Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)
skok vysoký - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.01 11.00
2 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.95 9.00
3= Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 1.75 7.50
3= Jaroslav GuzanJaroslav Guzan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.75 7.50
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1.81 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 1.78 9.00
3 Ondřej ŠafránekOndřej Šafránek 01 AC PardubiceAC Pardubice 1.75 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.55 10.00
1= Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1.55 10.00
3 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.50 8.00
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1.61 11.00
2 Karolína ŘádkováKarolína Řádková 01 AC PardubiceAC Pardubice 1.50 9.00
3 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1.50 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 AC PardubiceAC Pardubice 4.00 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 4.00 9.00
3 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.00 8.00
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 3.50 11.00
2 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 3.50 9.00
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.10 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Margit JunkováMargit Junková 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3.10 11.00
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2.90 9.00
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2.90 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká 02 AC PardubiceAC Pardubice 3.20 11.00
2= Tereza MasarykováTereza Masaryková 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2.60 8.50
2= Dominika HorníkováDominika Horníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2.60 8.50
skok daleký - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 6.48 11.00
2 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.48 9.00
3 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.34 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6.38 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 6.35 9.00
3 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6.18 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5.36 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.05 9.00
3 Markéta StránskáMarkéta Stránská 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4.98 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5.39 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5.31 9.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4.92 8.00
trojskok - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.81 11.00
2 Tereza DostálováTereza Dostálová 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 09.71 9.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.49 11.00
2 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 10.48 9.00
3 Lucie StrnádkováLucie Strnádková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.89 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela TrčováMichaela Trčová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13.71 11.00
2 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.11 9.00
3 Barbora VelíškováBarbora Velíšková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12.02 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10.85 11.00
2 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.79 9.00
3 Tereza JežkováTereza Ježková 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 09.66 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.86 11.00
2 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 13.48 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 12.22 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr PlašilPetr Plašil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.34 11.00
2 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.30 9.00
3 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 13.77 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 33.51 11.00
2 Daniela KubalováDaniela Kubalová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 30.51 9.00
3 Veronika PřibylováVeronika Přibylová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 27.90 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 01 AC PardubiceAC Pardubice 34.71 11.00
2 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 32.41 9.00
3 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková 02 AC PardubiceAC Pardubice 29.40 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 45.60 11.00
2 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 42.21 9.00
3 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 38.68 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto PetrášOto Petráš 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.34 11.00
2 Petr PlašilPetr Plašil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.08 9.00
3 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 41.00 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela NeprašováMichaela Neprašová 01 AC PardubiceAC Pardubice 52.10 11.00
2 Barbora ŽeljazkováBarbora Željazková 02 AC PardubiceAC Pardubice 44.84 9.00
3 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 43.38 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KrákorováEliška Krákorová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 41.31 11.00
2 Daniela KubalováDaniela Kubalová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 36.70 9.00
3 Tereza LakotováTereza Lakotová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 34.65 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan DoležálekJan Doležálek 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 64.23 11.00
2 Petr LankPetr Lank 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39.25 9.00
3 Václav HojkaVáclav Hojka 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 37.00 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan VostřelJan Vostřel 00 AC PardubiceAC Pardubice 49.09 11.00
2 Tomáš VětvičkaTomáš Větvička 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.64 9.00
3 Petr PlašilPetr Plašil 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 46.98 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 39.49 11.00
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 37.51 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 34.73 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 32.44 11.00
2 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30.47 9.00
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 29.61 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 54.08 11.00
2 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 43.61 9.00
3 Jan ŠponerJan Šponer 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 42.78 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vít MonzarVít Monzar 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 47.50 11.00
2 Jan RejhaJan Rejha 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 44.26 9.00
3 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 43.67 8.00