Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 39.49 0.0 11.00
2 Kateřina ŠmilauerováKateřina Šmilauerová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 37.51 0.0 9.00
3 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 34.73 0.0 8.00
4 Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 34.56 0.0 7.00
5 Sára ZámečníkováSára Zámečníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 34.54 0.0 6.00
6 Alžběta KučerováAlžběta Kučerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 33.02 0.0 5.00
7 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 32.83 0.0 4.00
8 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 30.71 0.0 3.00
9 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 28.83 0.0 2.00
10 Lucie HácováLucie Hácová
AC PardubiceAC Pardubice
02 28.54 0.0 1.00
11 Barbora VelíškováBarbora Velíšková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
02 27.66 0.0
12 Veronika HudečkováVeronika Hudečková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 27.03 0.0
13 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 26.92 0.0
14 Simona WeberováSimona Weberová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 26.30 0.0
15 Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 25.35 0.0
16 Lucie KrpatováLucie Krpatová
AC PardubiceAC Pardubice
02 25.00 0.0
17 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
01 24.40 0.0
18 Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
04 24.27 0.0
19 Monika NezdarováMonika Nezdarová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 21.43 0.0
20 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 21.16 0.0
21 Natálie SusováNatálie Susová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
02 20.87 0.0
22 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 20.78 0.0
23 Magdaléna SmutnáMagdaléna Smutná
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 20.02 0.0
24 Kateřina DudlováKateřina Dudlová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 16.01 0.0
25 Ema NierostkováEma Nierostková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 15.20 0.0
Celkem 25 závodníků