Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje

Pardubice (5. 5. 2018)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.53 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 52.17 9.00
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.25 8.00
4 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 52.81 5.00
5 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 53.09 4.00
6 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 53.54 2.00
7 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 54.25 1.00
8 Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 54.54
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 52.31 7.00
2 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.36 6.00
3 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.25 3.00
4 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 54.98
5 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 56.04
6 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 59.18
MS Petr VacekPetr Vacek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 54.57
Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HolubOndřej Holub 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.53 11.00
2 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 52.17 9.00
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 52.25 8.00
4 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 52.31 7.00
5 Lukáš KillarLukáš Killar 99 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 52.36 6.00
6 Martin ZemanMartin Zeman 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 52.81 5.00
7 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 53.09 4.00
8 Adam KolářAdam Kolář 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 53.25 3.00
9 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 53.54 2.00
10 Marek ZelenkaMarek Zelenka 00 AC PardubiceAC Pardubice 6 54.25 1.00
11 Michael ČermákMichael Čermák 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 54.54
12 Petr VacekPetr Vacek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 54.57
13 Petr NaimanPetr Naiman 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 54.98
14 Vít VosáhloVít Vosáhlo 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 56.04
15 Jaroslav KunrtJaroslav Kunrt 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 59.18
Petr ŠantrochPetr Šantroch 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.61 11.00
2 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.73 7.00
3 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 55.83 6.00
4 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 57.00 4.00
5 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 57.58 3.00
6 Vladimír SuchánekVladimír Suchánek 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 62.41
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 55.42 8.00
2 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.23 1.00
3 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 60.14
4 Jakub PlánekJakub Plánek 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 60.83
5 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 62.57
6 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 63.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 53.46 9.00
2 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 56.65 5.00
3 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 57.83 2.00
4 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 60.52
5 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 61.19
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC PardubiceAC Pardubice 4 50.61 11.00
2 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 53.46 9.00
3 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 55.42 8.00
4 Tomáš HolmanTomáš Holman 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 55.73 7.00
5 Tomáš SeveraTomáš Severa 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 55.83 6.00
6 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 56.65 5.00
7 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5 57.00 4.00
8 Matyáš AmmerMatyáš Ammer 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 57.58 3.00
9 Jakub MachJakub Mach 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 57.83 2.00
10 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 58.23 1.00
11 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 60.14
12 Radim NovotnýRadim Novotný 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 60.52
13 Jakub PlánekJakub Plánek 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 60.83
14 Filip GregoraFilip Gregora 02 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 61.19
15 Vladimír SuchánekVladimír Suchánek 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 7 62.41
16 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 62.57
17 Timothy ŠolcTimothy Šolc 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 63.35

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 61.89 9.00
2 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 65.28 5.00
3 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 66.05 3.00
4 Kateřina LeksováKateřina Leksová 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 68.92 1.00
5 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 70.49
MS Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 67.33
Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 61.44 11.00
2 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 62.56 8.00
3 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 63.71 7.00
4 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 63.78 6.00
5 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 65.99 4.00
6 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 68.37 2.00
7 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 70.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 61.44 11.00
2 Lada HallmanováLada Hallmanová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 61.89 9.00
3 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 62.56 8.00
4 Adéla SzelkeováAdéla Szelkeová 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 63.71 7.00
5 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 63.78 6.00
6 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 65.28 5.00
7 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 65.99 4.00
8 Johana ŠigutováJohana Šigutová 99 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5 66.05 3.00
9 Natálie DachovskáNatálie Dachovská 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 67.33
10 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 68.37 2.00
11 Kateřina LeksováKateřina Leksová 01 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 3 68.92 1.00
12 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 70.34
13 Natálie ŘehákováNatálie Řeháková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 2 70.49
Karolína ŠilarováKarolína Šilarová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 DNS
Ester KvirencováEster Kvirencová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 56.42 11.00
2 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 60.95 9.00
3 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 62.29 7.00
4 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 65.03 5.00
5 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 67.67 3.00
6 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 69.89 1.00
MS Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 58.85
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 61.70 8.00
2 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 62.67 6.00
3 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 65.46 4.00
4 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 69.00 2.00
5 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 73.56
6 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 75.65
Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 56.42 11.00
2 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 58.85
3 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 60.95 9.00
4 Denisa ŠpánikováDenisa Špániková 01 TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s. 3 61.70 8.00
5 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 62.29 7.00
6 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 62.67 6.00
7 Iveta BělohlávkováIveta Bělohlávková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 65.03 5.00
8 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 65.46 4.00
9 Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 67.67 3.00
10 Andrea FotrováAndrea Fotrová 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 69.00 2.00
11 Adéla BreitrováAdéla Breitrová 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 69.89 1.00
12 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 73.56
13 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 75.65
Anna KochováAnna Kochová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNS