Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)

110 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch AdamecVojtěch Adamec 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.70 11.00
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 3 15.18 9.00
3 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 15.63 8.00
4 Marek MiřejovskýMarek Miřejovský 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 16.55 7.00
5 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 17.00 6.00
6 Ondřej MašekOndřej Mašek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 17.39 5.00
Josef HorákJosef Horák 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 07:20) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.39 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 15.64 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.16 8.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 16.17 7.00
5 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.06 4.00
Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 07:20) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 17.00 6.00
2 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.05 5.00
3 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 17.16 3.00
4 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.00 2.00
Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.39 11.00
2 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 15.64 9.00
3 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 16.16 8.00
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 16.17 7.00
5 Matěj SádovskýMatěj Sádovský 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 17.00 6.00
6 Matyáš NeckářMatyáš Neckář 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 17.05 5.00
7 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 17.06 4.00
8 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 17.16 3.00
9 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 19.00 2.00
Jakub MarečekJakub Mareček 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNF
Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 DNS