Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (9. 6. 2018)
skok vysoký - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 95 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.08 11.00
2 189 Lukáš HorákLukáš Horák 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.96 9.00
3 113 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.93 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.65 11.00
2 201 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová 03 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.62 9.00
3 207 Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 1.62 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 232 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.80 11.00
2 215 Andrej BicianAndrej Bician 84 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4.40 9.00
3 126 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4.20 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.15 11.00
2 99 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3.25 9.00
3 22 Anna RydvalováAnna Rydvalová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3.25 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 57 Lukas WrobelLukas Wrobel 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7.26 11.00
2 130 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 7.07 9.00
3 32 Patryk BacharPatryk Bachar 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7.02 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 23 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.59 11.00
2 21 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.54 9.00
3 208 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 5.45 8.00
trojskok - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 57 Lukas WrobelLukas Wrobel 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.56 11.00
2 123 Jan LechnerJan Lechner 91 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 14.20 9.00
3 72 Tomáš MatějčekTomáš Matějček 95 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.04 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 135 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková 77 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11.62 11.00
2 6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 11.46 9.00
3 208 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.02 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 263 Marta ValtováMarta Valtová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14.25 11.00
2 215 Anna NečinováAnna Nečinová 96 AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s. 11.67 9.00
3 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.34 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 200 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 17.04 11.00
2 163 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.77 9.00
3 155 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 15.57 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 89 Barbora JakubcováBarbora Jakubcová 89 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.70 11.00
2 126 Kateřina JínováKateřina Jínová 85 AC TJ JičínAC TJ Jičín 40.25 9.00
3 136 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 40.09 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 234 Lukáš TulisLukáš Tulis 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 50.77 11.00
2 221 Daniel ČapekDaniel Čapek 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.65 9.00
3 163 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 47.40 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 23 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 97 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 50.19 11.00
2 16 Andrea MaškováAndrea Mašková 86 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 46.66 9.00
3 65 Eliška KrákorováEliška Krákorová 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 42.28 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 221 Daniel ČapekDaniel Čapek 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.94 11.00
2 65 Jan DvořákJan Dvořák 90 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 52.51 9.00
3 94 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.56 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 74 Simona RychnováSimona Rychnová 95 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39.85 11.00
2 263 Marta ValtováMarta Valtová 91 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 39.31 9.00
3 109 Karolína NohejlováKarolína Nohejlová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.45 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 9.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 55 Jiří TuláčekJiří Tuláček 88 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 59.72 11.00
2 226 Aleš KrálAleš Král 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.47 9.00
3 107 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.32 8.00