výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.603.703.803.904.004.10 Body
1 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.00 --o-oxxx 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 4.00 -ooxooxxx 9.00
3 David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
99 4.00 --xo-xxoxxx 8.00
4 Jan RejhaJan Rejha
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 3.80 xo-o-xxx 6.00
5 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 3.80 --o-xxx 7.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.502.702.903.103.303.403.503.603.703.80 Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 3.50 --ooo-oxxx 11.00
2 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.50 --xooxo-xoxxx 9.00
3 Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 3.10 -ooxoxxx 8.00
4= Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC PardubiceAC Pardubice
02 2.90 xooxoxxx 6.50
4= Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2.90 xooxoxxx 6.50
6 Jakub KušnírJakub Kušnír
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
02 2.70 xooxxx 5.00
7 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 2.70 oxxoxxx 4.00
8 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 2.50 xoxxx 3.00
Vojtěch SegešVojtěch Segeš
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 NM xxx
Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 NM ---xxx
Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 NM xxx
Vojtěch VávraVojtěch Vávra
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 NM xxx
Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 NM xxx
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.702.802.903.003.103.20 Body
1 Margit JunkováMargit Junková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
00 3.10 ----xoooxoxxoxxx 11.00
2 Anna PelcováAnna Pelcová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
99 2.90 ---o-oxoxxx 9.00
3 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
99 2.90 ----oxxoxoxxx 8.00
4 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.80 ---oooxxx 7.00
5 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 2.40 oooxxx 6.00
6 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
00 2.40 ooxoxxx 5.00
MS Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 2.90
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.30 Body
1 Eliška HezkáEliška Hezká
AC PardubiceAC Pardubice
02 3.20 ------ooxooxxx 11.00
2= Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 2.60 -oooxxx 8.50
2= Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 2.60 ---o-xxx 8.50
4 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 2.40 -ooxxx 7.00
5 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 2.20 ooxxx 6.00
Celkem 5 závodníků