Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva skupina C

Jičín (17. 5. 2018)

hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 17.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika KolářováVeronika Kolářová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 21.73 0.0 50.00
2 Markéta MatěchováMarkéta Matěchová
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
05 21.45 0.0 49.00
3 Tereza SzücsováTereza Szücsová
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
05 19.54 0.0 48.00
4 Adéla BobkováAdéla Bobková
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
05 19.10 0.0 47.00
5 Magdaléna HajdukováMagdaléna Hajduková
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
05 18.96 0.0 46.00
6 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
06 18.41 0.0 45.00
7 Michaela StaňkováMichaela Staňková
AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B
05 17.73 0.0 44.00
8 Michaela BauerováMichaela Bauerová
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
05 16.40 0.0 43.00
9 Nikola KarlováNikola Karlová
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
05 16.35 0.0 42.00
10 Hana JedličkováHana Jedličková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 16.34 0.0 41.00
11 Dagmar JuhásováDagmar Juhásová
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
05 16.21 0.0 40.00
12 Barbora MatuškováBarbora Matušková
AC Mladá Boleslav z.s. AAC Mladá Boleslav z.s. A
06 15.79 0.0 39.00
13 Anna PergerováAnna Pergerová
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
05 14.39 0.0 38.00
14 Michaela LokvencováMichaela Lokvencová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 14.28 0.0 37.00
15 Adéla OdhánělováAdéla Odhánělová
AC Turnov, z. s. AAC Turnov, z. s. A
05 13.23 0.0 36.00
16 Vendy PlichtováVendy Plichtová
AC Turnov, z. s. BAC Turnov, z. s. B
05 12.50 0.0 35.00
17 Amálie BabákováAmálie Babáková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 12.43 0.0 34.00
18 Nela PokornáNela Pokorná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 12.02 0.0 33.00
MS Klára JandováKlára Jandová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
06 10.59
20 Sára RejlkováSára Rejlková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 09.70 0.0 32.00
21 Lucie PokornáLucie Pokorná
AC TJ Jičín BAC TJ Jičín B
06 07.82 0.0 31.00
Dita VolfováDita Volfová
AC Mladá Boleslav z.s. BAC Mladá Boleslav z.s. B
06 NM 0.0
Celkem 22 závodníků