.91 4.00
3 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 49.26 1.00
4 Nicole SoučkováNicole Součková 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 50.49
5 Eliška StřihavkováEliška Střihavková 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 51.02
6 Adéla BakešováAdéla Bakešová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 53.25
7 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 62.38
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 46.46 6.00
2 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 4 48.40 3.00
3 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 49.94
4 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 5 52.20
5 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 52.94
6 Eliška KazdováEliška Kazdová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 55.47
Anežka KubánkováAnežka Kubánková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 3.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 45.83 7.00
2 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 49.28
3 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 51.03
4 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 51.35
5 Martina LednejováMartina Lednejová 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 51.66
6 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 4 53.26
7 Zuzana SochorováZuzana Sochorová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 53.42
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 44.54 11.00
2 Anna VašinováAnna Vašinová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 44.55 9.00
3 Magdalena ŠlapákováMagdalena Šlapáková 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 44.60 8.00
4 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 45.83 7.00
5 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 46.46 6.00
6 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 4 47.71 5.00
7 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A 5 47.91 4.00
8 Zuzana HorákováZuzana Horáková 03 AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B 4 48.40 3.00
9 Kristýna JaneckáKristýna Janecká 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 48.89 2.00
10 Šárka ZaydlarováŠárka Zaydlarová 04 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 49.26 1.00
11 Nicol NáhlovskáNicol Náhlovská 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 3 49.28
12 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 7 49.94
13 Aranka LorencováAranka Lorencová 04 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 4 50.43
14 Nicole SoučkováNicole Součková 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 50.49
15 Eliška StřihavkováEliška Střihavková 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 7 51.02
16 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 5 51.03
17 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 6 51.35
18 Martina LednejováMartina Lednejová 04 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 51.66
19 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 5 52.20
20 Magdaléna ŠimonováMagdaléna Šimonová 03 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 52.85
21 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 2 52.94
22 Adéla BakešováAdéla Bakešová 04 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 2 53.25
23 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová 05 AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B 4 53.26
24 Zuzana SochorováZuzana Sochorová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 53.42
25 Eliška KazdováEliška Kazdová 05 AC TJ Jičín AAC TJ Jičín A 6 55.47
26 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 62.38
Štěpánka HatašováŠtěpánka Hatašová 03 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 6 DNS
Anežka KubánkováAnežka Kubánková 05 AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A 1 DNS