Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 6.48 +0.0 m/s 6,48  +0.06,33  +0.06,26  +0.66,48--- 11.00
2 Adam MilerAdam Miler
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 6.48 +2.0 m/s 6,48  +2.05,68  +0.95,73  -0.76,486,25  +0.06,16  +1.1x 9.00
3 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 6.34 +1.1 m/s 3,85  +2.25,86  +0.05,77  +0.55,865,85  +0.06,07  +0.06,34  +1.1 8.00
4 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 6.11 +0.0 m/s 5,66  +0.05,86  +1.65,72  +1.05,866,11  +0.05,77  +1.1- 7.00
5 Jan PonikelskýJan Ponikelský
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
00 5.30 +1.6 m/s 5,30  +1.64,91  +0.54,95  +0.05,30x4,96  +0.35,19  +1.5 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.38 +1.5 m/s 6,36  +0.06,10  +0.26,38  +1.56,38-xx 11.00
2 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 6.35 +1.2 m/s 6,32  +2.06,25  +0.04,10  +0.06,326,32  +0.06,26  +0.06,35  +1.2 9.00
3 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.18 +0.0 m/s 5,66  -1.55,90  +1.36,18  +0.06,186,11  +0.06,01x 8.00
4 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 6.16 +1.4 m/s 5,53  +0.05,67  +1.86,16  +1.46,166,11  +0.05,90  +0.05,96  +0.0 7.00
5 David NěmečekDavid Němeček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 6.02 +2.0 m/s 4,38  +2.35,74  +0.25,90  +1.65,905,70  -0.8x6,02  +2.0 6.00
6 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.99 +1.4 m/s 5,95  +0.05,99  +1.45,84  -0.55,995,67  +0.05,85  +0.95,78  +0.3 5.00
7 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.96 +1.6 m/s 5,96  +1.65,89  +1.35,58  +1.95,965,50  +0.05,88  +0.95,78  +1.3 4.00
8 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5.84 +1.1 m/s 5,54  +0.45,84  +1.1x5,845,64  +0.04,95  +0.0x 3.00
9 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 5.39 +0.4 m/s 5,04  +0.04,76  +1.95,39  +0.45,390.00.00.0 2.00
Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.37 +0.0 m/s 5,15  +0.45,37  +0.05,10  +1.95,370.00.00.0
10 Michal PazderaMichal Pazdera
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.37 +0.4 m/s 5,34  +0.9x5,37  +0.45,370.00.00.0 1.00
11 Šimon HrčkaŠimon Hrčka
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 5.12 +0.0 m/s 3,66  +0.14,58  +1.45,12  +0.05,120.00.00.0
12 Lukáš HolubLukáš Holub
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 5.11 +1.1 m/s 5,06  +0.05,05  +0.05,11  +1.15,110.00.00.0
13 Matěj PoličanskýMatěj Poličanský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
02 5.07 +1.6 m/s 5,07  +1.64,91  +1.44,80  +1.85,070.00.00.0
14 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.02 +0.0 m/s 5,02  +0.0xx5,020.00.00.0
15 David KumstaDavid Kumsta
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.45 +0.5 m/s 4,40  +0.94,45  +0.54,39  +2.04,450.00.00.0
16 Ondřej JiroutOndřej Jirout
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
04 3.81 +0.0 m/s x3,66  +0.83,81  +0.03,810.00.00.0
Jakub BělíkJakub Bělík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 5.36 +1.3 m/s -5,32  +1.25,31  +1.55,325,18  +0.15,16  +1.95,36  +1.3 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 5.05 +0.9 m/s 4,69  +0.14,45  +0.04,87  +1.14,875,05  +0.94,82  +1.44,87  +0.4 9.00
3 Markéta StránskáMarkéta Stránská
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4.98 +1.9 m/s 4,70  +0.04,74  +0.74,98  +1.94,98x4,71  +2.24,61  +0.2 8.00
4 Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
00 4.89 +1.9 m/s 4,74  +1.84,74  +1.94,89  +1.94,894,65  +0.14,61  +0.2x 7.00
5 Veronika NoskováVeronika Nosková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4.72 +2.2 m/s 4.68 +1.8 m/s 4,72  +2.24,46  +0.0x4,724,33  -0.44,68  +1.84,37  +1.4 6.00
6 Kateřina KlímováKateřina Klímová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.70 +2.0 m/s x4,70  +2.04,23  +0.04,70x4,16  +1.7x 5.00
