Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Kolín (19. 5. 2018)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.53 11.00
2 134 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 14.75 9.00
3 207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 15.12 8.00
4 90 Ema DudíkováEma Dudíková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.83 7.00
5 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 16.36 4.00
6 214 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 17.10 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 15.90 6.00
2 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.28 5.00
3 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.66 3.00
4 101 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.80 2.00
5 104 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.80
6 301 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 19.63
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 14.53 11.00
2 134 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 14.75 9.00
3 207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 6 15.12 8.00
4 90 Ema DudíkováEma Dudíková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 15.83 7.00
5 254 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 15.90 6.00
6 51 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 16.28 5.00
7 132 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 16.36 4.00
8 312 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 16.66 3.00
9 101 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 16.80 2.00
10 214 Petra MlejnkováPetra Mlejnková 02 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 7 17.10 1.00
11 104 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 17.80
12 301 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 19.63