Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:00.91 11.00
2 Martin BínaMartin Bína 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:01.48 9.00
3 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 2:01.53 8.00
4 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:02.23 7.00
5 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11 2:02.74 6.00
6 Josef ProvazníkJosef Provazník 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:03.46 5.00
7 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 1 2:03.92 4.00
8 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 2:05.21 3.00
9 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 2:06.68 2.00
10 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:08.27 1.00
11 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:11.53
12 Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:14.06
13 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 2:14.67
MS Petr VacekPetr Vacek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 2:08.29
Celkem 14 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 2:01.58 11.00
2 Jakub JonJakub Jon 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 2:02.96 9.00
3 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 2:03.14 8.00
4 Adam KolářAdam Kolář 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:06.66 7.00
5 David NěmečekDavid Němeček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:09.15 6.00
6 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 14 2:11.98 5.00
7 Jakub PlánekJakub Plánek 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 2:13.90 4.00
8 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 11 2:15.78 3.00
9 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 2:18.66 2.00
10 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 2:19.40 1.00
11 Vladimír SuchánekVladimír Suchánek 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 2:22.54
12 David LabíkDavid Labík 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 2:34.44
13 Tomáš JeřábekTomáš Jeřábek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:52.67
Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 14 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza SvobodováTereza Svobodová 00 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:27.45 11.00
2 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 2:29.54 9.00
3 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:30.52 8.00
4 Kateřina LeksováKateřina Leksová 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 4 2:37.28 7.00
Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:28.04 11.00
2 Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 2:29.23 9.00
3 Lucie SajdlováLucie Sajdlová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 9 2:30.81 8.00
4 Denisa JansováDenisa Jansová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:31.80 7.00
5 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 2:42.53 6.00
6 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 2:43.44 5.00
7 Miroslava LiskováMiroslava Lisková 04 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:49.52 4.00
8 Klára KesselgruberováKlára Kesselgruberová 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 2:50.00 3.00
9 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 6 2:54.15 2.00
10 Anděla ŠemberováAnděla Šemberová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 3:05.56 1.00
Celkem 10 závodníků