výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD dospělých

Jablonec nad Nisou (20. 5. 2018)

Chůze dráha 3000 m - Muži

(ne, 20.5.2018 - 02:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 13:33.23 11.00
2 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 13:59.84 9.00
3 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 16:13.04 8.00
4 Tomáš PeterkaTomáš Peterka 72 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 18:01.05 7.00
5 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 18:54.67 6.00
6 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 19:15.72 5.00
7 Otto FormanOtto Forman 67 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 20:08.50 4.00
8 Jaroslav ŠimonJaroslav Šimon 94 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 11 24:47.93 3.00
9 Pavel RudolfPavel Rudolf 44 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 25:04.65 2.00
MS Mykhaylo HetsyanynMykhaylo Hetsyanyn 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 15:51.60
MS Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 20:17.08
Celkem 11 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy

(ne, 20.5.2018 - 02:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Naděžda DuškováNaděžda Dušková 80 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 16:29.88 11.00
2 Katka NedvídkováKatka Nedvídková 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 16:49.08 9.00
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 17:01.91 8.00
4 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 17:41.03 7.00
5 Miloslava ReinováMiloslava Reinová 68 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 17:59.74 6.00
6 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 19:54.24 5.00
7 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 19:54.57 4.00
8 Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 22:26.85 3.00
9 Alena WinterováAlena Winterová 49 TJ RumburkTJ Rumburk 9 22:49.62 2.00
MS Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 17:18.98
Celkem 10 závodníků