Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)
100 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Mikoláš ZajacMikoláš Zajac 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11.93 6.00
2 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.93 5.00
3 Daniel ČermákDaniel Čermák 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.13 4.00
100 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10.94 11.00
2 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.14 9.00
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.65 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.36 11.00
2 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.46 9.00
3 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11.47 8.00
100 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.49 7.00
2 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 11.67 3.50
3 Matyáš NovákMatyáš Novák 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.74 2.00
100 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ester MerunkováEster Merunková 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.90 4.50
2 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.06 3.00
3= Veronika NoskováVeronika Nosková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.27 1.50
3= Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.27 1.50
100 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Klára BartoškováKlára Bartošková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 12.39 11.00
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12.41 9.00
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12.66 8.00
100 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 13.21 5.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.22 4.00
3 Lea JelínkováLea Jelínková 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13.26 2.00
100 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.59 11.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12.64 9.00
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.71 8.00
800 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:00.91 11.00
2 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:01.48 9.00
3 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2:01.53 8.00
800 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:01.58 11.00
2 Jakub JonJakub Jon 01 AC PardubiceAC Pardubice 2:02.96 9.00
3 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:03.14 8.00
800 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:27.45 11.00
2 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2:29.54 9.00
3 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:30.52 8.00
800 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:28.04 11.00
2 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:29.23 9.00
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2:30.81 8.00
1500 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:26.14 11.00
2 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:26.43 9.00
3 Jan VítekJan Vítek 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:29.86 8.00
1500 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4:46.06 11.00
2 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:48.40 9.00
3 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4:54.78 8.00
1500 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4:55.21 11.00
2 Hana TrojanováHana Trojanová 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:05.27 9.00
3 Emma HoráčkováEmma Horáčková 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:19.03 8.00
1500 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:06.56 11.00
2 Michaela ŠilarováMichaela Šilarová 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5:23.43 9.00
3 Vendula StránskáVendula Stránská 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5:23.84 8.00
3000 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 09:43.18 11.00
2 Jakub HorákJakub Horák 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:55.01 9.00
3 Jiří ČermákJiří Čermák 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10:37.82 8.00
3000 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10:58.88 11.00
2 Pavlína VotočkováPavlína Votočková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11:24.15 9.00
3 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11:25.87 8.00
3000 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela VundererováMichaela Vundererová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12:18.74 11.00
2 Sára CharvátováSára Charvátová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13:42.25 9.00
5000 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj DvořákMatěj Dvořák 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 17:30.35 11.00
2 Matyáš VintrMatyáš Vintr 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 17:30.67 9.00
3 Vít NováčekVít Nováček 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:20.18 8.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 15.22 11.00
2 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 15.75 9.00
3 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16.64 8.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 14.70 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 15.18 9.00
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 15.63 8.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.95 11.00
2 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 41.51 9.00
3 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 AC PardubiceAC Pardubice 41.51 8.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 63.74 11.00
2 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 64.71 9.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68.75 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 69.65 9.00
3 Anna PtákováAnna Ptáková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 70.45 8.00
4 x 100 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Uhlíř, Töpfer, Hlaváček, Velíšek Uhlíř, Töpfer, Hlaváček, Velíšek AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 45.28 11.00
2 Vosáhlo, Killar, Zajac, Čermák Vosáhlo, Killar, Zajac, Čermák TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 48.30 9.00
3 Vintr, Kunrt, Šantroch, Hurdálek Vintr, Kunrt, Šantroch, Hurdálek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 52.48 8.00
4 x 100 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Duchoslavová, Hájková, Bartošková, Petrásová Duchoslavová, Hájková, Bartošková, Petrásová AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 52.60 11.00
2 Holubcová, Kotková, Hubálková, Petrová Holubcová, Kotková, Hubálková, Petrová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 53.40 9.00
3 Hochmanová, Šustrová, Mervartová, Lukášová Hochmanová, Šustrová, Mervartová, Lukášová Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 56.05 8.00
chůze dráha 3000 m - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof SchubertKryštof Schubert 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:10.94 11.00
2 Jan ZástavaJan Zástava 00 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:58.35 9.00
3 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 16:25.75 8.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:33.21 11.00
2 Patrik SolničkaPatrik Solnička 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:50.86 9.00
3 Matěj ŠturmaMatěj Šturma 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 17:58.62 8.00
chůze dráha 3000 m - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla JohanováAdéla Johanová 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17:03.01 11.00
2 Pavla CinkánováPavla Cinkánová 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 19:11.67 9.00
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16:01.50 11.00
2 Viktorie TrunečkováViktorie Trunečková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 18:44.28 9.00
3 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 19:23.53 8.00