7 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 4.69 +1.4 m/s 4,62  +1.94,56  -0.14,49  +1.74,624,32  +2.94,26  +0.04,69  +1.4 4.00
8 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 4.64 +0.8 m/s x4,56  +1.14,64  +0.84,644,54  +1.4xx 3.00
9 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4.61 +0.9 m/s 4,61  +0.94,47  +0.04,55  +2.14,610.00.00.0 2.00
10 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
00 4.53 +1.1 m/s --4,53  +1.14,530.00.00.0 1.00
11 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 4.48 +1.4 m/s 4,48  +1.44,41  +1.14,22  +1.54,480.00.00.0
MS Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.96 +0.0 m/s
MS Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 4.55 +1.4 m/s
Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 NM xxx0.00.00.00.0
Petra MlejnkováPetra Mlejnková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
02 NM xx-0.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.39 +0.9 m/s x5,26  +0.0x5,265,39  +0.9xx 11.00
2 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 5.31 +1.6 m/s 4,87  +0.15,20  +0.35,31  +1.65,315,29  +0.5xx 9.00
3 Amálie NovákováAmálie Nováková
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.92 +1.3 m/s 4,92  +1.34,71  +1.04,84  +1.24,924,81  +0.9-- 8.00
4 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová
AC PardubiceAC Pardubice
01 4.92 +2.5 m/s 4.80 +1.0 m/s x4,57  +1.84,72  +0.04,724,83  +2.44,80  +1.04,92  +2.5 7.00
5 Alžběta VeličkováAlžběta Veličková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4.79 +1.1 m/s x4,77  +1.54,79  +1.14,794,72  +2.74,53  +1.74,69  +1.2 6.00
6 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.74 +0.7 m/s 4,63  +1.84,45  +2.84,58  +0.94,634,64  +1.34,74  +0.74,71  +1.6 5.00
7 Lucie HácováLucie Hácová
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.64 +1.9 m/s 3,91  +0.93,99  +0.94,64  +1.94,644,62  +1.94,54  +0.7x 4.00
8 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 4.58 +0.0 m/s 4,29  +1.74,50  +1.84,32  +0.44,50-4,58  +0.04,34  +1.1 3.00
9 Karolína UrstaKarolína Ursta
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 4.47 +1.0 m/s x4,47  +1.0x4,470.00.00.0 2.00
10 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
03 4.37 +0.6 m/s -x4,37  +0.64,370.00.00.0 1.00
11 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 4.36 +2.9 m/s 4.28 +1.5 m/s 4,28  +1.54,16  +0.04,36  +2.94,360.00.00.0
12 Tereza KocourkováTereza Kocourková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 4.26 +1.7 m/s 4,26  +1.74,15  +1.23,93  +1.34,260.00.00.0
13 Anna ČapkováAnna Čapková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 4.21 -1.3 m/s 4,00  +0.24,05  +0.24,21  -1.34,210.00.00.0
14 Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4.20 +0.0 m/s 4,03  +1.94,13  +0.94,20  +0.04,200.00.00.0
15 Lea JelínkováLea Jelínková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 4.17 +0.7 m/s 3,80  +0.6x4,17  +0.74,170.00.00.0
16 Barbora KarlíkováBarbora Karlíková
AC PardubiceAC Pardubice
02 4.10 +0.4 m/s 4,10  +0.44,02  +1.04,06  +0.04,100.00.00.0
17 Aneta UbryAneta Ubry
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4.08 +1.6 m/s 4,08  +1.63,84  +1.23,73  +1.54,080.00.00.0
18 Lucie StrnádkováLucie Strnádková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 4.03 +0.6 m/s x4,03  +0.6x4,030.00.00.0
19 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3.80 +1.7 m/s xx3,80  +1.73,800.00.00.0
20 Kateřina FišerováKateřina Fišerová
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.70 +1.1 m/s 3,51  +1.13,70  +1.13,70  +0.73,700.00.00.0
21 Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3.68 +0.8 m/s 3,68  +0.83,68  +1.02,40  +2.63,680.00.00.0
Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Karolína ŘádkováKarolína Řádková
AC PardubiceAC Pardubice
01 NM xx-0.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků