Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen

Jablonec nad Nisou (2. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.6.2018 - 06:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.88
2 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.20
3 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.39
4 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 11.69
5 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.79
6 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.96
7 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.27
Petr VacekPetr Vacek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DNS
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.6.2018 - 06:45) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.94
2 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.16
3 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.52
4 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 11.60
5 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.79
6 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.97
7 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.6.2018 - 06:45) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.26
2 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.53
3 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.71
4 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.83
5 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.03
6 Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 8 12.71
7 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.29
8 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 15.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.88
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 10.94
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.16
4 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 11.20
5 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.26
6 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.39
7 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.52
8 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.53
9 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 3 11.60
10 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 11.69
11 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.71
12 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.79
12 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 11.79
14 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 11.83
15 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 11.96
16 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.97
17 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 12.03
18 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.27
19 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 12.47
20 Tomáš KudrnaTomáš Kudrna 02 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 8 12.71
21 Ondřej ŠpringlOndřej Špringl 99 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.29
22 Petr VondraPetr Vondra 99 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 7 15.80
Petr VacekPetr Vacek 99 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 DNS
Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 2.6.2018 - 07:40) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 10.63
2 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 10.76
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.02
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 11.07
5 Adam KleprlíkAdam Kleprlík 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.17
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 11.48
7 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 11.58
Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.6.2018 - 07:45) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 4 11.54
2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 11.62
3 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 11.74
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 11.76
5 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.87
6 Jan MachačJan Machač 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 12.10
7 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 8 12.39
Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 DQ
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 2.6.2018 - 06:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.25
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.28
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.60
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.64
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.72
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.91
7 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 12.96
8 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.10
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 2.6.2018 - 06:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13.06
2 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.24
3 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.39
4 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.39
5 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.54
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.57
7 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.82
8 Zuzana FadrhonsováZuzana Fadrhonsová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15.68
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 2.6.2018 - 06:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 13.79
2 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.02
3 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.35
4 Nikola SoukupováNikola Soukupová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 16.10
Jana CvrčkováJana Cvrčková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Ema MarkováEma Marková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.25
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 12.28
3 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 12.60
4 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 12.64
5 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7 12.72
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 12.91
7 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 12.96
8 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13.06
9 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 13.10
10 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 13.24
11 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 13.39
11 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.39
13 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.54
14 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.57
15 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 4 13.79
16 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.82
17 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 14.02
18 Viktorie PatzeltováViktorie Patzeltová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 14.35
19 Zuzana FadrhonsováZuzana Fadrhonsová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 15.68
20 Nikola SoukupováNikola Soukupová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5 16.10
Jana CvrčkováJana Cvrčková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 DNS
Ema MarkováEma Marková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.6.2018 - 07:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 12.10
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5 12.40
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 12.43
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 12.66
5 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 12.83
6 Kateřina VildováKateřina Vildová 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 12.86
7 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 12.87
8 Barbora BradováBarbora Bradová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 13.08
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 2.6.2018 - 07:35) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.20
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.00
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 13.28
4 Kateřina PodpěrováKateřina Podpěrová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13.39
5 Kateřina KlímováKateřina Klímová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 13.44
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 13.46
7 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 13.70
Zuzana FadrhonsováZuzana Fadrhonsová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků